• Informacje na temat:

  film za darmo

Artykuły na temat: film za darmo
 • Jakub Żulczyk miażdży film "365 dni": "Pornhub lepszy i za darmo"

  W czwartek, 6 lutego, odbyła się premiera jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku - "365 dni". Ekranizacja powieści erotycznej Blanki Lipińskiej wywołała wiele kontrowersji, jeszcze zanim trafiła do kin, m.in. ze względu na zapowiadane odważne sceny erotyczne. Po premierze nie jest lepiej.

 • ​Studio Warner Bros. walczy z rasizmem. "Tylko sprawiedliwość" za darmo

  ...ma wytwórnia filmowa Warner Bros. Chce szerzyć świadomość na temat tego, jakie zagrożenia niesie ze sobą rasizm w dosyć nietypowy sposób. Zrealizowany przez nią film "Tylko sprawiedliwość" przez cały czerwiec będzie można wypożyczyć za darmo na wszystkich amerykańskich portalach streamingowych.

 • ​Wyjątkowy wykład poświęcony tajnikom sztuki filmowej można oglądać za darmo

  Mark Cousins, historyk filmu i filmoznawca, autor świetnego dokumentu "The Story of Film - Odyseja filmowa", opublikował w Internecie nagranie wyjątkowego wykładu, który pomoże zrozumieć film. "40 Days to Learn Film" to interesujący pomysł na ciekawe spędzenie czasu w trakcie izolacji spowodowanej koronawirusem.

 • Jennifer Lopez zagrała za darmo w "Hustlers"

  Rola Ramony w filmie "Hustlers" (polskie "Ślicznotki") może przynieść Jennifer Lopez nominację do Oscara. Sama aktorka przyznała w wywiadzie dla "GQ", że za ten występ nie dostała pieniędzy. "Zrobiłam to za damo. Robię to, co kocham" - wyznała.

 • "Zabawa w chowanego": Nowy film Sekielskiego już 28 marca

  Na 28 marca zaplanowana jest premiera nowego filmu Tomasza Sekielskiego "Zabawa w chowanego" - kontynuacji głośnego dokumentu "Tylko nie mów nikomu". Film będzie można zobaczyć za darmo na kanale YouTube.

 • "Zabawa w chowanego": Jest zwiastun filmu Sekielskich

  Właśnie ukazał się zwiastun najnowszego dokumentu braci Tomasza i Marka Sekielskich o molestowaniu seksualnym w Kościele. Nie brakuje w nim wstrząsających wyznań i konfrontacji po latach. Cały film pojawi się w internecie w sobotę, 16 maja. "Zabawę w chowanego" będzie można obejrzeć za darmo na YouTubie.

 • "Miasto 44" za darmo w internecie

  Jedna z ważniejszych rodzimych produkcji filmowych ostatnich lat trafiła do oferty serwisu VOD.tvp.pl. Po raz pierwszy w internecie widzowie mogą obejrzeć za darmo "Miasto 44" Jana Komasy.

 • Gwiazdor wystąpi za darmo?

  Kierownictwo publicznej włoskiej telewizji RAI ma nadzieję, że niezwykle popularny reżyser filmowy, aktor i komik Roberto Benigni wystąpi za darmo na festiwalu piosenki w San Remo. 61. edycja imprezy startuje 15 lutego.

 • "Zabawa w chowanego": Film braci Sekielskich od 16 maja w sieci

  Najnowszy dokument braci Tomasza i Marka Sekielskich o molestowaniu seksualnym w Kościele pojawi się w internecie w sobotę, 16 maja. Film "Zabawa w chowanego" będzie można obejrzeć za darmo na YouTubie.

 • "Zabawa w chowanego": Kiedy premiera filmu Sekielskiego?

  ..."Datę emisji filmu ogłosimy w ciągu najbliższych kilku dni, bo nie ma już co czekać. Film jest gotowy, ludzie nas o niego pytają" – Tomasz Sekielski zdradził w programie „Koronawirus. Raport Faktu", że wkrótce zobaczyć będzie można najnowszy dokument o molestowaniu seksualnym w Kościele "Zabawa w chowanego".

Wideo na temat: film za darmo
 • Nowy hit internetu! Tak Polacy walczą o darmowe hamburgery!

  Zobaczcie, co niektórzy Polacy są w stanie zrobić, aby dostać coś za darmo! W tym przypadku chodziło o hamburgera! W nowo otwartym centrum handlowym jedna z sieci fast food gwarantowała darmowe kanapki (o wartości 5 złotych!) stu pierwszym klientom! Ten film rozbawi Was do łez!

Dyskusje na temat: film za darmo