• Informacje na temat:

  finalista got to dance

Artykuły na temat: finalista got to dance
 • Wygrała "You Can Dance"!

  Anna Kapera została zwyciężczynią czwartej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". W wielkim finale show pokonała swojego kolegę - Łukasza Ziębę.

 • Warto walczyć o marzenia

  Sam nie lubi tańczyć, ale potrafi dostrzec talent. Maciej Dowbor opowiada o emocjach, jakie wzbudził w nim program "Tylko taniec. Got to dance" i zdradza, komu z finalistów po cichu kibicował.

 • Nagroda dla zwycięzcy "Tylko taniec..."

  W finale programu "Tylko taniec. Got to dance" nie zabrakło emocji. Spośród 7 finalistów, decyzją widzów, do ścisłego finału przeszła dwójka najlepszych: 19-letni Dawid Ignaczak z Włocławka oraz formacja Top Toys. Dogrywka okazała się niezwykle mocna.

 • "Tylko taniec": Ostatni półfinał

  W piątek, 4 maja, w kolejnym odcinku tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance" zobaczymy ostatnich półfinalistów, którzy powalczą o wejście do finału. Kto okaże się najlepszy?

 • Polscy tancerze odpadli

  Ania Kaczmarska i Patryk Płoszaj, dwunastoletni tancerze z Nowego Jorku, nie zakwalifikowali się do grona ścisłych finalistów programu "America's Got Talent". Nie otrzymali wystarczającej ilości głosów telewidzów, by dostać się do finałowej czwórki, która walczyć będzie o milion dolarów.

 • Polscy tancerze podbiją USA?

  ...12-letni tancerze z Nowego Jorku: Ania Kaczmarska i Patryk Płoszaj wystąpili we wtorek wieczorem czasu lokalnego w finałowej dziesiątce popularnego programu "America's got talent".

 • The Polish debiutuje: Nowy zespół Wojtka "Yellowa" Żółtego z Akurat

  ..., finalista trzeciej edycji "Tylko taniec. Got to dance". "W teledysku nie ma żadnych zwolnień w montażu wszystko było tak zatańczona 'na żywo' przez Kamila" - informują muzycy. Oto szczegóły płyty "99

 • Eurowizja 2018: Znamy zwycięzcę! Skandal podczas występu SuRie

  ...(finalista "Idola") oraz muzyk i kompozytor Michał Grott (basista współpracuje z m.in. Margaret, Edytą Bartosiewicz, Blue Cafe i Natalią Kukulską). 12 punktów od polskiego jury otrzymał Cesar Sampson(...) - Norweg Alexander Rybak ("That's How You Write A Song") to zwycięzca Eurowizji 2009, sporo pozytywnych głosów zebrali Szwed Benjamin Ingrosso ("Dance You Off"), fińska wokalistka Saara Aalto...

 • Jula i Mika Urbaniak są trendy

  ...zakończyła piosenką "Hot Stuff" Anna Karwan - półfinalistka programu "Must be the music. Tylko muzyka" wraz z towarzyszeniem formacji tanecznej Top Toys - finalistów programu "Tylko taniec. Got to dance". Przewodnikami po 10-letniej historii sopockiego festiwalu byli Cezary Pazura i Maciek Rock. Duet ten prowadził również pierwszy Sopot TOPtrendy Festiwal 2003. Czytaj także: Top Trendy, czyli...