• Informacje na temat:

  film ciacho zwiastun

Artykuły na temat: film ciacho zwiastun
 • Ostatni film Heatha Ledgera

  Brytyjski laureat prestiżowych festiwali "Głód", określany jako skrzyżowanie "Matriksa" i "Zmierzchu"- "Daybreakers" oraz ostatni film Heatha Ledgera "Parnassus" trafiają w piątek na ekrany naszych kin. Premierową stawkę uzupełniają dwa rozrywkowe obrazy: polskie "Ciacho" i amerykańskie "Wszyscy mają się dobrze".

 • Lepszy niż "Między słowami"?

  Kilka lat temu wszyscy zachwycali się jej filmem "Między słowami". Czy najnowszy obraz Sofii Coppoli - "Somewhere", który wygrał zeszłoroczny festiwal filmowy w Wenecji, także okaże się dziełem wybitnym?

 • Wyssany motyw wampira

  .... Zobacz zwiastun filmu "Głód": W piątek do kina trafiły jeszcze dwie produkcje: polska komedia "Ciacho" i amerykański remake filmu Giuseppe Tornatore "Wszyscy mają się dobrze". "Niestety(...) prasowego nie zorganizowano również filmowi 'Wszyscy mają się dobrze". Naszym czytelnikom za jedyny drogowskaz muszą więc wystarczyć zwiastuny wyżej wymienionych obrazów. Zobacz zwiastun filmu "Ciacho...

 • Co króliki robiły w Berlinie?

  ..."Oba filmy opowiadają o losie królików wygnanych z raju utraconego na berlińskim murze. Każdy na swój sposób, ale wyświetlane w ramach jednego seansu znakomicie się uzupełniają" - uważa krytyk 'Dziennika". Od piątku na naszych ekranach dokumentalno-animowany double-bill "Królik po berlińsku / Esterhazy".

 • Na co iść do kina? Mikołajki i reszta

  ...stworzył... Amerykańskie ciacho Najnowszy film utalentowanego Davida Mackenzie to przewrotna wizja miasta, które napędza żądza pieniędzy, kariery i seksu oraz portret uwodzicielskiego bohatera, który(...)? Zobacz zwiastun filmu: "Królik po berlińsku i Esterhazy" "Królik po berlińsku" i "Esterhazy" to dwa fascynujące obrazy, które odmiennymi środkami narracji opowiadają wspólną historię powstania Muru...