• Informacje na temat:

  film magda m

Artykuły na temat: film magda m
 • Magda M. powraca!

  Magda Miłowicz, bohaterka kultowego serialu TVN "Magda M." sprzed dziesięciu lat, wraca do gry! Tym razem historię sympatycznej warszawskiej prawniczki, jej ukochanego Piotra Korzeckiego oraz grona zaufanych przyjaciółek, będzie można śledzić nie na antenie, lecz na kartach powieści obyczajowej "Magda M. Ciąg dalszy nastąpił". Jej autorem jest Radosław Figura, scenarzysta "Magdy M." i jedna...

 • Magda Gessler bohaterką filmu?

  Za swoje zachowanie w "Kuchennych rewolucjach" Magda Gessler często zbiera cięgi. Ale gwiazda nie zraża się krytyką. Chce nawet nakręcić o sobie film!

 • Magda Gessler zbiera donosy na ludzi, którzy ignorują kwarantannę

  Magdę Gessler skłoniły do takiego działania nagrania udostępnione w środę i czwartek przez Mariusza Szczygła i Filipa Chajzera. Ten pierwszy zamieścił na Instagramie film, na których widać grupy osób(...) w dobie pandemii COVID-19 jest nieodpowiedzialne. Przychyla się do tej opinii również Magda Gessler. "Trudno na to patrzeć! Powtarzamy model włoski, kochani, opanujcie się! Miałam wrażenie, że...

 • "Zenek": Zenon Martyniuk widział już film

  Już 14 lutego do kin trafi "Zenek", biograficzny film o Zenonie Martyniuku. Jednak król disco polo miał już okazję obejrzeć obraz wyreżyserowany przez Jana Hryniaka. O swoich wrażeniach opowiedział przed kamerą Telewizji Polskiej.

 • Magda Modra: Moja przyszłość to film

  Magda Modra, pomimo wydania niedawno albumu "Ready To Fly", który wypełniony jest dance'owymi piosenkami, w przyszłości zamierza na poważnie zająć się filmem. O swoich planach opowiedziała w rozmowie z portalem INTERIA.PL.

 • Nowe odcinki "Magdy M."

  Od 7 marca będziemy mogli śledzić nowe przygody bohaterów popularnego serial u "Magda M.". Film, w którym tytułową bohaterkę kreuje Joanna Brodzik ( "Kasia i Tomek" , "Nigdy w życiu!" ), wraca na ekrany po prawie trzy miesięcznej przerwie.

 • Magda Gessler: Nie było luksusu

  Magda Gessler jest oczarowana Peru. Zachwyciło ją rękodzieło oraz miejscowa kuchnia, o której opowie w filmie "Pyszne Peru". Podczas pobytu w tym kraju restauratorka sprawdziła się także w nowej roli - zrealizowała dokument o Polaku skazanym za przemyt narkotyków. Twierdzi, że jej podróż po Peru była trudna i pozbawiona luksusów, razem z ekipą TVN Style odwiedziła bowiem najuboższe regiony kraju.

 • Poważna wpadka Magdy Mołek

  Wyemitowanego w niedzielę, 19 września, programu "Dzień Dobry TVN" Magda Mołek długo nie zapomni. Dziennikarka przez pomyłkę uśmierciła Nergala, który od kilku dni walczy z ciężką chorobą. Temat szybko podłapały media.

 • Czas radości Magdy Mołek

  ...lubię tę myśl - mówiła Magda Mołek. Myślała, myślała... Aż w końcu "przyciągnęła do siebie" spełnione marzenie. Nie od dziś wiadomo, że pozytywne nastawienie do życia pomaga kreować rzeczywistość zgodnie(...) im. Agnieszki Osieckiej "Okularnicy" - słowem wspaniała partia. Jakim okaże się ojcem dla dziecka? Magda przekona się o tym, gdy maleństwo pojawi się na świecie. A to ma nastąpić podobno już w wakacje...

 • Magda Gessler znowu "pomaga"

  Magda Gessler szturmem zdobyła serca widzów. Program, w którym wyciąga z tarapatów upadające restauracje, doczekał się kolejnego sezonu. Jak zapowiadają producenci, w nowej serii będzie jeszcze ostrzej, trudniej i nie zawsze z happy endem. Przypomnijmy, że w programie "Kuchenne rewolucje" znana restauratorka Magda Gessler pomaga podupadającym restauracjom. Ma tylko cztery dni na zdefiniowanie...

Zdjęcia na temat: film magda m
Wideo na temat: film magda m
 • Magda Gessler zachwycona slamsami w Peru

  Magda Gessler jest oczarowana najuboższymi rejonami Peru, gdzie razem z ekipą TVN Style kręciła film „Pyszne Peru”. Gwiazda TVN twierdzi, że wyprawa była dość trudna. Ekipa telewizyjna podróżowała(...), mimo że są surowe, to jest cud. To jest zasługa chili, zasługa cebuli i kolendry i tego, że mają dostęp do bardzo świeżej ryby – mówi Magda Gessler.

 • Magda Gessler: Nie było luksusu

  Magda Gessler jest oczarowana Peru. Zachwyciło ją rękodzieło oraz miejscowa kuchnia, o której opowie w filmie "Pyszne Peru". Podczas pobytu w tym kraju restauratorka sprawdziła się także w nowej roli - zrealizowała dokument o Polaku skazanym za przemyt narkotyków.

 • Magda Gessler: Halle Berry ucałowała mnie w rękę za kaczkę

  Magda Gessler opowiedziała o wystroju swojej restauracji "AleGloria", która inspirowana jest filmami Petera Greenawaya. Gwiazda wspominała wizytę reżysera w tym miejscu oraz fakt, że bardzo chwalił(...) pisze pracę o kuchni w filmach swojego ulubieńca Pedro Almodovara. "To bardzo poważna praca o tym, jak mocno osadzona jest tam żywność i nawyki żywieniowe Hiszpanów" - powiedziała. (WideoPortal / x-news)

Dyskusje na temat: film magda m