• Informacje na temat:

  film o więzieniu

Artykuły na temat: film o więzieniu
 • Twórcy filmu "Konwój" w więzieniu

  W Areszcie Śledczym Warszawa-Mokotów odbył się prapremierowy pokaz filmu "Konwój". W zamkniętej sali znaleźli się twórcy, aktorzy oraz kilkudziesięciu więźniów i strażników Służby Więziennej. Prezentujemy relację z wydarzenia, w której uczestnicy opowiadają o wrażeniach i emocjach, jakie towarzyszyły im podczas tej przebiegającej w wyjątkowych warunkach projekcji.

 • Premiera filmu fabularnego o Vaclavie Havlu

  W Pradze odbyła się we wtorek, 21 lipca, premiera filmu "Havel" w reżyserii Slavka Horaka. To pierwszy fabularny film o byłym prezydencie Czechosłowacji i Czech. Film traktuje o latach 1968-1989. "Nie robiłem filmu o ikonie, ale o człowieku" - powiedział reżyser.

 • Obejrzyj film i zamknij więzienie

  W dniu polskiej premiery (piątek, 2 lutego) "Drogi do Guantanamo" Amnesty International (AI) będzie namawiać widzów filmu warszawskiego kina Luna do protestu przeciwko istnieniu więzienia w Guantanamo.

 • Nakręcił film na zwolnieniu warunkowym z więzienia. Teraz ma kłopoty

  Tragiczny wypadek, do jakiego doszło na planie reżyserowanego przez Randalla Millera "Midnight Ridera" sprawił, że filmu nie udało się ukończyć. Reżyser przyznał się do winy i za nieumyślne(...) wyreżyserował bowiem film "Higher Grounds", czego nie wolno było mu robić. Sprawa nie jest jednak tak jednoznaczna.

 • "Bad Boy": Jest zapowiedź nowego filmu Vegi. Bez cenzury!

  Patryk Vega zaprezentował zapowiedź swojego nowego filmu zatytułowanego "Bad Boy". To opowieść o brutalnym świecie kibiców piłkarskich.

 • Sam Rockwell zainteresowany główną rolą w filmie o legendarnym muzyku country

  Laureata Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" niedawno można było oglądać w roli legendarnego choreografa Boba Fosse'a w serialu "Fosse/Verdon". Możliwe, że wkrótce Rockwell zamieni taniec na śpiew. Aktor może wcielić się w postać muzyka country Merle'a Haggarda.

 • Policja schwytała sprawcę przestępstw, o których powstał film

  ..."Zagadka zbrodni" to film, który przyniósł rozgłos południowokoreańskiemu reżyserowi Bongowi Joon-ho, późniejszemu twórcy oscarowego "Parasite". Jego scenariusz oparty został na jednej z najbardziej zagadkowych spraw kryminalnych w historii Korei Południowej. W czwartek, 2 lipca, policja ogłosiła, że ujęła sprawcę. Od razu oficjalnie przeproszono też niewinnego mężczyznę, który na skutek błędów...

 • 10 kultowych filmów o samochodach

  W filmach akcji spektakularne pościgi po ulicach miast są powszechne, jednak niewiele filmów w historii spotkało się z ciepłym przyjęciem prawdziwych fanów motoryzacji. Jeśli kochasz dobre kino i szybkie auta, poznaj 10 kultowych produkcji z samochodami w roli głównej.

 • "Gotti": Najgorszy film roku?

  ..."Gotti" z Johnem Travoltą ma szansę stać się najgorszym filmem roku. Od momentu premiery (15 czerwca) obraz nie otrzymał jeszcze pozytywnej recenzji w serwisie Rotten Tomatoes.

 • O więzieniu idealnym

  Nowy film Marcina Gładycha "Panoptikon" zaprezentowano mieszkańcom Torunia. Niemym bohaterem produkcji jest charakterystyczny dla panoramy tego miasta okrągły budynek dawnego pruskiego aresztu.

Zdjęcia na temat: film o więzieniu
Wideo na temat: film o więzieniu
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1856.

  , że zaoszczędzi na wynajmie obiektów zdjęciowych, kręcąc film w domu Pyrków. Na prośbę chłopaka Agata stara się uzyskać zgodę Klary... Do Wilka dzwoni Kamila, a Natalia wpada w panikę, że była partnerka

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1897.

  uprowadzony przez dwóch osiłków. Promocja wokół filmu Pawła nabiera rozpędu do momentu, kiedy Piotr Walawski odkrywa zwiastun i plakat "Zaginionej kobiety".

 • "Mniejsze zło"

  Film "Mniejsze zło" w podstawowej warstwie ma być opowieścią o młodym studencie, owładniętym chęcią zostania pisarzem, który w latach 1980 - 82, a więc w realiach późnego PRL-u, zaczyna funkcjonować(...) naprawić dawne grzechy, a ich ostatecznym odkupieniem stanie się pobyt w więzieniu, z którego wychodzi odmieniony i gotowy do poświęceń.

Dyskusje na temat: film o więzieniu