• Informacje na temat:

  film kevin sam w domu

Artykuły na temat: film kevin sam w domu
 • "Kevin sam w domu": Polsat pokaże film w Wigilię?

  Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Czy w tym roku będzie podobnie?

 • Koronawirus w Polsce: "Kevin sam w domu" zamiast "Tańca z Gwiazdami", czyli #zostańwdomu

  W najbliższy piątek, 20 marca, zamiast kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami", widzowie Polsatu obejrzą przebojową familijną komedię "Kevin sam w domu".

 • Powstanie nowa wersja "Kevina samego w domu"

  Archie Yates, którego niedługo zobaczymy na kinowych ekranach w komedii "Jojo Rabbit", zagra główną rolę w nowej wersji kultowej komedii "Kevin sam w domu".

 • "Kevin sam w domu" powróci na ekrany

  Disney zamierza nakręcić nową wersję kultowego filmu z 1990 roku "Kevin sam w domu". Informację tę potwierdził Bob Iger, prezes i dyrektor generalny The Walt Disney Company. Nowa produkcja ma powstać na potrzeby platformy Disney+. Oprócz powrotu "Kevina samego w domu" możemy spodziewać się także rebootów "Nocy w muzeum", "Dziennika cwaniaczka" i "Fałszywej dwunastki".

 • "Kevin sam w domu" z rekordową oglądalnością!

  W wigilijny wieczór, 24 grudnia, jak co roku, widzowie Polsatu śledzili przygody kilkuletniego Kevina McCallistera, który bronił swojego domu przed dwójką niezdarnych włamywaczy. Chociaż wszyscy znają ten film na pamięć, jego seans stał się jedną z nieoficjalnych świątecznych tradycji. W tym roku pierwsza część przygód Kevina zgromadziła rekordową liczbę 4,5 miliona widzów.

 • Wigilia w Polsacie bez "Kevina samego w domu"

  To nie do wiary. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Polsat nie pokaże w tegoroczne Boże Narodzenie filmu "Kevin sam w domu". Co się stało?

 • "Kevina samego w domu" pokaże w święta Polsat Film

  Dobra informacja dla fanów filmu "Kevin sam w domu". Choć główna antena Polsatu w okresie świątecznym wyemituje sequel - "Kevin sam w Nowym Jorku", to pierwszą część kultowej komedii pokaże Polsat Film.

 • Czy w Wigilię zobaczymy film "Kevin sam w domu"?

  To już tradycja. Czy ktoś wyobraża sobie święta bez Kevina? W tym roku telewizja Polsat już zapowiedziała, że w Wigilię - jak co roku - zostanie wyemitowany film "Kevin sam w domu".

 • "Kevin sam w domu" wrócił po 28 latach. Macaulay Culkin znowu jako Kevin!

  Wspaniałe wieści dla fanów filmu "Kevin sam w domu". Macaulay Culkin po 28 latach od premiery ponownie wystąpił w roli tytułowego Kevina McCllistera. Gdzie można to zobaczyć?

 • "Kevin sam w domu": Szokująca tajemnica

  Po 27 latach od premiery filmowego hitu "Kevin sam w domu" fani świątecznej komedii zwrócili uwagę na zaskakujący szczegół, który rzuca na cały obraz zupełnie nowe światło. Użytkownik jednego z popularnych serwisów zauważył, że zostawienie Kevina w domu mogło być... demonicznym planem jego ojca.

Zdjęcia na temat: film kevin sam w domu
Dyskusje na temat: film kevin sam w domu