• Informacje na temat:

  film tomasza

Artykuły na temat: film tomasza
 • Nowy film Tomasza Kota na znanym festiwalu

  ..."A Perfect Enemy" to zagraniczna produkcja, w której jedną z głównych ról zagrał Tomasz Kot. Jak poinformował aktor, film w reżyserii Kike Maillo zostanie pokazany podczas październikowego Katalońskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Sitges.

 • "Głupcy": Nowy film Tomasza Wasilewskiego

  ..."'Głupcy' będą się różnić od moich poprzednich filmów, ponieważ po raz pierwszy zamierzam w tak dużym stopniu eksplorować naturę" - zapewnia Tomasz Wasilewski w rozmowie z portalem Wirtualne Media. "Co nie znaczy, że rezygnuję z surowego języka. Bohaterem 'Głupców' będzie człowiek, który musi zmierzyć się ze swoimi słabościami i pragnieniami" - zaznacza reżyser. Poprzedni film Wasilewskiego...

 • Gwiazda Tomasza Bagińskiego w łódzkiej Alei Sław

  Rysownik, reżyser i producent filmowy Tomasz Bagiński dołączy do artystów, którzy mają swoje gwiazdy w łódzkiej Alei Sław. Nominowany w 2002 roku do Oscara za "Katedrę" Bagiński jest m.in. producentem wykonawczym serialu "Wiedźmin".

 • Tomasz Sekielski: Schudł dzięki żonie

  Małżeństwo Sekielskich zdecydowanie jest wzorem do naśladowania przez każdą parę. Ostatnio wypowiedzieli się o recepcie na udany związek małżeński w wywiadzie dla "Vivy!". Okazuje się, że oboje są dla siebie nieocenionym wsparciem w najtrudniejszych sytuacjach. Szczególnie gdy w grę wchodzi walka o zdrowie. To właśnie żona Anna zmotywowała Tomasza Sekielskiego do walki z nadwagą.

 • Tomasz Kot w filmie "Bikini Blue"

  W Warszawie zakończyły się właśnie zdjęcia do "Bikini Blue", anglojęzycznego filmu z Tomaszem Kotem w roli głównej. Film trafi teraz do postprodukcji - a potem na światowe festiwale. Polska premiera przewidywana jest na 2017 rok.

 • Nowy film Tomasza Bagińskiego

  Jak informuje "Rzeczpospolita", Tomasz Bagiński, którego debiutancki animowany film "Katedra" otrzymał w ubiegłym roku nominację do Oscara, tworzy teraz "Sztukę spadania". Producentem, podobnie jak w przypadku "Katedry" , jest firma Platige Image.

 • "Parasite": Film zręczny, ale nie arcydzieło?

  Triumf "Parasite" w najważniejszych kategoriach świadczy o tym, że doceniono to, co się ceniło przez lata: połączenie perfekcji narracyjnej, wziętej z kina gatunkowego, z krytyką społeczną - powiedział PAP krytyk filmowy Tomasz Jopkiewicz, komentując przyznane po raz 92. Oscary Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej.

 • "365 dni": Film "gloryfikuje przemoc wobec kobiet"?

  Film "365 dni" na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej niespodziewanie zyskał popularność poza granicami naszego kraju. Ale czy o taką popularność chodziło? Pojawił się kolejny apel o usunięcie tej produkcji z platformy streamingowej Netflix.

 • Sonia Bohosiewicz w filmie "Skarbek"

  Od kilku dni Sonia Bohosiewicz dzieli się na Instagramie efektami swojej wizyty na Śląsku. Nie pojechała tam jednak na urlop. Jak dowiedział się PAP Life, aktorka pracuje tam nad swoim najnowszym filmem zatytułowanym "Skarbek". Zdjęcia do tej produkcji realizowane są między innymi w Chorzowie i Mikołowie.

 • Tomasz Kot jako Nikola Tesla

  Tomasz Kot wcieli się w wynalazcę Nikolę Teslę w filmie biograficznym. Autorem scenariusza i reżyserem produkcji jest Anand Tucker ("Oświadczyny po irlandzku").

Zdjęcia na temat: film tomasza
 • Maria Sadowska
Wideo na temat: film tomasza
 • Zwiastun filmu "Demon"

  16 października do kin wejdzie film tragicznie zmarłego Marcina Wrony. W rolach głównych zobaczymy m.in. Itaya Tirana, Agnieszkę Żulewską, Andrzeja Grabowskiego, Tomasza Schuchardta oraz Katarzynę Herman. (Kino Świat/x-news)

 • Joanna Opozda kręci nowy film

  Znana z serialu „Pierwsza miłość” Joanna Opozda stawia pierwsze kroku w branży filmowej. Aktorka grała niedawno w kilku krótkometrażowych fabułach, m.in. w pokazywanym na festiwalu filmowym w Gdyni „Małym palcu” Tomasza Cichonia. W przyszłym roku zobaczymy ją w filmie „Discopolo” Macieja Bochniaka. Opozda zdradziła również, że wzięła udział w zdjęciach próbnych do najnowszego filmu Jana Komasy

Dyskusje na temat: film tomasza