• Informacje na temat:

  film w chmurach

Artykuły na temat: film w chmurach
 • Złote Globy: Clooney w chmurach

  ..."W chmurach" (Up in the Air) Jasona Reitmana z główną rolą George'a Clooneya otrzymał aż sześć nominacji do przyszłorocznych Złotych Globów. Szansę na statuetkę ma również polski kompozytor Abel Korzeniowski za muzykę do filmu "A Single Man".

 • "Czarne chmury": Pułkownik Dowgird powraca

  ...zdobył uznanie widzów. - Kiedy przystępowaliśmy do zdjęć, mieliśmy wrażenie, że robimy coś dobrego. 'Czarne chmury' to nie jest błahy film, bo prócz przygód pułkownika Dowgirda przedstawia bardzo ważne(...), że ich dzieci po obejrzeniu filmu zmieniły się na lepsze - wspomina Leonard Pietraszak, który z okazji jubileuszu pojawi się w programie TVP Seriale "Pułkownik Dowgird powraca". Razem z Elżbietą...

 • Człowiek z żelaza i seks w chmurach

  .... W obsadzie "Iron Mana 3", obok Roberta Downeya Jra, znaleźli się również: Gwyneth Paltrow (Pepper), Ben Kingsley (Mandaryn), Paul Bettany (Jarvis), Don Cheadle (Rhodey) oraz Jon Favreau (Happy). Film trafi(...) (Mandaryn), Tomasza Sapryka (Rhodey) oraz Michała Pielę (Happy). W swym najnowszym filmie - komedii "Przelotni kochankowie" ( recenzja ) - hiszpański reżyser Pedro Almodovar zaprasza widzów na...

 • "Atlas chmur" najgorszym filmem roku

  Magazyn "Time" opublikował listę najgorszych filmów 2012 roku. Na pierwszym miejscu niechlubnego zestawienia znalazł się film "Atlas chmur" Toma Tykwera i rodzeństwa Wachowskich.

 • IV Festiwal Filmów Chrześcijańskich ARKA w listopadzie w wybranych miastach w Polsce

  IV Festiwal Filmów Festiwal Arka jest odpowiedzią na potrzeby ludzi ceniących spotkania z filmem dobrym i ważnym. W cztery weekendy listopada w 8 miastach w Polsce: Głuszycy, Krakowie, Lublinie, Łomży, Nowym Sączu, Rzeszowie, Siedlcach i Warszawie prezentowane będą najważniejsze premiery kina chrześcijańskiego.

 • "Pod elektrycznymi chmurami": Wspólny film Polski, Ukrainy i Rosji

  Dramat "Pod elektrycznymi chmurami", wspólna produkcja Rosji, Ukrainy i Polski, pokazana w konkursie głównym Berlinale, wchodzi w piątek, 2 października, na polskie ekrany. Efekt "porozumienia ludzi dobrej woli - ponad granicami" - tak film określił polski producent Dariusz Jabłoński.

 • "Atlas chmur": Takiego filmu jeszcze nie było

  Najnowszy film rodzeństwa Wachowskich, wyreżyserowany wspólnie z Tomem Tykwerem "Atlas chmur", to "wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki" - uważa Tom Hanks. Polski dystrybutor obrazu - Kino Świat - udostępnił portalowi INTERIA.PL materiał przybliżający kulisy produkcji.

 • "Katyń" filmem roku?

  Londyńskie Koło Krytyków Filmowych (London Film Critics' Circle Awards), najstarsza na świecie organizacja zrzeszająca krytyków filmowych, ogłosiła nominacje do swych dorocznych nagród. W kategorii "najlepszy film zagraniczny" szansę na wyróżnienie ma m.in. "Katyń" Andrzeja Wajdy.

 • Najlepszy film roku?

  ..."Fish tank" Andrei Arnold, który od piątku można oglądać na ekranach kin, to - według recenzentów - jeden z najlepszych filmów roku. - To antidotum na wszelkie rodzime ''Galerianki'' i 'Świnki" - pisze w recenzji na stronach INTERIA.PL Jacek Dziduszko.

 • Kultowy serial "Czarne chmury"

  ...- Bardzo miło wspominam pracę nad wszystkimi tymi filmami i nigdy nie mam ich dość - przyznaje znakomity aktor. - Najbardziej jednak cieszę się, że publiczność wciąż chce je oglądać. Okazuje się(...) stamtąd trafiłem do łódzkiej Filmówki. Ale na samym początku miałem zostać zawodowym bokserem. To była moja pasja. Dzisiaj jego wielką pasją jest... malarstwo. - To jeden z rodzajów sztuki, a mnie...

Zdjęcia na temat: film w chmurach
Wideo na temat: film w chmurach
 • "Pod elektrycznymi chmurami"

  Nagrodzony za zdjęcia na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Berlinie, film "Pod elektrycznymi chmurami" to przeplatające się wzajemnie historie o Rosji na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat - kraju, w którym przeszłość, teraźniejszość i przyszłość nieustannie się przenikają, a każda z tych perspektyw jest równie silna i przeciwstawia się pozostałym.

 • "Mój brat jest jedynakiem"

  wzruszająca, piękna opowieść o przyjaźni, miłości, o nierozerwalnych - czasem niewidocznych więziach między braćmi. Manrico i Accio są skrajnie różni. Jeden idealista chodzący z głową w chmurach, drugi twardo(...) i dostrzegania małych rzeczy, bo czasem warto zacząć od jednego kroku, niż podróży na tysiąc mil. Film powstał na podstawie książki Antonio Pennacchi Il Fasciocomunista. Tytuł pochodzi od utworu Rino