• Informacje na temat:

  film violetta

Artykuły na temat: film violetta
 • Powstanie film z gwiazdami serialu "Violetta"

  Disney ogłosił rozpoczęcie prac nad produkcją pełnometrażowego filmu "Tini - El Gran Cambio de Violetta". Główną rolę powierzono Martinie "Tini" Stoessel, która robi zawrotną karierę przede wszystkim jako gwiazda bijącego światowe rekordy popularności serialu Disney Channel "Violetta", ale również jako piosenkarka ze świeżo podpisanym kontraktem z wytwórnią Hollywood Records.

 • W Hollywood powstanie film o Violetcie Villas?

  Jak podaje "Super Express", syn Violetty Villas - Krzysztof Gospodarek - prowadził w Stanach Zjednoczonych rozmowy z przedstawicielami Hollywood, którzy są zainteresowani nakręceniem filmu o jego matce.

 • Anna Ilczuk zagra Violettę Villas

  Anna Ilczuk, znana m.in. z seriali "Pierwsza miłość" i "Świat według Kiepskich" oraz filmu "Z miłości", wcieli się w Violettę Villas w obrazie, który wyreżyseruje Karolina Bielawska.

 • Violetta Villas: Tak bardzo chciała być kochana...

  ...życie to bajeczny materiał na film! Totalne zaskoczenie "Trzeba mieć wielką odwagę, by być sobą" - powtarzała. Miała ją od początku, kiedy jako nastolatka najpierw poślubiła Piotra Gospodarka(...) z Teatrem Syrena na tournée. Zapowiadało się wspaniale - wesele pary trwało kilka dni, bawiło się na nim 1500 osób, a sama Villas miała z tej okazji aż 21 sukien. Na miesiąc miodowy Violetta i Ted...

 • Ruszyły zdjęcia do filmu "TINI - El Gran Cambio de Violetta"

  Film "TINI - El Gran Cambio de Violetta" z porywającymi motywami muzycznymi i nowymi postaciami będzie nie lada gratką zarówno dla zagorzałych fanów fenomenu Violetty, jak i dla nowych widzów. Scenariusz autorstwa Ramona Salazara Hoogersa, odzwierciedlając wątki z pozaekranowego życia Tini, opowiada o tym, jak opuszcza ona świat Violetty i samotnie wyrusza po nieznane dotąd doświadczenia. To, co...

 • Margaret zagra Violettę Villas?

  Margaret jest przymierzana do roli młodej Violetty Villas w biograficznym filmie o zmarłej w 2011 roku gwieździe polskiej piosenki.

 • Wiemy, kto zagra Violettę Villas

  ...również, że niezwykle cieszy go ogromne zainteresowanie filmem, który ma opowiedzieć o życiu Violetty Villas. "Z niecierpliwością czekam na film i nawet cieszę się, że ludzie o niego pytają. To znak, że(...) w takich filmach jak "Anatomia zła", "Syn królowej śniegu" i "Sobibór".  Jest laureatką Czeskiego Lwa za główną rolę w filmie "Ja, Olga Hepnarova".  Ostatnio można było ją zobaczyć w pierwszym, polskim...

 • "Violette" : Najlepsza przyjaciółka

  Najczęstszym dźwiękiem w "Violette", który będą słyszeli widzowie filmu, jest odgłos kobiecych obcasów stukających o twarde podłoże. Bohaterki filmu Provosta bez względu na wiek i pochodzenie są w nieustannym biegu. Wykonują mnóstwo czynności, dbają o siebie swoje rodziny, próbują się za wszelką cenę rozwijać, aby osiągnąć sukces i jednocześnie być niezależnymi.

 • Tini Stoessel ("Violetta"): Dziękuję bardzo Krakowie!

  Gwiazda disneyowskiego serialu "Violetta" podziękowała polskim fanom za niezwykle gorące przyjęcie w Krakowie. W czwartek (6 kwietnia) zaśpiewa również w Łodzi.

 • Martina Stoessel ("Violetta"): Koncert w Gdańsku odwołany

  Zaplanowany na 5 kwietnia 2017 r. koncert Martiny Stoessel w Gdańsku/Sopocie został odwołany. Gwiazda disnejowskiego serialu "Violetta" wystąpi w Krakowie i Łodzi.

Zdjęcia na temat: film violetta
Wideo na temat: film violetta
Dyskusje na temat: film violetta
 • Violetta Kubasińska

  Pani Małgosiu jest pani moją ulubioną aktorką ,uwielbiam pani dowcipy wypowiadane z taką gracją.Na każdy film w pani wykonaniu na pewno pójdę do kina. Powodzenia i sukcesów życzę .