• Informacje na temat:

  filmy thriller

Artykuły na temat: filmy thriller
 • Filmy Spielberga największymi przebojami kin samochodowych

  Jednym z nieoczekiwanych skutków pandemii COVID-19 jest renesans popularności kin samochodowych. W nowej rzeczywistości, kiedy kolejne wielkie premiery przekładane są na czas późniejszy, większość repertuaru stanowią filmy, które w normalnej dystrybucji kinowej nie miałyby szans na sukces, a także największe filmowe hity sprzed lat. Dowodem najświeższy amerykański box-office, na którego czele...

 • Romantyczny thriller?

  Michael Bay, reżyser takich hitów, jak "Pearl Harbor", "Armageddon", czy "Transformers", to niewątpliwie ktoś, kto umie znaleźć pomysł na widowiskowy i emocjonujący thriller. Szansę na sukces dostrzegł tym razem w bestsellerowej powieści podpisanej przez Pittacusa Lore'a (pseudonim spółki autorskiej James Frey-Jobie Hughes) - "Jestem numerem cztery".

 • Najgorzej oceniane filmy w historii

  ...średnią 1,3, a "Yyyreek" 1,1. Ten pierwszy tytuł w 2008 roku wygrał także plebiscyt widzów na najgorszy polski film wszech czasów. Dla Jerzego Gruzy były to ostatnie dwa filmy w karierze. "Totalny(...), dokładnie tak wygląda fabuła tego hitu, który reżyser i producent James Nguyen określił jako "romantyczny thriller". Film został zrównany z ziemią nie tylko ze względu na brak sensownej fabuły, drewniane...

 • ​Kultowe filmy na lato

  Od "Rzymskich wakacji" po "Wielki błękit" i "Tamte dni, tamte noce". Letnia sceneria, morze, gorące romanse. Przypominamy kultowe filmy o wakacyjnej lub wręcz plażowej tematyce. Jeśli ich nie widziałeś, wykorzystaj wakacyjny czas na nadrobienie zaległości.

 • Najseksowniejsze filmy 2017

  Wyzwolona Magdalena Boczarska jako Michalina Wisłocka w "Sztuce kochania", wyuzdany seks w wersji pop w "Ciemniejszej stronie Greya", czekający na premierę hit tegorocznego Cannes - "Podwójny kochanek" Francoisa Ozona... Oto najseksowniejsze filmy 2017.

 • Ani thriller, ani melodramat

  ..."To nie jest ani thriller, ani melodramat: to jest almodowar - coś znacznie większego i piękniejszego" - tak o nowym filmie hiszpańskiego reżysera "Przerwane objęcia" pisze jeden z polskich krytyków.

 • Koronawirus w Polsce: Player poleca seriale, filmy i rozrywkę dla dzieci!

  Dla wszystkich, którzy zostali w domu, Player przygotował specjalną kolekcję "Najlepsza rozrywka bez wychodzenia z domu", którą można oglądać na każdym ekranie - od telewizora, po tablet i telefon. Znajdują się w niej topowe filmy, programy i seriale z bibliotek TVN Discovery, HBO czy CANAL+.

 • Te filmy zobaczymy na festiwalu w Cannes. O ile się odbędzie

  ...nadesłane na festiwal filmy. Nie wiadomo jednak, czy w przypadku odwołania festiwalu, lista tytułów, które miały brać udział w konkursie głównym, zostanie opublikowana. Przy tylu niewiadomych, lista(...) szanse na wzięcie udziału w festiwalu mają również nowe filmy Edgara Wrighta, Any Lily Amirpour, Paula Verhoevena czy Francoisa Ozona. Amirpuor, autorka filmu "O dziewczynie, która wraca nocą sama...

 • Weekend w kinie: Thrillery i komedie

  W tym tygodniu na polskie ekrany wchodzą filmy, na których widzowie będą się albo przeraźliwie bać, albo będą umierać na nich... ze śmiechu!

 • Polskie filmy w programie 59. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  Polskie filmy w konkursach międzynarodowych 59. Krakowski Festiwal Filmowy otworzy 26 maja film "Wiatr. Thriller dokumentalny" Michała Bielawskiego. Dokument, w którym zafascynowani żywiołem(...) " Andreja Kuciły. Pojawią się też filmy wykorzystujące niezwykłe archiwalia i animacje, jak "Syndrom zimowników " Piotra Jaworskiego o eksperymencie dr Terelaka, badającego granice ludzkiej psychiki...