• Informacje na temat:

  filip chajzer dzien dobry

Artykuły na temat: filip chajzer dzien dobry
 • Filip Chajzer: To jest totalny szok!

  ...„To jest totalny szok” - mówi prezenter "Dzień Dobry TVN", który w środowe popołudnie wybrał się na wycieczkę rowerową do Lasu Kabackiego. I natknął się tam na rzesze warszawiaków.

 • Filip Chajzer może zastąpić Szymona Hołownię w "Mam talent!"

  Według informacji "Faktu" Filip Chajzer może zastąpić Szymona Hołownię w roli prowadzącego "Mam talent!".

 • Filip Chajzer chciał być zabawny, a znów podpadł internautom

  ...jednorazowych torebek. Fani przypomnieli też, że w programie "Dzień Dobry TVN", którego prowadzącym jest Chajzer, radzono, by nie korzystać z foliowych siateczek, a warzywa pakować do torebek wielokrotnego(...), które potem fruwają po ulicach" - napisał. Filip Chajzer nie zareagował na te krytyczne komentarze. Nie odniósł się też do zarzutu, że sam sobie zaprzecza, bo jakiś czas temu w jednym ze swoich...

 • Filip Chajzer: Moja kariera to jedno wielkie zaskoczenie

  Rola gospodarza magazynu "Dzień Dobry TVN" to dla Filipa Chajzera spełnienie marzeń, ale i ogromne wyzwanie. Dziennikarz chwali swoją partnerkę, Małgorzatę Ohme, która bez problemu weszła w nową rolę gospodyni programu śniadaniowego.

 • Antycelebrycki Filip Chajzer

  Dzięki dwóm głośnym reportażom z imprez modowych, Filip Chajzer stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy telewizyjnych. Młody redaktor przybliża kulisy powstania tych materiałów i opowiada o spotkaniach z modą w życiu codziennym.

 • Filip Chajzer: "Skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa"

  Po krytyce, jak spotkała Filipa Chajzera po piątkowym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN", w którym symulował on atak paniki, dziennikarz zwrócił uwagę na "skalę podłości" internetowych komentarzy, w których szydzono ze śmierci jego syna. "To skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa" - napisał na Facebooku.

 • Przystanek Woodstock: Filip Chajzer gościem ASP

  Filip Chajzer wskoczył w miejsce Katarzyny Grocholi jako gość Akademii Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock.

 • ​"Dzień Dobry TVN": Ohme i Chajzer za Mołek i Mellera

  To już oficjalne! Małgorzata Ohme i Filip Chajzer od nowego, jesiennego sezonu dołączą do grona prowadzących weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN". Zastąpią oni Magdę Mołek i Marcina Mellera, którzy pożegnali się z produkcją.

 • ​"Ameryka Express": Filip Chajzer o libacji w programie

  Filip Chajzer uznał, że najlepszym towarzyszem podróży po Ameryce Południowej będzie jego ojciec i to właśnie z nim stworzył niepowtarzalny duet w programie "Ameryka Express". Choć dzieliła ich największa wśród wszystkich par różnica wieku i na trasie zdarzały się poważne nieporozumienia, to finalnie obaj panowie są zadowoleni ze swojego udziału w tej produkcji. Dzięki programowi spędzili ze sobą...

 • Filip Chajzer: Poruszył nasze serca

  Jest autorem zabawnych reportaży w "Dzień Dobry TVN". Przed kilkoma tygodniami ogłosił poważną charytatywną akcję, która przyniosła spektakularny efekt.

Zdjęcia na temat: filip chajzer dzien dobry
Wideo na temat: filip chajzer dzien dobry
 • Filip Chajzer poprowadzi "DDTVN"

  Na jeden sierpniowy weekend Filip Chajzer zostanie prowadzącym program „Dzień Dobry TVN”. Jego przyszła partnerka, Anna Kalczyńska, twierdzi, że ze względu na niekonwencjonalny styl reportera może to być ciekawy eksperyment. Zapewnia też, że nie obawia się tego wydania magazynu, potrafi się bowiem dostosować do każdego współgospodarza.

 • Filip Chajzer wyswatał parę poprzez swój reportaż!

  Choć trudno w to uwierzyć, Filip Chajzer (31 l.) został swatem. Jak do tego doszło? Marta i Erwin Zarębowie opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" historię swojej miłości. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Filip Chajzer nagrał piosenkę na Euro 2016!

  Filip Chajzer zaprezentował w "Dzień Dobry TVN" swoją propozycję muzyczną na Euro 2016. Razem z wokalistką Cloudy nagrał piosenkę "Polska gra". Jak wygląda teledysk? (Dzień Dobry TVN / x-news)