• Informacje na temat:

  film avatar

Artykuły na temat: film avatar
 • Gwiazda "Avatara" urodzi dziecko Rosemary

  Amerykańska aktorka Zoe Saldana, znana widzom z filmów "Avatar" i "Star Trek" przyjęła kolejne aktorskie wyzwanie. 35-latka zagra w telewizyjnej ekranizacji słynnej powieści grozy "Dziecko Rosemary". Za kamerą stanie polska reżyser Agnieszka Holland.

 • "Szybcy i wściekli 7": Najszybszy miliard dolarów

  "Szybcy i wściekli 7" pobili kolejny rekord zestawienia box-office stając się najszybszym filmem w historii z przekroczoną granicą miliarda dolarów.

 • "James Cameron: Historia science fiction": Od klasyki gatunku do "Westworld"

  ...„James Cameron: Historia science fiction” to drugi po produkcji "Robert Kirkman: Nieznana historia komiksu" serial dokumentalny. Tym razem bohaterami są reżyserzy, aktorzy, artyści oraz pisarze odpowiedzialni za zrealizowanie najważniejszych filmów i seriali science fiction ostatnich kilkudziesięciu lat.

 • Michelle Rodriguez: Przestańcie kraść superbohaterów!

  O Michelle Rodriguez znów zrobiło się głośno. Medialną burzę wywołał komentarz latynoskiej aktorki dotyczący poprawności politycznej w obsadzaniu ról w filmach o superbohaterach.

 • Sacha Baron Cohen chciał obrazić Camerona

  Filmowy "Bruno", Sacha Baron Cohen , otrzymał zakaz wręczania Oscara od organizatorów ceremonii rozdania tych nagród na wypadek, gdyby zamierzał obrazić na scenie reżysera filmu "Avatar", Jamesa Camerona .

 • Steven Spielberg przygotowuje się do kolejnej produkcji. Tym razem hollywoodzki twórca ma zamiar przenieść na duży ekran bestsellerową powieść s-f Ernesta Cline'a "Player One".

 • James Cameron i milion drzew

  James Cameron , reżyser hitu "Avatar", zainicjował w brazylijskim Sao Paulo kampanię sadzenia miliona drzew na całym świecie - poinformowała agencja AFP.

 • Agnieszki Holland pomysł na "Dziecko Rosemary"

  Agnieszka Holland stanęła za kamerą nowej adaptacji bestsellerowej powieści Iry Levina "Dziecko Rosemary". Czteroodcinkowy serial na antenie stacji Lifetime już w maju.

 • Gwiazda "Avatara" o załamaniu psychicznym

  Najwyraźniej pozycja jednej z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood to wcale nie bułka z masłem. Przekonała się o tym Zoe Saldana , która sławę zdobytą dzięki roli w produkcji "Avatar" przypłaciła załamaniem nerwowym.

 • "Avatar" przebije "Titanika"?

  James Cameron to bez wątpienia najbardziej kasowy reżyser wszech czasów. Najbardziej dochodowym filmem w historii kina jest bowiem jego "Titanic". Za kilka dni na drugie miejsce zestawienia powinno zaś wskoczyć najnowsze dzieło reżysera - "Avatar".

Dyskusje na temat: film avatar
 • Re: Krzysztof Janczar świętuje 70. urodziny!

  Cudowny serial. A potem Cameron nakręcił Titanica Camerona i Avatar. Podobno nigdy sobie nie mógł wybaczyć, że znany polski aktor nie zagrał tej słynnej roli w samochodzie. Podobno DiCaprio nie chciał się zgodzić. No i świetnie też zagrał dubler Szarika, który jest teraz wypchany w Legionowie. Film to magia.