• Informacje na temat:

  film program

Artykuły na temat: film program
 • Natalia Wróbel: Pikantne nagranie uczestniczki programu "Big Brother"

  Od kiedy opuściła program, robi wszystko, by widzowie tak szybko o niej nie zapomnieli. Na swoim Instagramie relacjonuje życie prywatne i wrzuca roznegliżowane fotki.  "Uważam, że życie celebryty(...) sobie swoją przyszłość. Już jako 18-latka wyprowadziła się do Włoch, gdzie pracowała jako tancerka w klubie nocnym ze striptizem. W internecie można obejrzeć film, na którym Natalka daje popis swoich...

 • Tydzień Filmu Polskiego w Wilnie

  Film "Papusza" w reżyserii Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego zainaugurował we wtorek, 14 października, w Wilnie XIV Tydzień Filmu Polskiego, na którym zaprezentowanych zostanie 15 polskich produkcji. Gośćmi tegorocznego festiwalu są m.in. Krystyna Janda i Danuta Wałęsa.

 • "Seksmisja": oto sekretne kulisy powstawania filmu!

  ..., rządzonego przez Wielkiego Brata. Juliusz Machulski Wielkiego Brata zastąpił Wielką Siostrą i... zaangażował Jerzego Stuhra. Zrobiło się mniej strasznie, za to bardzo śmiesznie.  Reżyser na pomysł filmu wpadł(...), że akcja nabrała tempa.  W tamtych czasach samo myślenie o takim filmie to już było science fiction. Ale myślał nie byle kto. Juliusz Machulski zadebiutował filmem "Vabank" w 1981 r. Miał wtedy 25

 • Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską"

  "Trudno być bogiem" Aleksieja Germana i nagrodzone w Wenecji "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna" w reż. Andrieja Konczałowskiego - m.in. te produkcje są w programie 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską", który w czwartek, 20 listopada, rozpocznie się w Warszawie.

 • Paulina Krupińska dostała własny program. Dzięki ciąży

  Paulina Krupińska wkrótce spełni kolejne zawodowe marzenie i jako prowadząca zadebiutuje w nowym programie TVN.

 • Wielki Test o Polskim Filmie na antenie TVP1

  Zbliża się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie w TVP1. 29 września o godz. 20:25, goście w telewizyjnym studiu oraz widzowie sprawdzą swoją wiedzę na temat klasyki polskiego filmu oraz kina współczesnego. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

 • "Ostra": Nowy film scenarzystów "BrzydUli"!

  Nowe jury w "The Voice of Poland"? Nie, to plan nowego filmu ATM Grupy! W Warszawie kręcone są zdjęcia do filmu "Ostra", na podstawie scenariusza Piotra Jaska, Julii Kamińskiej i Wojciecha Nerkowskiego.

 • Grażyna Torbicka wyreżyseruje film

  Nie jest przesądna i nie robi noworocznych postanowień. Grażyna Torbicka ma jednak w zwyczaju wykorzystywać szanse, które jej się trafiają. A w 2015 roku dziennikarka chce podjąć nowe wyzwanie. Wyreżyseruje film!

 • Pobita Natalia Siwiec na planie nowego filmu!

  ...z filmu oraz książki trafią do fundacji “Pomaganie jest trendy”. Ze zgromadzonych środków realizowany będzie program wykluczenia problematyki bezdomności w Kaliszu i okolicach. Film opowiada(...)W ubiegłym tygodniu w Kaliszu rozpoczęły się zdjęcia do filmu Krzysztofa Gorzkiewicza i Roberta Żołędziewskiego “Królowa Bezdomna”. Główną rolę otrzymała Natalia Siwiec. Scenariusz do filmu...

 • Ok.100 produkcji na Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!"

  Ponad 100 filmów składa się na program 32. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!". Produkcje z całego świata będzie można zobaczyć w poznańskich kinach od 30 listopada. Większość filmów pokazywana jest w Polsce po raz pierwszy.

Zdjęcia na temat: film program
Wideo na temat: film program
Dyskusje na temat: film program