• Informacje na temat:

  finaliści mam talent wszystkich edycji

Artykuły na temat: finaliści mam talent wszystkich edycji
 • "Mam talent": Maya Thomas i Cezary Borowik w finale

  Wokalistka Maya Thomas i tancerz Cezary Borowik to ostatni finaliści 12. edycji "Mam talent". Co wydarzyło się w sobotnim odcinku?

 • "Mam talent": Oni powalczą w finale programu!

  Sobotni odcinek "Mam talent" przyniósł ostatnie półfinałowe rozstrzygnięcia. Znamy już wszystkich uczestników, którzy powalczą w finale o nagrodę główną programu. Laureat ósmej edycji show wyłoniony zostanie 28 listopada.

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Ewa Farna wybrała bohatera "Mam talent"

  Dziś (24 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez Ewę Farną z trzecim finalistą konkursu "Ja cię kręcę", półfinalistą trwającej obecnie edycji "Mam talent" - Mateuszem Guzowskim. Tuż potem wideo ze studia będziecie mogli zobaczyć w Interii w tym niusie!

 • "Mam talent": Zgodność jurorów, jakiej jeszcze nie było. Piotr Deniusik i Magdalena Andres w finale

  Drugi półfinałowy odcinek dziesiątej edycji "Mam talent" okazał się szczęśliwy dla Piotra Deniusika i Magdaleny Andres. To właśnie ich zobaczymy w finale programu.

 • "Mam talent": ACRO Team Silesia i Vlodyr w finale

  Spośród uczestników czwartego półfinałowego odcinka "Mam talent" najwięcej głosów od publiczności otrzymał zespół ACRO Team Silesia. Decyzją jurorów w finale dołączy do niego Vlodyr.

 • "The Voice of Poland": Kto wygra w finale?

  Anna Karwan, Weronika Curyło, Mateusz Grędziński i Katarzyna Góras. To finaliści tegorocznej edycji "The Voice of Poland". Kto jest faworytem do zwycięstwa, a kto może sprawić sporą niespodziankę?

 • Audiofeels, "Dzień świra" i opera

  Na specjalne zamówienie Teatru Wielkiego w Poznaniu powstała opera na podstawie utworu Marka Koterskiego. W "Dniu świra" na scenie wystąpi wokalna grupa Audiofeels, finaliści pierwszej edycji "Mam talent".

 • Foremniak obserwuje i dobrze się bawi

  Już w tym tygodniu finaliści "Mam talent!" staną do ostatecznej rywalizacji. O tym, kto z nich otrzyma czek na 300 tys. zł, zdecydują widzowie, wysyłając SMS-y na swoich faworytów. Małgorzata Foremniak zdradza, którzy uczestnicy tej edycji szczególnie zapadli jej w pamięć, a także za co polubiła ten program.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Kasia Popowska najlepsza w finale

  Finałowy odcinek siódmej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" widzowie Polsatu obejrzeli w sobotę, 6 maja. Finaliści programu - Joanna Jabłczyńska, Kasia Popowska, Zosia Nowakowska i Sławomir - sami wybrali postacie, w które się wcielili. Co działo się na scenie?

 • "Bohemian Rhapsody" (Queen): 14-letnia Angelina Jordan zachwyciła wykonaniem

  Zespół Queen to znana na całym świecie legenda muzyki rockowej. Ich piosenki doczekały się wielu coverów. Jednak to wykonanie 14-letniej Norweżki chwyciło wszystkich za serce.