• Informacje na temat:

  film och karol 2

Artykuły na temat: film och karol 2
 • "Och, Karol 2" wkrótce na płytach!

  Komedia "Och, Karol 2", którą w kinach obejrzało prawie 1,7 mln widzów, zadebiutuje 27 maja na płytach Blu-ray i DVD.

 • "Och, Karol 2": Sporo scen łóżkowych

  Zakończyła się praca na planie komedii "Och, Karol 2" w reżyserii Piotra Wereśniaka. W finałowej scenie - ślubie jednej z bohaterek filmu, wzięły udział największe gwiazdy polskiego kina. Premiera obrazu zaplanowana jest na początek 2011 roku.

 • Coś więcej, niż "Och, Karol 2"

  ...- Pomysł na ten film początkowo miał być kontynuacją "Lejdis", ale uznałem, że nie należy wchodzić dwa razy do tej samej rzeki i że polscy widzowie zasługują na coś więcej niż "odgrzewane kotlety" w rodzaju "Och, Karol 2" - Reżyser Andrzej Saramonowicz opowiada o idei, stojącej za nową komedią "Jak się pozbyć cellulitu".

 • "Piraci..." lepsi od "Och, Karola 2"

  Czwarta część przygód Jacka Sparrowa zdeklasowała rywali w walce o podium polskiego box-office'u. Film przebojem wdarł się na szczyt listy kinowych hitów 2011 roku zarówno pod względem wpływów jak i frekwencji. W premierowy weekend obejrzało go 307 000 widzów.

 • "Oż ty Karol", czyli powtórka z "Lejdis"

  Remake przeboju sprzed lat "Och, Karol 2" (21 stycznia), kolejna wariacja Andrzeja Saramonowicza na temat "Lejdis", czyli "Jak się pozbyć cellulitu" (4 lutego) i polska wersja "Bridget Jones" - "Wojna żeńsko-męska" Łukasza Palkowskiego (25 lutego) - to pierwsze polskie premiery 2011 roku.

 • Piotr Wereśniak: Film wyszedł naprawdę śmieszny

  Piotr Wereśniak to scenarzysta i reżyser, który ma na swym koncie takie przeboje kinowe, jak "Zakochani", "Zróbmy sobie wnuka", "Nie kłam kochanie" czy "Och Karol 2". Jego najnowszą komedię, "Wkręceni" obejrzało w kinach 800 tysięcy widzów. Film jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

 • Mucha i Pudzian w filmie "Sąsiady"

  W Łodzi trwają zdjęcia do najnowszego filmu Grzegorza Królikiewicza "Sąsiady".

 • Węże dla najgorszych polskich filmów

  Kilkudziesięciu dziennikarzy zajmujących się tematyką filmową i kulturalną wybrało nominacje do Węży - nagród dla najgorszych polskich filmów za rok 2011. 11 nominacji do Węży otrzymał film "1920 Bitwa Warszawska", 10 nominacji zdobył "Wyjazd integracyjny", a 9 nominacji powędrowało do twórców "Weekendu". 1 kwietnia Akademia wybierze laureatów.

 • Najgorszy polski film 2011 roku!

  Dobiegło końca głosowanie polskich dziennikarzy w pierwszej edycji Nagród Węże, które oceniły najgorsze dokonania w polskiej kinematografii w 2011 roku. Nagrodę główną, Wielkiego Węża, otrzymał film "Wyjazd integracyjny".

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  Rozpoczęcie prac nad filmami "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz premiery "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana i "Czarnego czwartku" Antoniego Krauzego są wśród najważniejszych wydarzeń w kinie polskim w 2011 roku.

Zdjęcia na temat: film och karol 2
Wideo na temat: film och karol 2
Dyskusje na temat: film och karol 2
 • Re: Ten zawód uczy i zmienia świat

  Czy film OCH KAROL 2 to film o młodych latach Karola Wojtyły???

 • Re: M jak miłość

  Jaki tytuł ma film z Sochą i Adamczykiem, który ogląda Zosia? "Och Karol 2" ;)

 • Re: - Czy całowanie kobiety jest...

  w filmie była taka sobie, ale film polecam, scenki, teksty i jak dla mnie świetna rola Marty Trzebiatowskiej normalnie rozbrajająca hehehe, a scena z samolotu "aaaa niemcy mnie biją" hehehe super, albo to pytanie reportera RMF FM jakich Karolów jeszcze zagra, podobało mi się ; )

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  "Anielka: myśle , że Bobek to taki Cichopek 2, gwiazda, która nie udzwignie mocniejszych ról tylko takie tam romansidła, tralalala" Anielko, a przecież "Och Karol" to właśnie takie tam romansidło! To(...) otrzymał. Może po głównej roli w - jak to nazywasz - romansidle pt. "Och, Karol" Pan Filip otrzyma rolę dramatyczną i wtedy zdoła przekonać do siebie takich malkontentów jak Ty, którzy nie znając stu

 • Re: Ten zawód uczy i zmienia świat

  OCH KAROL 2 - to był strzał w kolano! Fatalny film! Zupełny kicz, tandeta! Rainer-super rola,zgadzam się :) Papież-wybitna rola. Chopin-bdb zagrał,choc płasko, bo Chopin taki nie był. Nagroda-zasłużona :)

 • Re: Po "BrzydUli" same sukcesy

  Świetna aktorka ;D To ona powinna dostać telekamerę, a nie ta Zielińska,która nie nadaje się do filmów pełnometrażowych w "och Karol 2" grała tragicznie mimo,iż ogólnie film mi się podobał to właśnie jej grę śmiało mogę skrytykować.