• Informacje na temat:

  film animowany

Artykuły na temat: film animowany
 • Spice Girls: Będzie animowany film z zespołem

  Reaktywowana na serię koncertów grupa Spice Girls będzie bohaterem animowanego filmu, który powstanie w wytwórni Paramount.

 • Zmarł Isao Takahata, reżyser filmów animowanych

  Nie żyje jeden z najwybitniejszych twórców japońskich filmów animowanych Isao Takahata. Artysta zmarł w piątek, 6 kwietnia, w Tokio. Miał 82 lata.

 • Reżyser "Toy Story 4" nakręci animowany prequel "Transformers"

  Powstanie siódmy z kolei film z cyklu "Transformers". W skład cyklu wchodzi pięć filmów wyreżyserowanych przez Michaela Baya oraz prequel opowiadający o jednym z tytułowych Transformersów - Bumblebee. Teraz serię uzupełni film animowany wyreżyserowany przez Josha Cooleya, twórcę czwartej części "Toy Story".

 • Powstaje film animowany o Leonardzie da Vincim

  We Włoszech powstaje film animowany o Leonardzie da Vincim jako 14-letnim genialnym wynalazcy. Jego twórcy ujawnili, że przy projekcie współpracują z jedną z polskich firm producenckich.

 • Animowany Kopernik

  Animatorzy z bielskiego Studia Filmów Rysunkowych (SFR) kończą prace nad pierwszymi ujęciami pełnometrażowego filmu rysunkowego "Gwiazda Mikołaja", opowiadającego o młodości Mikołaja Kopernika.

 • Internetowe wyzwanie zaowocowało powstaniem filmu animowanego

  Fight challenge to seria zmontowanych krótkich filmików z Tik Toka, których bohaterowie okładają się nawzajem w jak najbardziej efektowny sposób. Wygląda to tak, jak gdyby osoba występująca aktualnie w nagraniu otrzymywała cios, by po chwili zadać go kolejnej osobie. Jednym z najsłynniejszych filmików z tej serii był tzw. Boss Bitch Fight Challenge zapoczątkowany przez kaskaderkę Zoe Bell...

 • Animowany serial hitem?

  ..."Archer" to serial animowany przedstawiający losy pracowników Tajnej Agencji Wywiadowczej (ISIS). Od 1 grudnia będziemy mogli go oglądać w polskim kanale FOX.

 • 10. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator - od 7 lipca w Poznaniu

  Pokazy filmów, zajęcia ze storyboardingu i robienia lalek filmowych, koncerty, pokazy tylko dla dorosłych - to część atrakcji, które przygotowali dla publiczności organizatorzy 10. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator. Poznańska impreza potrwa od 7 do 13 lipca.

 • Animowany film Beatlesów na DVD

  Animowany film "Żółta łódź podwodna", oparty na muzyce legendarnych Beatlesów, trafi na DVD. Obraz z 1968 roku wejdzie do sprzedaży na nowym nośniku w maju.

 • Animowany film o Leonardzie Da Vinci

  Leonardo da Vinci był pobudliwym, skorym do psot i budzącym powszechny podziw chłopcem. Taki obraz najmłodszych lat geniusza renesansu wyłania się z przygotowywanego we Włoszech telewizyjnego filmu rysunkowego o jego dzieciństwie i młodości, którego emisję zapowiedziano na przyszły rok. Cała przeznaczona dla dzieci seria liczyć będzie 26 odcinków.

Zdjęcia na temat: film animowany
Wideo na temat: film animowany
 • "Angry Birds Film"

  Filmowa animowana wersja najpopularniejszej gry ostatnich lat. Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy - temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek...

 • Aktorzy o dubbingu w filmie "Balerina"

  Bohaterką animowanego filmu "Balerina" jest 11-letnia Felicja, która od zawsze marzyła o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Za choreografię w filmie odpowiadają Aurelie Dupont i Jeremie Belingard, gwiazdy Opery Paryskiej. W polskiej wersji językowej w filmie

Dyskusje na temat: film animowany