• Informacje na temat:

  film internetowe

Artykuły na temat: film internetowe
 • Internetowe wyzwanie zaowocowało powstaniem filmu animowanego

  Fight challenge to seria zmontowanych krótkich filmików z Tik Toka, których bohaterowie okładają się nawzajem w jak najbardziej efektowny sposób. Wygląda to tak, jak gdyby osoba występująca aktualnie w nagraniu otrzymywała cios, by po chwili zadać go kolejnej osobie. Jednym z najsłynniejszych filmików z tej serii był tzw. Boss Bitch Fight Challenge zapoczątkowany przez kaskaderkę Zoe Bell...

 • Film Netfliksa zainicjował niebezpieczne wyzwanie internetowe

  W filmie "Nie otwieraj oczu" bohaterka Sandry Bullock musi zejść w dół rzeki z dwójką małych dzieci. Z powodu niebezpieczeństwa, którego widok jest śmiertelny, musi to zrobić z zasłoniętymi oczami. Film cieszy się ogromną popularnością. Jej pokłosiem jest nowe wyzwanie internetowe. Netflix wystosował oświadczenie, w którym prosi widzów o nie branie w nim udziału.

 • "365 dni" najpopularniejszym filmem amerykańskiego Netflixa

  Kilka dni po debiucie w światowej ofercie Netflixa "365 dni" Barbary Białowąs niespodziewanie został najpopularniejszym filmem amerykańskiej wersji streamingowej platformy.

 • ​Wynik kasowy filmu "Tenet" zachwycił jego twórców

  Czy "Tenet" Christophera Nolana ożywił kina, które zamarły z powodu pandemii COVID-19? Studio Warner Bros., producent filmu, postanowiło zaryzykować i pokazać nakręcone za 200 milionów dolarów widowisko już teraz. Wyniki kasowe z pierwszych dni wyświetlania dzieła Nolana napawają optymizmem, choć daleko im do wpływów, jakie podobne filmy generowały w kinach przed pandemią.

 • Powstaje kino internetowe

  Cineman, spółka należąca do ATM i Monolith Films, postanowiła uruchomić kino internetowe i wideo na żądanie (VoD). Pozwolą one użytkownikom oglądać ulubione filmy w dogodnym momencie.

 • Ruszyło kino internetowe

  W piątek, 8 lutego, ruszyło pierwsze w Polsce kino internetowe. Od prawdziwego różni się tym, że filmy ogląda się w domu, a od wypożyczalni DVD - że nadawane są w nim premiery, a nie filmy, które przeszły już przez wszystkie multipleksy.

 • Scenarzysta "Hejtera" przerażony internetowymi trollami

  Mateusz Pacewicz to aktualnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim kinie. Jest autorem scenariuszy do filmów Jana Komasy "Boże Ciało" i "Sala samobójców. Hejter", a niedawno odebrał dwa Orły - za najlepszy scenariusz i dla Odkrycia Roku.

 • Ulubiony film internetowych piratów

  ..."Hobbit. Niezwykła podróż" to film, który był w minionym roku najczęściej ściągany przez internetowych piratów - podała telewizja BBC. 8,4 mln to liczba pobrań produkcji Petera Jacksona.

 • Pierwszy internetowy film

  Amerykańscy potentaci filmowi przygotowują się do wpuszczenia na rynek pierwszej produkcji, zrealizowanej wyłącznie dla Internetu. "Quantum Project", 36-minutowy film, którego budżet wynosi ponad 3 mln. dolarów, ma być połączeniem animacji komputerowej i wideo. Eksperci komputerowi wątpią jednak, czy całe przedsięwzięcie zakończy się sukcesem.

 • Rafał Zawierucha wycięty z filmu Quentina Tarantino?

  Podczas gali rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły 2019 powracającym dowcipem była możliwość usunięcie z "Pewnego razu.. w Hollywood", najnowszego filmu Quentina Tarantino, scen z Rafałem Zawieruchą. Aktor wcielił się w nim w Romana Polańskiego. Polskie media informują, że coś może być na rzeczy...

Zdjęcia na temat: film internetowe
Wideo na temat: film internetowe
 • Agnieszka Więdłocha opowiada o swoich nieudanych randkach!

  Do kin trafiła niedawno romantyczna komedia "Planeta Singli". Jak pierwsi widzowie odebrali film? O swoim debiucie na dużym ekranie opowiedziała aktorka Agnieszka Więdłocha (30 l.), a reżyser Mitja Okorn, zdradził skąd wziął pomysł na komedię o internetowym randkowaniu. Więdłocha wspomniała swoją najgorszą randkę. Co ją zirytowało? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Ona też uległa modzie panującej wśród celebrytów!

  Barbara Kurdej-Szatan dołączyła do popularnej zabawy internetowej splash. W przeciwieństwie do większości uczestników gry filmem, w którym wskakuje do basenu, nie chce jednak dzielić się z fanami. Jak dotąd opublikowała go jedynie na prywatnym profilu na Facebooku.

 • "Praktykant"

  Robert De Niro gra w filmie Nancy Meyers Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Anne Hathaway).

Dyskusje na temat: film internetowe
 • Re: "Złotopolscy": Jarosław Jakimowicz marzy, by powstał film o... nim i jego życiu

  PiS-owskie trole internetowe uaktywniły się... czyli PiS boi się wyników wyborów ;)

 • Re: "Pancerni": Wstyd czy duma?

  Świetny serial, wspaniali aktorzy, postacie z filmu stanowiły wzorce osobowe i budziły sympatię aż po dzień dzisiejszy, wychowały się pokolenia i nikomu serial nie zaszkodził. Dla normalnych widzów może dawać powody do dumy. Film nie jest historyczny, jak nietrudno zauważyć, a oparty na fabule w tle wydarzeń historycznych i są to niepodważalne fakty, faktów historii nikt nie zmieni, chyba że