• Informacje na temat:

  film wkręceni

Artykuły na temat: film wkręceni
 • "Wkręceni" powracają

  Przebojowa komedia Piotra Wereśniaka - "Wkręceni" - którą w kinach zobaczyło ponad 800 tysięcy widzów, będzie miała swoją kontynuację. Zdjęcia do "Wkręconych 2" ruszyły pod koniec sierpnia.

 • "Wkręceni 2" : Zaskoczenie

  ..."Wkręceni 2" zaskakują. Sequel, który wydawał się jedynie skokiem na kasę po dużym sukcesie pierwszej części (film zobaczyło prawie 850 tys. widzów w Polsce), jest lepszy niż "jedynka".

 • "Wkręceni": Nieprzystojne żarty

  Od piątku w kinach oglądać możemy nową komedię Piotra Wereśniaka "Wkręceni". Film opowiada o zwolnionych pracownikach fabryki samochodów, którzy postanawiają wydać swoje oszczędności na szalony wyjazd do Warszawy. Po drodze zostają omyłkowo wzięci za biznesmenów.

 • "Wkręcona" Kamilla Baar

  Komedia "Wkręceni" trafi na ekrany kin już w styczniu 2014 roku. Film opowiada historię trójki przyjaciół omyłkowo wziętych za kogoś, kim nie są. Jedną z głównych ról zagrała Kamilla Baar, która przyznaje, że na planie bawiła się doskonale.

 • "Wkręceni": My, Słowianie

  Komedie ze stajni Piotra Wereśniaka rządzą się podobnymi prawami i podobną recepcją: u amatorów rodzimego kina komercyjnego wywołują ból przepony, u jego anty-fanów - ból zębów. Jednak w najnowszy film twórcy przy odrobinie dobrej woli można się wkręcić o wiele łatwiej, niż w którykolwiek z poprzednich w jego dorobku.

 • Adamczyk "Wkręcony" przez Wereśniaka

  Piotr Adamczyk zagrał główną rolę w najnowszym filmie Piotra Wereśniaka "Wkręceni". Tym razem aktor wcielił się w Ślązaka, który został pomylony z kimś innym...

 • "Wkręceni": Adamczyk udaje Niemca

  Piotr Adamczyk udający Niemca? Dystrybutor filmu "Wkręceni" udostępnił zwiastun najnowszej komedii Piotra Wereśniaka. Obraz trafi na ekrany kin 10 stycznia 2014.

 • "Wkręceni": Stelmaszyk na prezydenta!

  Krzysztof Stelmaszyk - specjalista od komedii ("Testosteron", "Och, Karol 2", "Kołysanka") - znów rusza do akcji! Tym razem zobaczymy go w nowej produkcji Piotra Wereśniaka - "Wkręceni".

 • "Wkręceni": Adamczyk na bezrobociu

  Piotr Adamczyk ("Och, Karol 2" i "Nie kłam, kochanie") znów pojawi się na dużym ekranie! Tym razem aktor gra Ślązaka - sympatycznego Franciszka Szpaka - w nowej komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni".

 • "Wkręceni" - premiera pełna gwiazd

  Projekcje w trzech salach, gwiazdy w wieczorowych kreacjach, flesze i tłumy gości. W Warszawie, w czwartkowy wieczór, 9 stycznia, odbyła się uroczysta premiera komedii Piotr Wereśniaka "Wkręceni". Obraz wchodzi do kin w piątek, 10 stycznia.

Zdjęcia na temat: film wkręceni
Wideo na temat: film wkręceni
 • Policja wkracza do domów Polaków, którzy ściągnęli film "Wkręceni"! Jabłczyńska uradowana!

  Kilka dni temu media poinformowały o tym, że policjanci wkroczyli do domów setek internautów, którzy ściągnęli nielegalnie na swoje komputery polską komedię "Wkręceni". Funkcjonariusze zarekwirowali kilkaset urządzeń, na które film został ściągnięty. Zawiadomienie do policji o możliwości popełnienia przestępstwa złożył dystrybutor filmu. Całej sprawie bardzo kibicuje aktorka "Na Wspólnej" i radca

 • Ścibakówna zadowolona, że wkręciła córkę do filmu!

  Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta Helena, mimo młodego wieku już zadebiutowała rolą w filmie. Mama jest bardzo szczęśliwa z tego powodu i zapewnia, że nie będzie odradzać córce rozwijania kariery aktorskiej! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: film wkręceni