• Informacje na temat:

  film o kotku

Artykuły na temat: film o kotku
 • Jacek Braciak znów arcyzabawny!

  Już za kilka dni w kinach pojawi się nowa polska komedia "Pokaż kotku, co masz w środku". W środę odbyła się uroczysta premiera filmu z udziałem odtwórców głównych ról z Jackiem Braciakiem, czyli Jerzym z nowego serialu TVP 2 "Ja to mam szczęście!", na czele.

 • Olga Bołądź poderwana "na Lewandowskiego"

  Jak poderwać Olgę Bołądź? To proste. Wystarczy spróbować "metody na Lewandowskiego". Jej skuteczność w praktyce prezentują gwiazdy "Dzień dobry, kocham cię" - nowej komedii twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!"; a samych zasad "podrywu na 'dziewiątkę' z Bayernu" uczy pierwszy teaser filmu.

 • Weronika Książkiewicz razy dwa...

  Weronika Książkiewicz, którą pamiętamy chociażby z "Linii życia", jest teraz gwiazdą najnowszego filmu Sławomira Kryńskiego "Podejrzani zakochani". Artystka po raz pierwszy wcieliła się w dwie postaci w jednym filmie...

 • Barbara Kurdej-Szatan gotowa na ślub i duet z Liberem

  Można już obejrzeć teledysk promujący "Dzień dobry, kocham cię" - najnowszą komedię twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!". Nową wersję hitu "Dzień dobry, kocham cię" z repertuaru grupy Strachy Na Lachy wykonują wspólnie zdobywca tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards - Liber oraz Barbara Kurdej-Szatan.

 • "Prosto w serce": Do dziś wstydzi się tej roli!

  ...". Z bólem serca dodał, że "Prosto w..." okazało się rysą na jego karierze i do dziś żałuje udziału w produkcji: "Powiem pani, czego się dzisiaj wstydzę. Na przykład swojego udziału w filmie "Pokaż kotku, co masz w środku". Mało mnie interesuje liczba widzów, która poszła do kin. Mam prawo do surowej oceny, ponieważ grałem w tym filmie. Trochę się wstydzę udziału w serialu "Prosto w serce...

 • "Dzień dobry, kocham cię": Podryw "na gołębia"

  Kiedy Barbara Kurdej-Szatan wybiera się na romantyczną kolację, sprawy mogą przyjąć zgoła niespodziewany obrót. Najlepiej obrazuje to drugi, oficjalny teaser komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • "M jak miłość": Kinga rusza do boju

  ...- i "pochwali się" jak w biurze potraktował Zduńskiego. - Chciał mnie naciągnąć na podwyżkę, twój mężulek... Ale ja, kotku, mam węża w kieszeni... Taka karma! Chwilę później zacznie prawić sąsiadce(...) krótkiej drzemce - będzie kompletne zdezorientowany: - Dlaczego mnie zamknęłaś w waszej sypialni? Co jest? Co, chyba film mi się na chwilę urwał...? Ale szybko zauważy, że Kinga wygląda odrobinę...

 • Barbara Kurdej-Szatan i Liber w duecie

  Najpopularniejsza polska blondynka - Barbara Kurdej-Szatan i król list przebojów - Liber łączą siły i głosy! Efektem współpracy jest nowa wersja hitu "Dzień dobry, kocham cię" z repertuaru grupy Strachy Na Lachy. Piosenka i teledysk będą promować najnowszą komedię twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie! - "Dzień dobry, kocham cię", która trafi na ekrany 7 listopada.

 • Braciak: Wstydzę się udziału w tym serialu

  ...dzisiaj wstydzę. Na przykład swojego udziału w filmie "Pokaż kotku, co masz w środku". Mało mnie interesuje liczba widzów, która poszła do kin. Mam prawo do surowej oceny, ponieważ grałem w tym filmie...

 • Komu Barbara Kurdej-Szatan powie "Dzień dobry, kocham cię"?

  Dzięki reklamom sieci komórkowej Barbara Kurdej-Szatan z dnia na dzień stała się znana praktycznie każdemu Polakowi. 7 listopada sympatyczna blondynka zadebiutuje na dużym ekranie w komedii "Dzień dobry, kocham cię".

Zdjęcia na temat: film o kotku
Dyskusje na temat: film o kotku