• Informacje na temat:

  filip chajzer syn

Artykuły na temat: filip chajzer syn
 • ​"Ameryka Express": Filip Chajzer o libacji w programie

  Filip Chajzer uznał, że najlepszym towarzyszem podróży po Ameryce Południowej będzie jego ojciec i to właśnie z nim stworzył niepowtarzalny duet w programie "Ameryka Express". Choć dzieliła ich największa wśród wszystkich par różnica wieku i na trasie zdarzały się poważne nieporozumienia, to finalnie obaj panowie są zadowoleni ze swojego udziału w tej produkcji. Dzięki programowi spędzili ze sobą...

 • Filip Chajzer został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

  Dziennikarz TVN, który dwa lata temu w wypadku stracił swojego pierwszego syna, ponownie został ojcem. Filip Chajzer nie kryje radości!

 • Filip Chajzer jako dziecko? Wyróżniał się z tłumu

  Nosił długie włosy, a do pierwszej komunii jako jedyny w grupie przystąpił ubrany cały na biało. "Wtedy nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy, ale mógł czuć się niezbyt komfortowo" - przyznaje Zygmunt Chajzer, tata Filipa.

 • Zygmunt Chajzer: Syn mówi, że byłem w sekcie

  Kiedyś nie było telewizorów, dziś posługujemy się zaawansowanymi smartfonami. "Jest w tym coś fascynującego" - mówi Zygmunt Chajzer. Prezenter radiowy wraz ze swoim synem Filipem napisał książkę zawierającą rodzinne wspomnienia, pokazującą świat z ich perspektyw.

 • Maksymilian Chajzer, 9-letni syn znanego prezentera, nie żyje

  Filip Chajzer (31 l.). poinformował w niedzielę, 19 lipca wieczorem, na swoim profilu na Facebooku, że jego syn Maksymilian nie żyje. Dziewięciolatek zginął 16 lipca w wypadku samochodowym. Autem kierował dziadek dziecka.

 • Filip Chajzer: "Skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa"

  Po krytyce, jak spotkała Filipa Chajzera po piątkowym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN", w którym symulował on atak paniki, dziennikarz zwrócił uwagę na "skalę podłości" internetowych komentarzy, w których szydzono ze śmierci jego syna. "To skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa" - napisał na Facebooku.

 • Zygmunt Chajzer: Jestem zrealizowanym człowiekiem

  ...dziennikarzu. Po konkursie umówili się na dyskotekę... a potem wszystko potoczyło się błyskawicznie. Szybko pobrali się, za kilka miesięcy urodził im się syn Filip. Dziś pierworodny jest wielką dumą ojca(...)1 maja skończył 60 lat! I absolutnie nie jest to dla niego powód do zmartwień czy smutnej refleksji nad szybko mijającym czasem. Zygmunt Chajzer jest człowiekiem spełnionym, czuje, że dobrze...

 • Zygmunt Chajzer... nagrodą pocieszenia

  W tym roku będzie współgospodarzem gali 25-lecia Miss Polski. Zygmunt Chajzer opowiada o swoich planach na przyszłość i o tym, jak wygląda życie z miss.

 • "Mali giganci": Syn tancerza Boys po wygraną?

  ...prowadzi Filip Chajzer . Pierwszą edycję wygrała drużyna Piotra Rubika - "Klika Rubika". Teraz o wygraną walczą już tylko dwie ekipy - "Chyżaki" wokalisty Grzegorza Hyżego (popularność zdobył(...) disco-polo.info podaje, że to syn Jana Cieniewicza, tancerza grupy Boys . "Jeremiasz miał 3 lata gdy rodzice zauważyli, że podczas oglądania programów muzycznych, chłopiec porusza się w rytm muzyki...

 • Kłótnie Chajzerów w "Ameryka Express"

  Podróż Filipa i Zygmunta Chajzerów po Ameryce Południowej nie przebiegała całkowicie bezproblemowo. Praca przy programie "Ameryka Express" ujawniła różnice w postrzeganiu świata i zachowaniu między ojcem a synem. Zygmunt Chajzer nie ukrywa, że on sam woli działać spokojnie, syna cechuje natomiast niespożyta energia i impulsywność.

Wideo na temat: filip chajzer syn
 • Filip Chajzer nabija się z celebrytów! Zabawne!

  Filip Chajzer tym razem udał się na jedną z imprez, na której aż zaroiło się od łaknących sławy celebrytów. Syn Zygmunta postanowił wyśmiać sztucznie nadmuchany światek i nieco ponabijać się z naszych rodzimych gwiazdeczek. Ten wieczór Filip zapamięta zapewne na długo! W końcu Natalia Siwiec dała mu lekcję, jak pozować na ściankach. Jej klon, czyli Monika Pietrasińska pomyliła go z jego ojcem