• Informacje na temat:

  film sara

Artykuły na temat: film sara
 • "Sara": Bajka dla dorosłych

  ...20 lat temu na ekrany polskich kin trafił film "Sara" Macieja Ślesickiego. Dziś pamiętamy ten obraz ze względu na aktorski debiut 16-letniej Agnieszki Włodarczyk, powrót do kina Marka Perepeczki oraz iskierkę filmowego postmodernizmu w jawnych nawiązaniach reżysera do klasyki kina amerykańskiego.

 • "Sara": "Bodyguard" po polsku

  ...15 lat temu na ekrany polskich kin trafił film "Sara" Macieja Ślesickiego. Dziś pamiętamy ten obraz ze względu na aktorski debiut 16-letniej Agnieszki Włodarczyk, powrót do kina Marka Perepeczko oraz iskierkę filmowego postmodernizmu w jawnych nawiązaniach reżysera do klasyki kina amerykańskiego.

 • Linda Hamilton nie chce już grać Sary Connor w filmach z serii "Terminator"

  Powiedzieć, że ostatni "Terminator: Mroczne przeznaczenie" nie spodobał się fanom, to nic nie powiedzieć. Wyreżyserowanemu przez Tima Millera filmowi nie pomógł nawet powrót do roli Sary Connor, Lindy Hamilton. Teraz aktorka przyznaje, że ma nadzieję już nie grać więcej tej roli.

 • David Fincher kręci film o powstawaniu "Obywatela Kane'a"

  Wśród autorów najbardziej oczekiwanych filmów przyszłego roku jest również David Fincher, którego ostatnim dziełem była "Zaginiona dziewczyna" z 2014 roku. Autor "Siedem" i "Zodiaka" jest w trakcie zdjęć do filmu biograficznego, poświęconego powstawaniu "Obywatela Kanea". "Mank", bo taki będzie nosił tytuł, będzie dostępny na platformie Netflix.

 • "Mała księżniczka Sara" w "Kinie Domowym - Magazynie DVD"

  ...15 sierpnia ukaże się kolejne wydanie kwartalnika "Kino Domowe - Magazyn DVD, Kino za grosik ", z dołączoną płytą DVD z filmem "Mała księżniczka Sara" . W numerze będzie można również znaleźć przegląd gier internetowych dla dzieci, artykuły poświęcone dołączonemu na płycie filmowi oraz plakat filmowy.

 • Sara May nie ma urody i manier

  ...bezpośrednio moich przyjaciół" - pisze raper. "Pierwszy raz się dowiedziałem o Sarze May, czy raczej o Księżniczce Sarze , jak lubi o sobie mówić ta Pani, kiedy zobaczyłem film z jej udziałem i z DJ'em(...) biznes. Ja wiem, że jest źle, że nikt już nic nie sprzedaje, że poziom się obniża, ale Sara May to już cios poniżej pasa" - czytamy. "Proponuję tej całej Księżniczce May aby naprawdę darowała sobie te...

 • Lady Gaga w nowym filmie Ridleya Scotta. Kogo zagra wokalistka?

  Nagrodzona Złotym Globem za występ w "Narodzinach gwiazdy" wokalistka Lady Gaga zagra w nowym filmie Ridleya Scotta - podaje "Variety". Obraz przypomni historię słynnej rodziny Gucci.

 • Lady Gaga zagra w nowym filmie Ridleya Scotta

  Lady Gaga - piosenkarka, którą oglądaliśmy niedawno w "Narodzinach gwiazdy" - zagra w nowym filmie Ridleya Scotta - podaje "Variety". Obraz przypomni historię słynnej rodziny Gucci.

 • Rozpoczyna się 9. American Film Festival

  ...88 filmów, w tym 57 po raz pierwszy w Polsce, zostanie pokazanych podczas rozpoczynającego się we wtorek, 23 października, 9.American Film Festival. Tegoroczna edycja wrocławskiej imprezy, na której zobaczymy m.in. "Narodziny gwiazdy" z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem, potrwa do 28 października.

 • Film "120 uderzeń serca" uhonorowany Cezarem

  Dramat marokańskiego reżysera Robina Campillo "120 uderzeń serca", opowiadający o walce z AIDS w latach 80. XX wieku, otrzymał od francuskiej Akademii Sztuki i Techniki Filmowej nagrodę Cezara w kategorii najlepszy film.

Zdjęcia na temat: film sara
Wideo na temat: film sara
 • Sara Müldner wraca do aktorstwa?

  Sara Müldner (27 l.) znana jest z roli Julki, córki doktor Zosi, w popularnym serialu "Na dobre i na złe". W pewnym momencie młoda aktorka zniknęła jednak z obsady filmu. Co się z nią działo przez te wszystkie lata? W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swoich dotychczasowych osiągnięciach. Czy ma zamiar wrócić do aktorstwa? (Dzień Dobry TVN / x-news)

Dyskusje na temat: film sara