• Informacje na temat:

  filip z przyszłości

Artykuły na temat: filip z przyszłości
 • Filip Łobodziński: Rozpacz nigdy nie minie

  Mnie się wyć chce do dziś, codziennie. Przecież niedawno, 1 października, była trzecia rocznica śmierci Marysi... - mówi Filip Łobodziński (59 l.), który dopiero teraz zdecydował się publicznie(...) mnie wyżywała - zdradza Filip. W tych trudnych chwilach wspierała go mama. Z kolei ojciec starał się nie okazywać emocji i tę cechę przekazał synowi. - Sam przeszedł sporo w życiu, był przez chwilę...

 • "Mali Giganci": Piotr Rubik zaskoczony poziomem

  Już w sobotę, 7 marca, na antenie telewizji TVN startuje nowy talent show "Mali Giganci". Uczestnikami programu będą dzieci uzdolnione aktorsko, wokalnie, recytatorsko lub tanecznie. Zostaną one podzielone na sześć drużyn, a każdą z nich opiekować się będzie inna gwiazda polskiego show-biznesu. Program poprowadzi Filip Chajzer.

 • Zygmunt Chajzer broni syna: Filip bezlitośnie obnażył to napuszone środowisko

  .... "Filip zrobił materiał o tym, jak się robi newsy. Opowiedział on wówczas, jak redakcje tworzą swoje reportaże, przez co na jego głowę spadły gromy. Mam nadzieje, że w przyszłości nikt nie zlinczuje(...), reakcje są jednak przesadzone. "Filip bezlitośnie obnażył to napuszone środowisko. Ukazał on bardzo celnie marność całego tego nadmuchanego świata" - mówi prezenter agencji informacyjnej Newseria...

 • Roma Gąsiorowska myśli o nagraniu płyty

  Roma Gąsiorowska zagra jedną z głównych ról w serialu TVP1 "Bodo". Do udziału w projekcie przygotowuje się pod okiem Magdy Navarrete, z którą intensywnie ćwiczy wokal. Gąsiorowska nie ukrywa, że chętnie uczy się śpiewu, lubi się bowiem rozwijać w różnych kierunkach. Nie wyklucza też, że w przyszłości zajmie się śpiewaniem i nagra płytę.

 • Filip Bobek odda szpik?

  Znany z reklamy wafli i serial u "BrzydUla", Filip Bobek (30 l.), nawiązał współpracę z Fundacją Przeciwko Leukemii im. Agaty Mróz-Olszewskiej.

 • "Mali giganci": Piotr Rubik szuka wokalistów w programie

  Piotr Rubik, trener "Małych gigantów" w programie TVN będzie szukał dzieciaków, które zaśpiewają... na jego płycie. "Jak program się skończy, to będę miał już obsadę" - mówi PAP Life kompozytor.

 • Filip Bobek: Dostałem od fanki... Biblię

  Filip Bobek czyli Marek z serial u "BrzydUla" nie ukrywa, że jest zaskoczony popularnością, jaka go spotkała . Od jednej z fanek otrzymał niedawno niezwykły prezent - Biblię. Jaka była reakcja serialowego Marka? - tego dowiecie się z wywiadu...

 • Filmy "Nie trać głowy" i "Mów do mnie" znajdą się wśród ok. 40 historii, autorstwa studentów z łódzkiej szkoły, które w dniach 10-11 kwietnia w ramach 13. edycji festiwalu "Łodzią po Wiśle" obejrzą widzowie w Warszawie. Seanse będą organizowane w kinie Iluzjon. Wśród wydarzeń towarzyszących będzie m.in. spotkanie z Dorotą Kędzierzawską.

 • Podczas treningu w hali sportowej Natalia i Mateusz są świadkami scysji między zakochanymi. Filip Ochojski (Maurycy Popiel) czule wita się ze swoją dziewczyną,...

 • Antycelebrycki Filip Chajzer

  Dzięki dwóm głośnym reportażom z imprez modowych, Filip Chajzer stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy telewizyjnych. Młody redaktor przybliża kulisy powstania tych materiałów i opowiada o spotkaniach z modą w życiu codziennym.

Wideo na temat: filip z przyszłości
 • "Chyłka - Zaginięcie": Filip Pławiak o pierwszej oryginalnej produkcji player.pl

  Gwiazda serialu "Chyłka - Zaginięcie", Filip Pławiak, opowiada nam o tym jak dostał rolę, o swoim bohaterze oraz co powinno przyciągnąć widzów do produkcji. Aktor wypowiada się również o przyszłości serwisów streamingowych.

 • Nieznana córka Zygmunta Chajzera

  Zygmunt Chajzer podkreśla, że jego córka Weronika - choć ma predyspozycje do tego, by pójść w jego ślady i zostać prezenterką telewizyjną - na razie nie wiąże swojej przyszłości z show-biznesem. Jej(...) i Filipa - mówi Chajzer. - Jest też wysoka, szczupła, piękna. Gdyby chciała być prezenterką, to dlaczego nie, ale na razie nie chce.