• Informacje na temat:

  film wstyd

Artykuły na temat: film wstyd
 • Magdalena Lamparska: Pokonać wstyd przed nagością

  ..."To nie są łatwe sceny" - Małgorzata Lamparska opowiedziała w programie "Dzień Dobry TVN" o wyzwaniu, jakim była realizacja erotycznych ujęć w filmie "365 dni".

 • Patricia Kazadi: Pokonała wstyd

  ...z Tahiti. Naiwną 19-latkę wyrwano z bezpiecznego świata i wrzucono w realia Hollywood. Jej film "Tabu" okazał się sukcesem. Czarnoskóra aktorka wniosła powiew egzotyki. Czerwony dywan, błyski fleszy(...). Trudno było pokonać wstyd (śmiech). Na szczęście reżyser, Michał Kwieciński, operator i reszta ekipy byli życzliwi, cierpliwi i pomogli mi się przełamać. Z Tomaszem Schuchardtem nadawaliście na tych...

 • "Wstyd" w kinie

  ..."Wstyd" Piotra Matwiejczyka od kwietnia będzie można oglądać w kinach. Film miał swoją premierę 23 lipca 2006 roku podczas Festiwalu Era Nowe Horyzonty, gdzie otrzymał główną nagrodę w kategorii "Nowe filmy polskie".

 • "Wstyd": We Fuck Alone

  ..."Wstyd", drugi film Steve'a McQueena, autora głośnego "Głodu", okrzyknięty został jednym z najbardziej kontrowersyjnych obrazów ostatnich lat. To portret uzależnionego od seksu mężczyzny. Michael Fassbender, odtwórca głównej roli, zdobył za tę odważną kreację nagrodę dla najlepszego aktora na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

 • "Wstyd, koledzy filmowcy"

  Agnieszka Holland po raz kolejny wypowiedziała się w sprawie kondycji polskiego kina. Tym razem pretekstem był festiwal w Gdyni. "Toż to wstydu trzeba nie mieć, koledzy!" - reżyserka skrytykowała tegoroczny werdykt jury.

 • "365 dni": Jest zwiastun filmu

  Pisarka Blanka Lipińska udostępniła zwiastun filmu "365 dni". Ekranizacja bestsellerowej powieści trafi na ekrany kin 7 lutego.

 • "365 dni": Jest plakat filmu

  Dystrybutor "365 dni" zaprezentował plakat oczekiwanej produkcji, nazywanej "pierwszym polskim filmem erotycznym". Ekranizacja książki Blanki Lipińskiej trafi do kin 7 lutego.

 • "Piękno": Wstyd i głód

  Drugi film Olivera Hermanusa, zrealizowany w koprodukcji Francja-Niemcy-RPA, to opowieść o życiu zbudowanym na kłamstwie. Opowieść duszna, drażniąca, ale i na swój sposób delikatna.

 • Charlie Sheen: Jest mi wstyd!

  Charlie Sheen czuje wstyd po premierze swego show "My Violent Torpedo of Truth/Death is Not an Option", dodając, że zamierza wyciągnąć nauczkę z katastrofalnego występu w Detroit.

 • Wenecja: Wielki wstyd Steve'a McQueena

  .... Tak było w przypadku "Alp" Giorgosa Lanthimosa i tak jest, niestety, w przypadku drugiego filmu Steve'a McQueena "Wstyd". Po wręcz totalnym sukcesie wcześniejszego "Głodu", McQueen wyrósł na(...) w kalejdoskopie, kiedy Brandona odwiedza siostra Sissy (Carey Mulligan) - piosenkarka z nieudanym życiorysem i kilkoma próbami samobójczymi na swoim koncie. Zobacz fragment filmu "Wstyd": Diagnoza tych...

Zdjęcia na temat: film wstyd
Wideo na temat: film wstyd
 • Katarzyna Wołejnio: Przyjechałam do Polski ze względów osobistych

  Katarzyna Wołejnio to gwiazda programu „Żony Hollywood”. Ostatnio niespodziewanie pojawiła się w Warszawie na premierze filmu „Kobiety bez wstydu”. Jaki jest cel jej wizyty w ojczyźnie? - Jestem tu ze względów rodzinnych, mam chorą mamę - powiedziała. (źródło: x-news)

 • Ewa Kasprzyk rozżalona. Nie zapłacili jej za pracę!

  Aktorka Ewa Kasprzyk jest zaskoczona zbliżającą się premierą filmu „Kobiety bez wstydu”. Twierdzi, że do dziś nie otrzymała wynagrodzenia za udział w tej produkcji. Obraz Witolda Orzechowskiego ma wejść na ekrany kin 6 maja. "Do dziś mi nie zapłacono za udział w tym filmie, więc się bardzo zdziwiłam, że ten film w ogóle ujrzy światło dzienne. Mogę o tym powiedzieć, bo uważam to za okropną rzecz

Dyskusje na temat: film wstyd