• Informacje na temat:

  filip z serialu brzydula

Artykuły na temat: filip z serialu brzydula
 • "BrzydUla": Wielki powrót?

  Ekipa na pokład! Plany nakręcenia kolejnych odcinków serialu o perypetiach uroczej, ale też odrobinę niezdarnej dziewczyny, pojawiły się już parę lat temu. Wszyscy powoli tracili nadzieję, że ta(...) rozpocząć pracę na planie. Oprócz serialowej Violi w obsadzie podobno mają znaleźć się Julia Kamińska, czyli główna bohaterka - Ula, Filip Bobek (Marek), Maja Hirsch (Paulina), Jacek Braciak...

 • Filip Bobek: Po przejściach

  Rolą Marka Dobrzańskiego w serialu "BrzydUla" podbił serca milionów telewidzów. Teraz spróbuje zerwać z dotychczasowym wizerunkiem w nowej produkcji stacji TVN - "Prosto w serce" . - Doskonale wiem, co mnie czeka - zastrzega Filip Bobek.

 • "BrzydUla": Powstaną nowe odcinki popularnego serialu?

  Wspaniała wiadomość dla fanów niezapomnianej "BrzydUli"! Niewykluczone, że wkrótce rozpoczną się zdjęcia do nowych odcinków nagrodzonego Telekamerą "Tele Tygodnia" serialu. - Są takie plany - potwierdza Julia Kamińska, której kariera zaczęła się od roli Uli Cieplak.

 • "Brzydula": Będą razem?

  Fani "BrzydUli" nie mogą się już doczekać chwili, w której Ula Cieplak (Julia Kamińska) i Marek Dobrzański (Filip Bobek) będą naprawdę razem. Ich losy rozstrzygną się dopiero w ostatnim, 235. odcinku!

 • "BrzydUla": Będzie 2. część!

  Na swoim instagramowym profilu Piotr Jasek, scenarzysta pierwszej serii "BrzydUli" zamieścił dwa fragmenty scenariusza do... drugiego sezonu serialu!

 • "BrzydUla" zaczyna wakacje

  Dla twórców popularnego serial u "BrzydUla" to były wyjątkowo intensywne dwa sezony. Piszą, kręcą i grają bez przerwy od niemal roku. Ich pełne zaangażowanie dało wymierne owoce w postaci bezwarunkowej miłości fanów. Teraz czas na chwilę odpoczynku!

 • "Brzydula": Przepustka do sławy

  Na czym polega fenomen „Brzyduli”? Na połączeniu „Brzydkiego kaczątka” z „Kopciuszkiem”. Widzowie pokochali sympatyczną bohaterkę latynoskiego serialu, który był emitowany aż w 92 krajach.

 • Zapracowany Filip Bobek

  Wszystko wskazuje na to, że Filip Bobek, czyli niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", nie będzie w tym roku miał... wakacji. Aktora czekają bowiem bardzo pracowite miesiące na planie dwóch seriali, które jesienią trafią na antenę telewizji Polsat.

 • "BrzydUla": W czerwcu ruszają zdjęcia do kontynuacji serialu

  Informacją o tym, że już za kilka tygodni rozpoczną się prace na planie nowych odcinków serialu, który przyniósł ogromną popularność Julii Kamińskiej i Filipowi Bobkowi, podzieliła się w mediach społecznościowych Małgorzata Socha. Aktorka ponownie wcieli się w postać Violetty, która jest jedną z jej najbardziej pamiętnych kreacji aktorskich.

 • Nowe role Filipa Bobka

  Filip Bobek to od niedawna jeden z najbardziej znanych polskich aktorów młodego pokolenia. Artysta po skończeniu serialu "Brzydula" , w którym grał jedną z głównych ról, ma coraz więcej nowych propozycji.

Zdjęcia na temat: filip z serialu brzydula
Wideo na temat: filip z serialu brzydula
 • Czy powtórzy sukces Bobka?

  - Telekamery są dla mnie wyróżnieniem. Już sama nominacja, fakt, że pamiętaliście państwo o nas jest dla nas nagrodą i dzięki wam wiemy, że to, co robimy ma sens, nie trafia w próżnię i, że warto to robić - wyznaje aktor. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Telekamerę "Tele Tygodnia" dla najlepszego aktora otrzymał Filip Bobek, gwiazda serialu "brzydUla". czy Cichorowskiemu, którego serial zastąpił

Dyskusje na temat: filip z serialu brzydula
 • Re: Filip Bobek (Marek Dobrzański)

  Warszawa 26.12.2012 rok. Bardzo się cieszę, że tvn 7 powtarza odcinki brzyduli. Pan Filip Bobek jest naprawdę miłym aktorem. Najbardziej mi się w nim to podoba , że jest bardzo miłym lecz stanowczym prezesem Febo - Dobrzański. Serdecznie pozdrawiam Pana Filipa Bobka fanka serialu brzydula. Anna Januszewska.

 • Re: Filip Bobek (Marek Dobrzański)

  Warszawa 22.05.2012 rok. Prezes firmy Febo- Dobrzański - Marek Dobrzański jest w serialu brzydula bardzo przystojnym, ponieważ chciało by się mieć takiego szefa w pracy takim jaki był w serialu brzydula prezes firmy Febo- Dobrzański Marek Dobrzański. Serdecznie pozdrawiam prezesa firmy Febo- Dobrzański Marka Dobrzańskiego fanka serialu brzydula. Anna Januszewska.

 • Re: Filip Bobek (Marek Dobrzański)

  Warszawa 22.05.2012 rok. Prezes firmy Febo- Dobrzański - Marek Dobrzański jest w serrialu brzydula bardzo przystojnym, ponieważ chciało by się mieć takiego szefa w pracy takim jak był w serialu brzydula prezes Firmy Febo- Dobrzański Marek Dobrzański. Serdecznie pozdrawiam prezesa firmy Febo- Dobhrzański - Marka Dobrzańskiego fankaq serialu brzydula. Anna Januszewska.

 • Filip Bobek - Zawód: amant

  Dzięki roli w serialu "BrzydUla" zyskał rozgłos wokół swojej osobie. To dobrze, ponieważ aktor ma predyspozycje do aktorstwa, a szkoda, żeby to się zmarnowało.

 • Re: BrzydUla

  tak to prawda z takimi furiatami jak Przemko jest trudno się dogadać,nie mówiąc już o czyjejś racji,a nie jego. Filip Ty też jesteś furiatem,więc skąd ten spokój w serialu?

 • Re: Filip Bobek (Marek Dobrzański)

  Warszawa 20.05.2012 rok. Pan Filip Bobek jest naprawdę bardzo miłym aktorem. Najbardziej mi się podobało jak grał w serialu Brzydula rolę prezesa Febo Dobrzański Marka Dobrzańskiego. SErdecznie pozdrawiam pana Filipa Bobka fanka serialu Brzydula. Anna Januszewska.

 • Re: Waszym zdaniem: "Prosto w serce" a "BrzydUla"

  dokładnie. serial Prosto w Serce to nie jest ten sam serial co Brzydula wiec nie wiem dlaczego jest do niego porownywany. a aktorzy Filip Bobek czy Małgosia Socha są super i cieszę się że grają w tym serialu....

 • Re: Bobek czy Damięcki? Zabierz głos - weź udział w ankiecie

  Filip Bobek w serialu "brzydula" wygladal bosko mniam jakie ciasteczko

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip musi zagrać w tym filmie i kropka! Nie wyobrażam sobie innego kandydata... Pan Adamczyk już zawsze będzie mi się chyba kojarzył z rolą papieża Jana Pawła II, a Filip mimo iż zagrał w serialu ''BrzydUla'', który skończył się w grudniu, dalej jest mega popularny.I najważniejszą rzeczą jest to, że jest okropnie przystojnym i przede wszystkim młodym aktorem! FILIP I KONIEC!

 • Re: Waszym zdaniem: "Prosto w serce" a "BrzydUla"

  Gdyby Artura nie grał FILIP B.to nie był by tak oglądany PWS. Prawda BRZYDULA nie ma porównania do PWS. W BRZYDULI zawsze sie coś działo a zabawa były co nie miara. Dla mnie powinni być inni aktorzy i rzeczywiście macie racje brakuje tu humoru , choć nie jestem za tym aby kopiować oryginał to brakuje w głównych postaciach tego czegoś,bo jak na razie to nie ma nic w tym serialu co można by było