• Informacje na temat:

  filmowy harry

Artykuły na temat: filmowy harry
 • Zmarł producent filmowy Andy Vajna

  Węgierski producent filmowy i pełnomocnik rządu ds. rozwoju narodowego przemysłu filmowego Andy Vajna zmarł w wieku 74 lat po długiej chorobie w swym domu w Budapeszcie - poinformował w niedzielę, 20 stycznia, Węgierski Narodowy Fundusz Filmowy (MNF).

 • Filmowe światy na wakacje

  ...filmowych światów, w których chętnie spędzilibyśmy wakacje.

 • Magiczny Harry Potter

  Obraz "Harry Potter i komnata tajemnic" jest zdecydowanie bardziej "przerażający, zabawny i magiczny" niż pierwsza filmowa opowieść o małym czarodzieju, film "Harry Potter i kamień filozoficzny" . Tak przynajmniej twierdzą fani, którzy obejrzeli drugą historię w niedzielę, 3 listopada. Światowa premiera filmu odbyła się w Londynie.

 • Harry Potter kolekcjonerem

  Daniel Radcliffe, czyli filmowy Harry Potter, został kolekcjonerem sztuki. Pomimo wysiłków jednego z nowojorskich pośredników, który nie chciał sprzedać obrazów najsłynniejszemu nastolatkowi świata, młodemu aktorowi udało się nabyć dzieło nowojorskiego malarza Jima Hodgesa.

 • Harry Potter dorasta

  Daniel Radcfiffe, tytułowy bohater filmowych opowieści o Harrym Potterze, po premierze drugiej części cyklu J.K. Rowling, filmu "Harry Potter i komnata tajemnic" , udzielił wielu wywiadów. 13-letni aktor, który za swą ostatnią rolę otrzymał aż 3 miliony dolarów, wyznał niedawno, że odkąd zagrał słynnego ucznia Hogwartu, jego życie zmieniło się, wydoroślał i - jak sam twiedzi - myśli "teraz za...

 • USA: Rekordowy Harry Potter

  Najnowszy tom z serii przygód Harry'ego Pottera, "Harry Potter i Bractwo Feniksa", został sprzedany w USA w pierwszy weekend dystrybucji w rekordowej liczbie około 5 milionów egzemplarzy.

 • Harry Potter: Wojna cenowa

  Bliski termin publikacji przedostatniego, szóstego tomu przygód Harry'ego Pottera pióra Joanne K. Rowling ("Harry Potter i Książę Półkrwi") wywołał wojnę cen między dużymi księgarniami, supermarketami i małymi sprzedawcami.

 • "Brudny Harry" wspiera Romneya

  Legendarny aktor i reżyser filmowy Clint Eastwood wystąpił na konwencji Partii Republikańskiej w Tampie na Florydzie, agitując za kandydaturą Mitta Romneya na prezydenta USA w tegorocznych wyborach.

 • Najlepszy filmowy pocałunek?

  Miłosne zbliżenie między Emmą Watson i Danielem Radcliffem ("Harry Potter i Insygnia Śmierci, Część 1") czy pełna namiętności scena między Kristen Stewart i Robertem Pattinsonem ("Saga 'Zmierzch': Zaćmienie")? Dziś poznamy laureatów MTV Movie Awards, nie tylko w kategorii "najlepszy pocałunek".

 • Najkrótszy "Harry Potter"?

  Producenci piątego filmu o Harry'm Potterze - "Zakon Feniksa" - przestraszyli się ekranowego niepowodzenia "Grindhouse" duetu Tarantino-Rodriguez i zdecydowali się skrócić zmontowany już film.

Zdjęcia na temat: filmowy harry
Wideo na temat: filmowy harry
 • Gwiazda "Gwiezdnych Wojen" popija kokainę polskim piwem!

  Występował w takich filmach jak "Gwiezdne Wojny", "Harry Potter" i "Willow". Pieniądze z filmów wydał na narkotyki i prostytutki. Teraz jest uzależniony od alkoholu i kokainy. Paul Grant przyznaje, że potrzebuje pomocy. Błąkającego się po ulicach aktora miesiąc temu znalazła 22-letnia Chloe. Nie uwierzyła mu, gdy zapewniał, że jest gwiazdą filmową. Aktor wylądował na ulicy po rozstaniu z żoną

 • Emma Watson na spotkaniu z fanami

  Gwiazda filmowych przygód "Harry'ego Pottera", 19-letnia Emma Watson rozmawia z fanami w drodze na nagranie programu "The Late Show With David Letterman". Premiera filmu "Harry Potter and the Half-Blood Prince" odbyła się 7 lipca.

Dyskusje na temat: filmowy harry