• Informacje na temat:

  finał 3 sezonu lekarzy

Artykuły na temat: finał 3 sezonu lekarzy
 • Mateusz Kościukiewicz i Danuta Stenka w trzecim sezonie "Diagnozy"

  Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Diagnoza". Do obsady produkcji TVN dołączyli Mateusz Kościukiewicz i Danuta Stenka.

 • Tabb & Sound'n'Grace "Sens": Posłuchaj i pomóż!

  ...lekarzy coś, czego nikt się nie spodziewał. Rak zaatakował ze zdwojoną siłą. Zajął malutkie kości, szpik i węzły chłonne. Kolejny ból, strach i złość. Kaja walkę zaczyna od początku. Niestety leczenie(...), że Kamil Mokrzycki będzie pierwszym uczestnikiem nowego sezonu tanecznego programu Polsatu.

 • Tabb & Sound'n'Grace "Sens": Zobacz teledysk

  .... Kilka dni temu podczas badań mających zakończyć leczenie podtrzymujące, rodzice Kai usłyszeli od lekarzy coś, czego nikt się nie spodziewał. Rak zaatakował ze zdwojoną siłą. Zajął malutkie kości(...) uczestnikiem nowego sezonu tanecznego programu Polsatu.

 • 10 najlepszych seriali roku!

  .... Emocjonujący finał dopełnił dzieła i spowodował, że wierni fani już w tym momencie oczekują z niecierpliwością kolejnego sezonu. Jeśli jeszcze nie widziałeś, zobacz co czeka Cię w trakcie czwartej serii(...) premiera odbędzie się w lutym 2010 roku. Oby nie zawiódł. Obejrzyj specjalny film promocyjny 5. sezonu: 9. "Gotowe na wszystko" Szósty sezon przygód przyjaciółek z Wisteria Lane nie...

Dyskusje na temat: finał 3 sezonu lekarzy