• Informacje na temat:

  filmy dla dziewczyn

Artykuły na temat: filmy dla dziewczyn
 • "Dziewczyna i chłopak": Kochanie, zgłosiłem dzieciaki

  Anna i Wojciech Sieniawscy przed kamerę trafili za sprawą taty. To on przeczytał w gazecie, że poszukiwani są młodzi aktorzy do ekranizacji powieści Hanny Ożogowskiej "Dziewczyna i chłopak, czyli(...) wspominają przygodę na planie. Choć na pół roku musieli opuścić rodzinne miasto i codziennie po zakończeniu zdjęć spędzać godziny nad podręcznikami. Rodzice przekonali nas, że następne filmy nie dadzą...

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Joan Collins miała być dziewczyną Bonda!

  Angielska aktorka Joan Collins, znana widzom z roli Alexis w "Dynastii", wyjawiła, że producenci filmu "Goldfinger", trzeciej z kolei odsłony przygód agenta 007, proponowali jej rolę. Gwiazda miała być jedną ze słynnych dziewczyn Bonda.

 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  "Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?

 • Julia Wieniawa pierwszy raz o spotkaniu z Antkiem Królikowskim i jego nową dziewczyną na OFF Camera

  Julia Wieniawa (20 l.) i Antek Królikowski (30 l.) spotkali się podczas festiwalu Mastercard OFF Camera w Krakowie. Media donosiły, że dla młodej aktorki była to bardzo niezręczna sytuacja. Podczas ostatniej rozmowy poprosimy ją o komentarz do tych plotek.

 • Najlepsze filmy 2014 roku!

  Co okazało się wyjątkowe, zaskakujące i warte docenienia? Zdaniem naszych recenzentów, w tym roku było dziesięć filmów, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Niestety na tę top listę nie trafiła ani jedna polska produkcja... Może następnym razem?

 • Colin Farrell ma dziewczynę! Czy Alicja Bachleda-Curuś też jest gotowa na nową miłość?

  ...sytuacja z Colinem Farrellem.  Czy nowa dziewczyna aktora oznacza, że dla Alicji Bachledy-Curuś coś w tej sytuacji zmieni się dramatycznie?  Czytaj dalej na następnej stronie Niekoniecznie. Od(...) została twarzą znanej krakowskiej galerii handlowej.  Promowała w przeszłości też rodzinny Kraków.  Wciąż jednak widać, że nadal najważniejsze dla Alicji Bachledy-Curuś są filmy i sztuka oraz związane...

 • Oscar dla Polski? "Ida" kontra 82 filmy

  - "Ida" ma wszelkie cechy, by spodobać się przyznającym Oscary członkom Akademii - mówi redaktor branżowego magazynu "Variety" Tim Gray. W czwartek, 9 października, w Los Angeles ogłoszono pełną, rekordową listę 83 obrazów zgłoszonych w kategorii najlepszy film obcojęzyczny.

 • Kultowe seriale: "Dziewczyna i chłopak" po latach

  ...przekonali nas, że następne filmy nie dadzą nam już tyle radości, uniknęliśmy więc zapewne gorzkiego rozczarowania. Bo dla nas, dzieciaków, to była wówczas niesamowita atrakcja zobaczyć, jak powstaje film(...)Od premiery "Dziewczyny i chłopaka" minie w tym roku trzydzieści siedem lat. W role tytułowych bliźniaków wcieliło się rodzeństwo z Krakowa, Ania i Wojtek Sieniawscy, a olbrzymi sukces serialu...

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

Zdjęcia na temat: filmy dla dziewczyn