• Informacje na temat:

  filip wala

Artykuły na temat: filip wala
 • "Komisarz Alex" i rozterki sercowe

  Podkomisarz Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) już w pierwszym odcinku nowej serii "Komisarza Aleksa" znajdzie się na uczuciowym rozdrożu. O jej względy zabiegać będzie komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) i przystojny rysownik Filip Miler (Filip Bobek). Czy któremuś z nich uda się skraść jej serce?

 • "X Factor": Kuba Wojewódzki stracił nad sobą panowanie!

  Kuba Wojewódzki wściekł się po krytycznych opiniach pozostałych jurorów na temat występu Filipa Mettlera. "Nie potraficie znaleźć rzetelnych argumentów, to zamilknijcie" - pouczał Tatianę Okupnik i Czesława Mozila. To właśnie Filip odpadł z "X Factor".

 • Telekamery dla "BrzydUli"

  Gwiazdy "BrzydUli": Julia Kamińska i Filip Bobek zdobyli Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Produkcja, w której występują, triumfowała natomiast w kategorii: "Adaptacja serialu zagranicznego".

 • "M jak miłość": Gorący seks u Mostowiaków!

  U Mostowiaków zanosi się na sensację! Oto Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) trafi do łóżka z Marcinem (Mikołaj Roznerski), do którego od dawna po cichu wzdycha. Zaowocuje to zakończeniem jego romansu z Agnieszką (Magdalena Walach)...

 • "Wszystko pod pełną kontrolą"

  Rzadko kiedy słyszy się płytę, na której raper z precyzją chirurga opowiada o swoim życiu, przemyśleniach i problemach środowiska, w którym żyje. Taki właśnie jest Aro na swoim nowym krążku "Mieszkamy obok". Co o samej produkcji mówi jej autor? Przekonajcie się. Z Aro rozmawiał Filip Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

 • "Rap dla rapu, nie dla zysku"

  ...warto o nich pamiętać. Na pierwszy ogień idzie reprezentant Przemyśla, członek legendarnego 016 - Jaosh, którego przepytał Filip "Diabeł" Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

 • "Naszym przesłaniem jest nasza postawa"

  ...nagrany w niespełna 1,5 miesiąca, który momentalnie pokrył się Złotem. Cóż można dodać? To się dopiero nazywa spektakularny powrót! Z raperami rozmawiał Filip Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

 • "Uchronić fanów przed g**nem"

  ...najnowszej pycie i o wpływie hip hopu na jego życie... Z Fu rozmawiał Filip "Diabeł" Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

 • Druga edycja "You can dance"

  W tanecznej rywalizacji zmierzą się: Aneta Gąsiewicz (Hornówek), Kamil Guzy (Piekary Śląskie), Justyna Białowąs (Mirków), Artur Cieciórski (Toruń), Katarzyna Kubalska (Białystok), Georgij Puchalski (Warszawa), Anna Radomska (Zielona Góra), Kryspin Hermański (Siemianowice Śląskie), Kasia "Milla" Kordzińska (Warszawa), Filip Wala (Krotoszyn), Żaneta Majcher (Łańcut), Łukasz Słaniewski (Warszawa...

 • Julia Kamińska: Pierwsza nagroda

  ...dominacji najlepiej świadczy różnica, z jaką pokonała drugą na liście Joannę Brodzik. Na gwiazdę serialu "Dom nad rozlewiskiem" głosowało "tylko" 84 764 osób. Trzecie miejsce zajęła Magdalena Walach z "Tancerzy" (70 310 głosów). Podczas gali Telekamer "Tele Tygodnia" 2010 triumfował również serialowy partner Kamińskiej, Filip Bobek, który pokonał Cezarego Żaka i Marcina Dorocińskiego. "Naprawdę...

Zdjęcia na temat: filip wala