• Informacje na temat:

  filip opania

Artykuły na temat: filip opania
 • "Klan": Filip Opania u Lubiczów, czyli niedaleko pada jabłko od jabłoni

  Wkrótce Filipa Opanię, czyli syna Bartosza Opani a zarazem wnuka Mariana Opani, zobaczymy w sadze rodu Lubiczów. Sprawdź szczegóły!

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • Opania żebrał na rogu ulicy

  ...okazało się, że jestem dyslektykiem. Wcześniej nazywano to lenistwem - wspomina. Jego tata, aktor Marian Opania, na każdą wywiadówkę musiał podobno przychodzić z kwiatami i prosić nauczycielki, by(...). Wiedział, jakie przechodzę kryzysy - przyznaje. Dziś aktor sam ma dzieci - syna Filipa oraz ze związku z żoną Agnieszką Jakuba (13 l.), Julię (7 l.) i Maksymiliana (5 l.). Strzeże swojej...

 • Bartosz Opania: Byle kaszel to nowotwór płuc?

  W "Na dobre i na złe" wykazuje się sporą wiedzą medyczną. Może pomylił się z powołaniem?

 • "Na dobre i na złe": Antoni Pawlicki trafił do szpitala!

  W 628. odcinku „Na dobre i na złe” w szpitalu w Leśnej Górze pojawi się 30-letni mężczyzna, którego dziwne zachowanie bardzo zaniepokoi lekarzy... W roli Filipa zobaczymy Antoniego Pawlickiego, czyli Michała Orlicza z „Komisarza Aleksa”!

 • Aktorstwo ma we krwi

  Już niebawem w telenoweli "Klan" pojawi się nowy bohater, którego zagra Filip Opania, czyli syn Bartosza i wnuk Mariana.

 • Hartowny w Leśnej Górze

  Maciej Makowski, znany widzom seriali między innymi jako młodszy aspirant Piotr Hartowny ze "Złotopolskich" oraz Filip z "Barw szczęścia", wystąpi gościnnie w "Na dobre i na złe".

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • "Na dobre i na złe": Orlicz w Leśnej Górze

  Zagra  ją Elizabeth Duda, którą widzowie mogą pamiętać z popularnego przed laty show TVP 2 "Europa da się lubić“. Kobiecie będzie towarzyszył młody, przystojny Polak Filip, który ma wyraźne problemy z pamięcią. W tej roli zobaczymy Antoniego Pawlickiego, czyli Michała Orlicza z "Komisarza Aleksa“ i Janka Markiewicza z "Czasu honoru“. Nieoczekiwanie Filip wybuchnie przed szpitalem agresją...

 • "Wkręceni 2": Barbara Kurdej-Szatan w mundurze

  Twarda policjantka i zazdrosna żona - oto nowe wcielenie Barbary Kurdej-Szatan! Popularną aktorkę zobaczymy w komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni 2".