• Informacje na temat:

  film erotyka

Artykuły na temat: film erotyka
 • Śmiała erotyka na nic?

  Najbardziej "artystyczna" propozycja kinowego tygodnia - "Elegia" Isabel Coixet na podstawie powieści Philipa Rotha - rozczarowała naszych krytyków. "Nawet śmiała erotyka eksponująca wdzięki Penelope Cruz grzeszy przestylizowaniem, woalującym dzikie chucie romantycznym naddatkiem" - pisze recenzent "Dziennika".

 • Alkohol, przygoda i erotyka

  Nowa produkcja Wojtka Smarzowskiego - "Pod Mocnym Aniołem", to zdecydowanie najgłośniejsza z filmowych premier tego tygodnia. Oprócz niej na ekrany kin wejdą również: hollywoodzkie fantasy "Sekretne życie Waltera Mitty", rosyjski dramat "Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków", a także zrealizowane we Francji - komedia "Molier na rowerze" i animacja "Robaczki z Zaginionej Doliny".

 • Polska erotyka i promocja

  O czym będą dyskutować goście zaproszeni w sobotę i niedzielę (22 i 23 listopada) do "Weekendowego magazynu filmowego" w TVP1?

 • Film „365 dni” sprawił, że Amerykanie zainteresowali się erotyką na Netfliksie

  Czerwcowa dominacja filmu Barbary Białowąs na amerykańskim Netfliksie zaowocowała wzrostem popularności filmu "Love" Gaspara Noego. Polska produkcja przez wiele dni była na szczycie listy najchętniej oglądanych pozycji na Netfliksie, teraz zajmuje tam drugie miejsce. Niedaleko za nią uplasował się film "Love", który w tej chwili jest piątą najchętniej oglądaną produkcją kinową i siódmą wśród...

 • Weekend w kinie: Erotyka, LEGO i Keanu Reeves

  Aż 8 filmów trafia w piątek na ekrany polskich kin. Wśród nich znalazły się m.in. erotyczna "Ciemniejsza strona Greya", animacja "Lego Batman: Film", druga część "Johna Wicka" z Keanu Reevesem oraz dokument "Szwedzka teoria miłości".

 • "Niebiańskie żony...": Erotyka i folklor

  W najbliższy piątek, 17 stycznia, na ekranach polskich kin zadebiutuje film Aleksieja Fiedorczenki "Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków".

 • Peter Greenaway i erotyka Biblii

  ...7 lutego 2014 na ekrany polskich kin trafi nowy film Petera Greenawaya "Goltzius and the Pelican Company". Tytułowy bohater to XVI-wieczny malarz, rysownik i ilustrator, który planuje wydrukować erotyczną wersję Starego Testamentu.

 • Balet, erotyka i kino ery techno

  Tylko pięć premier trafia w tym tygodniu na ekrany kin, ale nie powinniśmy narzekać. Baletowy "Czarny łabędź" Darrena Aronofskiego to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku, erotyczną komedię "Och, Karol 2" w ciemno typować można zaś na frekwencyjny hit polskich kin. Od piątku oglądać można też dwa obrazy, które wywołały sensację na ostatnim festiwalu w Cannes, w tym "kino ery techno...

 • Nagość? Erotyka? Nie ma problemu

  ..., wyraziste i tak samo ważne jak pozostałe. Filip Marczewski, reżyser filmu 'Bez wstydu', w którym wystąpiłam w dość odważnej scenie, pochwalił mnie po premierze. Dodatkowo dowiedziałam się, że na każdym zagranicznym festiwalu, na którym pokazywany był film, mocnym akcentem były właśnie dobrze zagrane sceny seksu. W jednej wystąpiłam ja i Maciek Marczewski, w drugiej Agnieszka Grochowska z Mateuszem...

 • Telewizja wycina erotykę

  Telewizja Puls, której większościowym udziałowcem jest zakon ojców franciszkanów, wycina z emitowanych filmów sceny erotyczne. Zabrakło ich w wyemitowanej wczoraj "Gorączce" Agnieszki Holland, tydzień wcześniej podobnie potraktowano "Perłę w koronie" Kazimierza Kutza. Twórcy protestują, telewizja broni prawa do nieepatowania golizną - pisze "Dziennik".

Zdjęcia na temat: film erotyka
Dyskusje na temat: film erotyka
 • Re: Wiktoria Gąsiewska: Od słodkiego brzdąca do młodej seksbomby

  jedno jest pewne pokaze cycki przed kam,era albo da zaduuuu bo to jest norma dla polskiego filmu golizna erotyka to znak rozpoznawczy naszych gniotów filmowych gdyz nasz film bez gołej baby golych piersi czy sexu mocnego sexy po prostu nie istniał by stara komusza szkola ,i nasi włodarze od filmu zadnej aktorce nie przepuszczą by jej nie rozebrac przed kamera do naga made in poland film witamy