• Informacje na temat:

  film kręcony

Artykuły na temat: film kręcony
 • Wybrano reżysera pierwszego filmu kręconego w kosmosie

  Kosmiczny projekt Toma Cruise'a nabiera konkretów! Niedawno szef NASA potwierdził, że agencja będzie współpracować z gwiazdorem kina oraz z właścicielem SpaceX Elonem Muskiem przy produkcji pierwszego filmu nakręconego w kosmosie. Teraz poznaliśmy nazwisko reżysera tego śmiałego projektu. To Doug Liman, który współpracował już z Cruisem przy filmach "Na skraju jutra" oraz "Barry Seal: Król...

 • Lech Majewski o filmie "Dolina Bogów": Zdarza się, że coś kręcę, a później to się wydarza

  ..."Udało mi się porozmawiać z paroma najbogatszymi ludźmi na świecie. Zobaczyłem, gdzie są ich ograniczenia. Zupełnie zabrana jest im wolność" - mówi Lecha Majewski. Jego najnowszy film "Dolina Bogów" trafi na ekrany polskich kin na początku 2020 roku.

 • Tom Cruise gwiazdą pierwszego filmu kręconego w kosmosie

  Choć historia kina zna wiele filmów, których akcja dzieje się w kosmosie, to do tej pory żaden z nich nie został tam nakręcony. To się może zmienić dzięki projektowi, nad którym pracują wspólnie Tom Cruise, należąca do Elona Muska firma SpaceX oraz amerykańska agencja kosmiczna NASA.

 • "Boyhood": Film, który kręcono 12 lat

  Richard Linklater, reżyser "Slackera" oraz "Przed wschodem słońca" i jego kontynuacji, postanowił zrealizować film o dorastaniu. Gdy historia toczy się na przestrzeni kilkunastu lat, wraz z jej(...) film kręcił z tą samą obsadę przez dwanaście lat.

 • "Lektor" kręcony był w Polsce

  Przez rok było to tajemnicą. Teraz się wydało: sceny oscarowego filmu "Lektor" były kręcone w Muzeum na Majdanku - ujawnia "Dziennik Wschodni".

 • Kolejny film reżysera "Parasite" będzie musicalem?

  Joon-ho Bong, reżyser nagrodzonego kilkoma Oscarami filmu „Parasite”, próbował w swojej karierze już kilku gatunków filmowych. Jest jednak taki gatunek, z którym jeszcze się nie zmierzył, a chętnie by to zrobił. To musical.

 • ​Premiera nowego filmu o Batmanie przełożona

  Studio filmowe Warner Bros. podjęło decyzję o przełożeniu premier kilku ze swoich najbardziej oczekiwanych filmów. Wśród tytułów, które zobaczymy w kinach później, jest m.in. "The Batman" Matta Reevesa. Pierwotnie jego premiera miała się odbyć 25 czerwca 2021 roku. Trzeba będzie na nią poczekać jednak o kilka miesięcy dłużej, bo do 1 października.

 • Woody Allen w będzie kręcił Hiszpanii

  Mimo, ze najnowszy film Woddy Allena ( "Melinda i Melinda" , "Życie i cała reszta" ) "Wszystko gra" nie wszedł jeszcze na ekrany polskich kin, znany z szybkiego realizowania projektów filmowych Allen ogłosił, że swój następny obraz nakręci w Hiszpanii. Zdjęcia do filmu pod nieznanym jeszcze tytułem rozpoczną się w 2007 roku.

 • Chris Pine będzie kręcić w Polsce

  Uważany za jednego z najgorętszych młodych aktorów Hollywood, Chris Pine, będzie kręcić film w Polsce. Aktor zagra w "Violence of Action", którego akcja częściowo rozgrywa się w naszym kraju.

 • Czkawka utrudnia kręcenie filmu

  ...46-letni Evan Handler, który w filmowej wersji wciela się w postać Harry'ego Goldenblatta, ma poważny problem - co chwilę ma czkawkę. Aktor zapewnia jednak, że problem nie jest aż poważny jak rozpisują się o nim media. "Mam tę czkawkę od dwóch lat. Czasami non stop przez dwa, trzy dni. Więc owszem zdarzało się to podczas kręcenia zdjęć". "Ale nauczyłem się już nad tym panować. Muszę przez chwilę...

Zdjęcia na temat: film kręcony
Wideo na temat: film kręcony
 • Film o Zenku Martyniuku będzie nietypowy. "Nagraliśmy scenę porwania mojego syna Daniela"

  Zenek Martyniuk poinformował, że film, który jest o nim kręcony, będzie dość nietypowy. Wśród wielu faktów z życia i kariery "króla disco polo", zostaną pokazane zdarzenia całkowicie fikcyjne i wymyślone na potrzeby produkcji. Jednym z nich będzie fragment porwania i odbicia jego syna, Daniela. - Nie było takiej sytuacji. To jest filmowa fikcja, ale troszeczkę pikanterii trzeba dodać, żeby film

 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki o filmie, teatrze i serialach

  Zdaniem Piotra Głowackiego każdy aktor w swoim dorobku zawodowym powinien mieć zarówno role teatralne i filmowe, jak i serialowe. Trzeba bowiem zdobywać doświadczenie na różnych płaszczyznach(...) jednym z najbardziej charakterystycznych i utalentowanych polskich aktorów. Zagrał w kilkudziesięciu filmach, teatrach i serialach. Ma na swoim koncie m.in. nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego za rolę

 • Anna Maria Sieklucka o intymnych scenach w "365 dniach"

  Anna Maria Sieklucka bardzo chwali sobie pracę na planie filmu "365 dni", realizowanego na podstawie powieści erotycznej Blanki Lipińskiej. Docenia profesjonalizm i zorganizowanie całej ekipy. Przyznaje też, że przy kręceniu scen intymnych aktorzy mieli zapewniony komfort, dzięki czemu mogła pozbyć się stresu i nie czuła skrępowania.

Dyskusje na temat: film kręcony