• Informacje na temat:

  film michała

Artykuły na temat: film michała
 • Michał Kondrat: Szatanowi zależało, by ten film nie powstał

  Nieznane listy spowiednika św. Faustyny ks. Michała Sopoćki oraz nowe fakty dotyczące obrazu Jezusa Miłosiernego poznają widzowie filmu fabularno-dokumentalnego "Miłość i Miłosierdzie" poświęconego tajemnicy Miłosierdzia Bożego. Wejdzie on na ekrany 15 lutego 2019 roku. O pracy nad nim opowiada reżyser Michał Kondrat.

 • Michał Kwieciński kręci nowy film "Miłość jest wszystkim"

  Zdjęcia do filmu "Miłość jest wszystkim" w reżyserii Michała Kwiecińskiego rozpoczęły się we wtorek w Gdańsku. W scenach na Długim Targu w zabytkowym centrum miasta wzięło udział ponad 600 statystów. W filmie zagrają m.in. Aleksandra Adamska, Mateusz Damięcki i Olaf Lubaszenko.

 • Michał Bajor chciałby grać w filmach

  Michał Bajor marzy, aby znowu pojawić się na dużym ekranie. Chciałby zagrać współczesną rolę - na przykład bankowca. Od 7 lat nie otrzymał jednak żadnej propozycji filmowej. Artysta twierdzi, że wynika to z zaściankowości polskiego show-biznesu, w którym producenci filmowi nie chcą angażować aktorów zajmujących się innymi dziedzinami sztuki.

 • Nowy film Michała Rosy

  W Łodzi trwają zdjęcia do filmu Michała Rosy "Cisza". Scenariusz napisał Krzysztof Piesiewicz, współautor filmów Krzysztofa Kieślowskiego. W rolach głównych zobaczymy Kingę Preis i Bartosza Opanię. Michał Rosa znany jest przede wszystkim jako twórca słynnej "Farby" z udziałem Agnieszki Krukówny - współczesnej historii dziewczyny z prowincji, która poszukuje swojego miejsca w świecie.

 • Michał Wiśniewski opublikował nagranie z synem. Wzbudził kontrowersje

  Na Instagramie pojawiło się nagranie Michała Wiśniewskiego z synem Xawierem. Chciał zwrócić uwagę na ważną kwestię.

 • Michał Bajor: Już się wykochałem

  Gdy stwierdził, że granie w filmach go nuży, kino się na niego obraziło. Na szczęście piosenka jest mu zawsze wierna.

 • Michał Szpak jako Edyta Górniak i Conchita Wurst. Nowy spot Netflixa hitem sieci

  Michał Szpak wystąpił w najnowszym spocie reklamowym Netflixa, w którym promuje nowy film platformy – "Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga". W nagraniu widzimy wokalistę przebranego m.in. za Edytę Górniak.

 • Powstaje film o Michale Giercuszkiewiczu. "30 lat wymówek"

  ..."30 lat wymówek" to film o polskim perkusiście Michale Giercuszkiewiczu, który od lat żyje... na tratwie.

 • Serial "Przygody pana Michała" ma 50 lat

  Czarno-biały serial "Przygody pan Michała", wyreżyserowany przez Pawła Komorowskiego, ma już 50 lat. Pierwszy odcinek produkcji poświęconej tytułowemu sienkiewiczowskiemu bohaterowi wyemitowano 14 listopada 1969 roku.

 • Andriej Konczałowski rozpoczął zdjęcia do filmu o Michale Aniele

  Rosyjski reżyser i scenarzysta Andriej Konczałowski rozpoczął we Włoszech zdjęcia do swojego nowego filmu o renesansowym artyście i rzeźbiarzu Michelangelo di Lodovico Buonarrotim. Film został zatytułowany "Monstrum. Wizje". Jego premierę zaplanowano na 2018 r.

Zdjęcia na temat: film michała
 • Michał Milowicz
Wideo na temat: film michała
 • Michał Bajor chciałby grać w filmach

  Michał Bajor marzy, aby znowu pojawić się na dużym ekranie. Chciałby zagrać współczesną rolę - na przykład bankowca. Od 7 lat nie otrzymał jednak żadnej propozycji filmowej.

 • Michał Kondrat o premierze filmu "Dwie Korony" w Cannes

  W Cannes na towarzyszących festiwalowi targach dla dystrybutorów 22 maja odbył się pokaz polskiego filmu "Dwie Korony" o życiu św. Maksymiliana Kolbe. Reżyser Michał Kondrat nie krył zadowolenia z premiery. "Czuję ogromne wzruszenie, bardzo się cieszę, że tak wiele osób mówiło mi wiele ciepłych słów, że film przez pierwszych widzów został odebrany dobrze. Mam nadzieję, że teraz przyjdzie czas

Dyskusje na temat: film michała