• Informacje na temat:

  film disneya

Artykuły na temat: film disneya
 • Finalistka "The Voice Kids" zaśpiewała dla Disneya

  ...11 września na ekranach kin zadebiutuje aktorska wersja kultowej animacji Disneya „Mulan”! Jeden z filmowych utworów zaśpiewała Zuza Jabłońska.

 • "Artemis Fowl": Gwiazdy w nowej produkcji Disneya

  Dwunastoletni geniusz pochodzący z rodziny o długich przestępczych tradycjach, Artemis Fowl, zostaje wciągnięty w sam środek groźnej wojny z potężnymi wróżkami, które mogą stać za zniknięciem jego ojca. Premiera nowego filmu Disneya "Artemis Fowl" odbędzie się w HBO i HBO GO 2 sierpnia.

 • Disney+ nieudolnie zamaskował nagość w komedii "Plusk"

  Choć klasyczna komedia romantyczna "Plusk" z Tomem Hanksem i Daryl Hannah trafiła na platformę Disney+ w lutym, to dopiero teraz znalazła się na ustach internautów. Wszystko za sprawą odnalezionego przez jednego z widzów fragmentu filmu, w którym bardzo nieudolnie dokonano korekt, które miały na celu ukrycie fragmentów nagich ciał i dostosowanie filmu do surowych standardów Disneya.

 • Kolejna animacja Disneya doczeka się fabularnej wersji

  Poznaliśmy obsadę filmu fabularnego "Peter Pan & Wendy". Jak informuje portal "Variety", w rolę Wendy wcieli się Ever Anderson, a jako Piotrusia Pana zobaczymy Alexandra Molony'ego. Film wyreżyseruje twórca animacji "Mój przyjaciel smok" David Lowery.

 • Channing Tatum zagra główną rolę w nowym musicalu Disneya

  Po raz pierwszy o filmie "Bob the Musical" mówiono już w 2004 roku. Teraz, ponad piętnaście lat później, wiele wskazuje na to, że jego produkcja w końcu wystartuje. Z projektem wiąże się nazwisko Channinga Tatuma, który ma wystąpić w roli głównej oraz wyprodukować ten filmowy musical.

 • "Kraina lodu 2": Wielki sukces Disneya

  Nowa animacja Disneya "Kraina lodu 2" w premierowy weekend przyciągnęła do kin tłumy widzów. Według pierwszych szacunków film zarobił 127 mln dolarów w samych tylko Stanach Zjednoczonych.

 • Willem Dafoe w nowej produkcji Disneya

  Disney zaprezentował właśnie pierwszy zwiastun swojego nowego filmu "Togo" z Willemem Dafoe w roli głównej. Ta rozgrywająca się na Alasce opowieść jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami.

 • Gwiazda filmów Disneya prezydentem USA?

  Niespodziewanie do wyścigu o fotel prezydenta USA dołączył Brock Pierce, który jest milionerem z branży kryptowalut, a także gwiazdą dawnych filmów Disneya. Zagrał m.in. w "Potężnych Kaczorach".

 • Film nieodpowiedni dla Disneya

  Walt Disney Pictures nie wyraził zgody na produkcję filmu pt. "The Diary of Anne Frank". Obraz uznano za "zbyt mroczny", by mógł powstać w studiu, zajmującym się realizacją przede wszystkim filmów familijnych.

 • Była gwiazda Disneya kręci dla serwisu dla dorosłych

  Aktorka Bella Thorne, która zyskała sławę dzięki serialowi Disneya "Taniec rządzi", przygotowuje się do premiery swojego debiutanckiego filmu krótkometrażowego. "Him & Her" będzie wariacją na temat "Romea i Julii". Film ma zawierać wiele scen erotycznych. Jednym z jego producentów jest serwis PornHub.

Zdjęcia na temat: film disneya
Wideo na temat: film disneya
 • "Galavant": Czołówka serialu "Galavant"

  i przebojowy soundtrack zapewniły produkcji drugi sezon. Twórcami serii są Dan Fogelman, Alan Menken i Glenn Slater (którzy wcześniej współpracowali przy filmie animowanym "Zaplątani"). Oprawę muzyczną przygotował Alan Menken - twórca ścieżki dźwiękowej do takich hitów Disneya jak "Piękna i Bestia", "Pocahontas", "Herkules", "Zaplątani", "Aladyn", "Mała Syrenka".

 • "Toy Story 3D"

  Niezwykła szansa na przygodę w fantazyjnym świecie dziecięcych zabawek, w najbardziej widowiskowym filmie Disneya, uhonorowanym Oscarem'95 (za reżyserię dla Johna Lassetera). Kiedy zarozumiały "strażnik kosmosu" Buzz Astral (Lightyear) wkracza do świata kowboja Chudego (Woody), w sercu jego małego właściciela, staje się zagrożona... Wkrótce także życie obu rywali znajduje się

Dyskusje na temat: film disneya