• Informacje na temat:

    film cheetah

Artykuły na temat: film cheetah
  • ​Premiera "Wonder Woman 1984" również przełożona

    Dwa miesiące później zobaczymy w kinach kolejne przygody dzielnej Wonder Woman. Zaplanowana na 5 czerwca premiera filmu "Wonder Woman 1984" została przełożona na 14 sierpnia. Taki ruch studia Warner Bros. spowodowany jest pandemią koronawirusa.

  • Będzie druga część "Druhen"?

    Zrealizowane przez Paula Feiga "Druhny" były jedną z najbardziej kasowych produkcji 2011 roku. Popularność tego filmu i fakt, że zarobił on blisko 300 milionów dolarów, sprawiły, że w kolejnych latach inni twórcy zrealizowali szereg podobnych komedii w żeńskiej obsadzie. Co ciekawe, wbrew panującej w Hollywood modzie, kontynuacja "Druhen" nigdy nie została nakręcona. I prędko się to nie zmieni.

  • "Wonder Woman 1984" nie trafi na ekrany kin przed Bożym Narodzeniem

    Warner Bros ponownie przełożyło premierę długo oczekiwanego filmu "Wonder Woman 1984" - wynika z informacji serwisu Deadline. Obraz z Gal Gadot nie trafi na kinowe ekrany przed świętami Bożego Narodzenia.

  • Rusza kampania promocyjna "Wonder Woman 1984"

    Rusza kampania promocyjna "Wonder Woman 1984". Pierwszy zwiastun filmu ma zostać pokazany na imprezie Comic Con Experience w Sao Paulo 5 grudnia. Premiera obrazu planowana jest na 5 czerwca 2020 roku.

  • Tam rozpoczynali swe kariery!

    The Ramones, Patti Smith i Blondie - ci wykonawcy rozpoczynali swoje wielkie kariery na deskach nowojorskiego klubu CBGB. Klub stał się jednym z najważniejszych muzycznych miejsc w Nowego Jorku. Teraz reżyser Randall Miller nakręcił o nim film.

  • Pistolety Jamesa Bonda na sprzedaż

    Pistolety Jamesa Bonda trafią na początku grudnia na aukcję w Christie's - poinformował w czwartek, 2 listopada, ten londyński dom aukcyjny. Najbardziej oczekiwana jest broń, której używał Sean Connery w filmie "Doktor No" z 1962 roku. Przewiduje się, że może osiągnąć cenę 25 tysięcy funtów szterlingów (37400 euro).

  • Adrienne Bailon zrzuciła dziewięć kilogramów

    Adrienne Bailon , która ma na koncie kilkanaście ról filmowych oraz występy w grupach 3LW oraz The Cheetah Girls , 1 maja opublikowała na Instagramie film w czarnym bikini. "Podczas tego trudnego czasu, zdrowie powinno być na pierwszym miejscu. To mój pierwszy post po tym, jak zrzuciłam 20 funtów (dziewięć kilogramów - przyp. red.). Wcześniej zrzucałam wagę, ale natychmiast znowu tyłam...

  • Znany raper będzie producentem

    Raper 50 Cent dodaje do kręgu swoich zainteresowań nowe - będzie produkował filmy.

  • Długi weekend przed telewizorem

    Więcej wolnego czasu podczas długiego majowego weekendu sprzyja nadrabianiu filmowych zaległości przed telewizorem. Jakie produkcje pokażą w tym roku TVP1, TVP2, Polsat, TVN, HBO i Canal+?

  • Paris Hilton nie podbiła Ameryki

    ..." w 2001 byli 5., a Da Band z "Too Hot for T.V." w 2003 roku 2. Zaskakująco słabo wypadł rapowy duet OutKast. Ścieżka dźwiękowa do filmu "Idlewild" zadebiutowała na 2., a zakupiło ją niecałe 200 tysięcy(...) Es Combatir" znalazła się na miejscu 4., stając się tym samym najwyżej debiutującym wykonawcą hiszpańskojęzycznym na liście "Billboard 200". Ścieżka dźwiękowa do "The Cheetah Girls 2" wciąż znajduje...