• Informacje na temat:

  film dobra

Artykuły na temat: film dobra
 • Oświadczenie organizatora KFF w sprawie filmu "Dobra zmiana"

  Konrad Szołajski, którego film "Dobra zmiana" nie znalazł się w programie Krakowskiego Festiwalu Filmowego, zarzucał jego organizatorom cenzurę. Ci w odpowiedzi wystosowali oświadczenie, w którym tłumaczą swoją decyzję.

 • Powstanie film "Ranczo. Zemsta wiedźm"

  Dobra wiadomość dla fanów opowieści o mieszkańcach Wilkowyj. Planowany od dawna film "Ranczo. Zemsta wiedźm" może powstać jeszcze w tym roku. "Nie ma żadnych zmian w obsadzie aktorskiej, pojawią się nowi bohaterowie, ale raczej na drugim planie" - zapowiada w rozmowie z PAP Life reżyser Wojciech Adamczyk. I zdradza, że rozpoczęcie zdjęć planowane jest na czerwiec.

 • "Asymetria": Konrad Niewolski wraca z nowym filmem

  Konrad Niewolski, reżyser kultowej "Symetrii", pracuje nad kolejnym filmem . Na pomysł "Asymetrii" wpadł już trzy lata temu.

 • ​Film "Koty" z większymi szansami na Oscara

  To prawdopodobnie jedyna dobra wiadomość, jaka w ostatnich dniach spotkała twórców "Kotów". Film w reżyserii Toma Hoopera zaliczył katastrofalny start finansowy w amerykańskich kinach, a jego negatywne recenzje się mnożą. Nie zmienia to faktu, że "Koty" będą mogły ubiegać się o Oscary, których rozdanie już 9 lutego 2020 roku. Amerykańska Akademia Filmowa zezwoliła, by w ich kontekście brana była...

 • "Zabawa w chowanego": Kiedy premiera filmu Sekielskiego?

  ..."Datę emisji filmu ogłosimy w ciągu najbliższych kilku dni, bo nie ma już co czekać. Film jest gotowy, ludzie nas o niego pytają" – Tomasz Sekielski zdradził w programie „Koronawirus. Raport Faktu", że wkrótce zobaczyć będzie można najnowszy dokument o molestowaniu seksualnym w Kościele "Zabawa w chowanego".

 • "Zabawa w chowanego": Jest zwiastun filmu Sekielskich

  Właśnie ukazał się zwiastun najnowszego dokumentu braci Tomasza i Marka Sekielskich o molestowaniu seksualnym w Kościele. Nie brakuje w nim wstrząsających wyznań i konfrontacji po latach. Cały film pojawi się w internecie w sobotę, 16 maja. "Zabawę w chowanego" będzie można obejrzeć za darmo na YouTubie.

 • Tom Cruise gwiazdą pierwszego filmu kręconego w kosmosie

  Choć historia kina zna wiele filmów, których akcja dzieje się w kosmosie, to do tej pory żaden z nich nie został tam nakręcony. To się może zmienić dzięki projektowi, nad którym pracują wspólnie Tom Cruise, należąca do Elona Muska firma SpaceX oraz amerykańska agencja kosmiczna NASA.

 • "Jak dobry europejski film"

  ..., menedżment... I po tym wszystkim poczuliśmy się jak nowo narodzeni. Jakbyśmy ponownie założyli zespół w tym samym składzie. Stąd pewnie wyszła nam tak dobra płyta, jak mówisz. Według mnie wasze dwie(...)) Czy taką naturalną zmianą było skierowanie brzmienia w stronę muzyki filmowej? I czy nie stoi za tym przypadkiem Carlos, który postanowił zająć się komponowaniem soundtracków? Nie. Chyba każdy...

 • "Zabawa w chowanego": Premiera nowego filmu Sekielskich

  ...skutki i emocje, które film może wywołać. Potrzeba teraz w naszym kraju solidarności i jedności. Na każdym kroku obserwujemy wiele dobra płynącego z różnych stron. Pomagamy sobie, to jest cudowne(...)"Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. Tylko taki model finansowania zapewnia nam, twórcom, pełną niezależność" - zapewnia Tomasz Sekielski. Pierwotnie premiera filmu braci Sekielskich...

 • "Zabawa w chowanego": Film braci Sekielskich od 16 maja w sieci

  Najnowszy dokument braci Tomasza i Marka Sekielskich o molestowaniu seksualnym w Kościele pojawi się w internecie w sobotę, 16 maja. Film "Zabawa w chowanego" będzie można obejrzeć za darmo na YouTubie.

Zdjęcia na temat: film dobra
Wideo na temat: film dobra
Dyskusje na temat: film dobra