• Informacje na temat:

  film w ukryciu

Artykuły na temat: film w ukryciu
 • Kate i William (?) nagrani z ukrycia!

  ...fotografowie. Australijska telewizja nagrała za to parę z ukrycia podczas jednego z ich "wolnych" dni w Australii. To prawdopodobnie jeden z najbardziej prywatnych filmów z Kate i Williamem...

 • "Co robimy w ukryciu": Mieszanka horroru i czarnej komedii

  "Co robimy w ukryciu" - nowy film twórców "Boya" i "Flight of the Conchords" - trafi do kin 27 lutego. Już dziś możemy obejrzeć polski zwiastun obrazu.

 • Magdalena Boczarska: Od zawsze wiedziałam, że będę aktorką

  Magdalena Boczarska, czyli Olga Rojko z "Lekarzy", zagrała główną rolę w najnowszym filmie Jana Kidawy-Błońskiego "W ukryciu". Artystka opowiedziała nam o pracy przy tym filmie oraz aktorstwie, bez którego nie wyobraża sobie życia.

 • "Co robimy w ukryciu" : Wampiry w kryzysie męskości

  "Co robimy w ukryciu" to film, który - jak mówi młodzież - powstał dla beki. I choć jest niczym więcej, jak tylko zgrywą 40-letnich kabareciarzy, ma w sobie siłę i bunt wymierzony w kino mainstreamowe. Inteligentnego humoru też mu nie brakuje.

 • Klaudia Halejcio i Tomasz Barański będą mieli córeczkę?!

  ...zdecydowanie trudniej zapanować nad zazdrością. Gdy ukochana gra namiętne sceny w filmie lub teatrze, on przeżywa katusze. "Mimo że sobie ufamy, widok Klaudii całującej się z innym mężczyzną nie należy...

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • „M jak miłość”: Na początku kariery chętnie grała nago...

  ...​Małgorzata Pieczyńska, czyli Aleksandra Chodakowska z "M jak miłość", miała zaledwie 23 lata, gdy zadebiutowała przed kamerą z... gołą pupą. Scenę, w której grana przez nią w "Wiernej rzece" Salomea rozbiera się przed wejściem do wypełnionej gorącą wodą balii, widzowie zobaczyli jednak dopiero cztery lata później, bo cenzorzy PRL-u blokowali premierę filmu.

 • Festiwal filmów kultowych w Katowicach

  Ok. 40 filmów - od kasowych klasyków po filmy niszowe - będzie można obejrzeć podczas rozpoczynającego się w piątek, 15 maja, w Katowicach 18. Festiwalu Filmowego Cropp Kultowe.

 • Anna Kendrick o masturbacji i Ryanie Goslingu

  Teraz "ujawniła się" Anna Kendrick (28 l.), która na ekranie pojawiała się już u boku takich ciach jak George Clooney czy Joseph Gordon-Lewitt. "UGH - nigdy więcej nie pójdę do kina na film z Ryanem Goslingiem. Okazuje się, że masturbowanie się w tylnym rzędzie wciąż jest uważane za 'nieodpowiednie'" - napisała prowokacyjnie na Twitterze. Zabawny wpis dla wielu okazał się zaskakujący, bo...

 • "Taniec z Gwiazdami": Julia Pogrebińska o uwodzeniu Maseraka

  Wszystko tu jest dopracowane - mówi aktorka Julia Pogrebińska ("Pierwsza miłość", "W ukryciu", "Wataha") o show i śmieje się z prasowych rozważań o jej romansie z Rafałem Maserakiem. - Uwodzimy się nawzajem - przyznaje. - W tańcu!

Zdjęcia na temat: film w ukryciu