• Informacje na temat:

  film kim

Artykuły na temat: film kim
 • Hildur Guðnadóttir: Kim jest laureatka Oscara?

  Staram się podążać za własną ciekawością i iść tam, gdzie ona chce mnie zabrać - powiedziała Hildur Gudnadóttir, islandzka kompozytorka, laureatka Oscara za najlepszą muzykę napisaną do filmu "Joker". Artystka nazwała rozwój swojej kariery zawodowej "wolnym gotowaniem".

 • Od mema do wielkiej kariery. Kim jest Doja Cat?

  ..."Say So" - inspirowany muzyką disco przebój amerykańskiej raperki i wokalistki Dojy Cat - najpierw został hitem na TikToka, a następnie podbił stacje radiowe i playlisty słuchaczy na całym świecie. Równie dobrze radzi sobie też remiks utworu z gościnną zwrotką Nicki Minaj. Kim jest wspomniana Doja Cat?

 • "Szarlatan": Pierwszy zwiastun filmu Agnieszki Holland

  ...25 września na ekrany polskich kin trafi nowy film Agnieszki Holland "Szarlatan". Dystrybutor Gutek Film udostępnił właśnie pierwszy zwiastun obrazu.

 • Premiera filmu fabularnego o Vaclavie Havlu

  W Pradze odbyła się we wtorek, 21 lipca, premiera filmu "Havel" w reżyserii Slavka Horaka. To pierwszy fabularny film o byłym prezydencie Czechosłowacji i Czech. Film traktuje o latach 1968-1989. "Nie robiłem filmu o ikonie, ale o człowieku" - powiedział reżyser.

 • Uroczysta premiera filmu "Sala samobójców. Hejter"

  Jan Komasa nie zwalnia tempa. Dopiero co święcił triumfy za sprawą "Bożego Ciała", a na ekrany kin właśnie wchodzi jego kolejny film - "Sala samobójców. Hejter".

 • Anastazja Davis: Kim jest córka kompozytora Jana A.P. Kaczmarka?

  Anastazja Davis to córka cenionego kompozytora Jana A.P. Kaczmarka, laureata Oscara za muzykę do filmu "Marzyciel". O tym, jak wygląda jej życie, scenarzystka opowiedziała w rozmowie z Anną Wendzikowską w programie "Dzień Dobry TVN".

 • "Najmro": Kim był polski król złodziei?

  ..."Najmro" to komedia akcji o królu złodziei i ucieczek. Film inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, który ośmieszał władze, wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni - podziwiali.

 • "365 dni": Kim jest Anna Maria Sieklucka?

  O główną rolę kobiecą w filmie na podstawie pikantnej powieści Blanki Lipińskiej "365 dni" ubiegało się dziesiątki aktorek. Ale wybór padł na nieznaną szerzej Annę-Marię Sieklucką. Co o niej wiadomo?

 • Węże 2020: "Futro z misia" najgorszym filmem roku

  Popkulturowa Akademia Wszystkiego już po raz dziewiąty przyznała Węże - nagrody dla najgorszych filmów roku. Najwięcej wyróżnień i tytuł najgorszego filmu roku otrzymało "Futro z misia" w reżyserii Kacpra Anuszewskiego i Michała Milowicza, które triumfowała w aż 4 kategoriach. Kim są pozostali laureaci?

 • Kim Basinger: Bond, Oscar i "Playboy"

  Była dziewczyną Batmana i Jamesa Bonda. Spędziła namiętne dziewięć i pół tygodnia z Mickey'em Rourkiem, a jako kosmitka okazała się nie najgorszą macochą. Do dziś pozostaje jedyną zdobywczynią Oscara, która rozebrała się w sesji dla Playboya. 8 grudnia Kim Basinger obchodzi 65. urodziny.

Zdjęcia na temat: film kim
Wideo na temat: film kim
 • Kim jest 17-letnia siostra Patricii Kazadi? „Nie odziedziczyłam po siostrze..."

  Patricia Kazadi przedstawiła swoją siostrę Victorię, która ma 17 lat i uczęszcza jeszcze do liceum. Jej pasją jest reżyseria i montaż filmów. Patricia ma nadzieję, że wystąpi kiedyś w filmie nakręconym przez Victorię. Dba też o to, aby nie ujawniać zbyt wielu informacji na temat swojego życia prywatnego i rodziny. Victoria pojawiała się sporadycznie wraz z siostrą podczas eventów show-biznesowych

 • Hugh Jackman: W kim kochał się, gdy był nastolatkiem?

  Na marginesie rozmowy o filmie "Logan: Wolverine" Hugh Jackman przypomina, jakiej muzyki słuchał, gdy był młodszy; wraca pamięcią do lat szkolnych i swego ulubionego przedmiotu; wreszcie - ujawnia, w jakiej aktorce podkochiwał się, gdy był młodym chłopcem.

 • Olivia Cooke i Tye Sheridan o filmie "Player One"

  unikalne kreacje, które zebrały dobrą prasę. Nic dziwnego, że to właśnie jemu Steven Spielberg powierzył główną rolę Wade'a w swoim najnowszym filmie „Player One”. I trzeba powiedzieć to głośno: chłopak(...) być kim chce. Człowiek staje się awatarem, doskonałą wersję samego siebie. Sheridan oddał niepokoje związane z rozwojem Internetu, ale sam nie uważa, że rozwój technologii może nas zaprowadzić do

Dyskusje na temat: film kim