• Informacje na temat:

  filip marczewski bez wstydu

Artykuły na temat: filip marczewski bez wstydu
 • "Bez wstydu": Smak rozczarowania

  Plakat reklamujący najnowszy film Filipa Marczewskiego autentycznie wzbudza mój podziw. Na tle czarnego, wytłuszczonego wyrazu SHAME widnieje subtelny napis less. Shameless. Bez wstydu. Patrząc na(...), artystyczna wypowiedź. 3/10 --------------------------------------------------------------------------------------- "Bez wstydu" , reż. Filip Marczewski, Polska 2012, dystrybutor Kino Świat...

 • Berlińske Civis dla "Bez wstydu"

  ..."Bez wstydu" w reżyserii Filipa Marczewskiego otrzymał europejską nagrodą Civis dla produkcji szerzących tolerancję pomiędzy narodami. Gala rozdania nagród odbyła się 16 maja w berlińskiej siedzibie Ministerstwa Spraw Zagranicznych Niemiec.

 • Wajda na premierze "Bez wstydu"

  Dramat o kazirodczej miłości "Bez wstydu" Filipa Marczewskiego wejdzie do polskich kin 20 lipca. W rolach głównych - Agnieszka Grochowska i Mateusza Kościukiewicza. - To jest bardzo piękny, miłosny film, osadzony w polskiej brutalnej rzeczywistości - ocenia Andrzej Wajda.

 • "Bez wstydu" na światowych festiwalach

  Film "Bez wstydu", z głównymi rolami Agnieszki Grochowskiej i Mateusza Koścukiewicza, zyskuje coraz większą popularność na światowych festiwalach. Obecnie pokazywany jest w Chicago, a już w przyszłym tygodniu zobaczą go widzowie festiwalu w Bombaju.

 • Agnieszka Grochowska bez wstydu

  Aktorka Agnieszka Grochowska zagrała główną rolę w debiucie fabularnym Filipa Marczewskiego "Bez wstydu". Film opowiada o miłości kazirodczej. Artystka wyznała, że rola w tym filmie była dla niej ciekawym wyzwaniem.

 • Bez wstydu: Kazirodcza miłość

  ..."Bez wstydu" - debiut fabularny Filipa Marczewskiego - będzie walczył o Złote Lwy na 37. Gdynia Film Festival. Główne role w filmie zagrali Mateusz Kościukiewicz i Agnieszka Grochowska.

 • Off Plus Camera: Bez wstydu pod prąd

  Wizyta wspaniałego brytyjskiego aktora Davida Thewlisa, który odebrał w Krakowie nagrodę Pod Prąd oraz światowa premiera reżyserskiego debiutu Filipa Marczewskiego "Bez wstydu" to najważniejsze wydarzenia pierwszych dni festiwalu Off Plus Camera.

 • W obronie ludzi na przegranej pozycji

  ..."Bez wstydu" - dramat o kazirodczej miłości w reżyserii Filipa Marczewskiego wejdzie do polskich kin 20 lipca. W głównych rolach zobaczymy w nim Agnieszkę Grochowską i Mateusza Kościukiewicza.

 • O kazirodczej relacji brata i siostry

  Agnieszka Grochowska i Mateusz Kościukiewicz zagrali główne role w dramacie "Bez wstydu", opowiadającym o kazirodczej relacji brata i siostry. Film w reżyserii Filipa Marczewskiego zaprezentowano na 37. festiwalu w Gdyni, który rozpoczął się w poniedziałek, 7 maja.

 • Kiedy brat zakochuje się w siostrze

  ...- Bardzo łatwo, mając na warsztacie taki temat jak kazirodczy związek brata i siostry, można ulec pokusie wywołania skandalu - mówi Filip Marczewski, reżyser filmu "Bez wstydu". W opowieści o rodzeństwie, które czuje do siebie więcej, niż powinno, główne role zagrali Agnieszka Grochowska i Mateusz Kościukiewicz.