• Informacje na temat:

  finalistka miss

Artykuły na temat: finalistka miss
 • "Big Brother": Szokująca metamorfoza finalistki

  ..., odrzuciłam wiele produktów w diecie, ograniczyłam mięso i stosowałam dodatkowa suplementację" - zdradziła Lewandowska na Instagramie. Dzisiaj finalistka "Big Brothera" jest jeszcze szczuplejsza niż(...)... Była to moja metamorfoza tego roku!" - cieszy się finalistka reality show. Przeczytaj artykuł na stronie RMF! Maria Staroń...

 • Edyta Górniak z finalistkami Miss Świata

  Już w piątek, 1 września, mają przylecieć do Warszawy finalistki konkursu Miss Świata. Jak donosi portal showbiznes.eu, na gali imprezy zaśpiewa Edyta Górniak.

 • Wybory Miss Świata 2007

  ...1 grudnia o godz. 13.00 Telewizja Polsat transmitować będzie wybory Miss Świata. W tym roku w konkursie na najpiękniejszą, nasz kraj reprezentuje Karolina Zakrzewska, Miss Polski 2007.

 • Miss Polski tuż tuż

  ...21 września w Teatrze Roma odbędzie się finał konkursu Miss Polski 2007. Galę poprowadzą Aneta Kręglicka, pierwsza i jak dotąd jedyna Polka, wybrana Miss Świata 1989 r. podczas konkursu w Hongkongu oraz Krzysztof Ibisz.

 • Miss Polski zatańczy z Tomaszem Barańskim?

  ...​6 grudnia podczas finałowej gali Miss Polski 2015 wystąpi Tomasz Barański. Taneczne show, które zaprezentuje, z pewnością rozgrzeje publiczność. Barański jeszcze nie ujawnia, z kim zatańczy. Czy zobaczymy go w parze z jedną z miss? Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka przyznaje, że chciałaby partnerować znakomitemu tancerzowi.

 • Ewelina Lisowska zaśpiewa na gali Miss Polski 2015

  W niedzielny wieczór, 6 grudnia, o godzinie 20.05 w Polsacie, okaże się, która z trzydziestu jeden finalistek konkursów Miss Polski i Miss Polonia zdobędzie tytuł najpiękniejszej Polki. Gwiazdą uroczystej gali Miss Polski 2015 będzie jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce - Ewelina Lisowska.

 • Kammel, Ibisz i gala Miss Polski

  W niedzielę, 29 sierpnia, odbędzie się gala Miss Polski 2010. Podczas wieczoru zaśpiewają m.in. zespoły Ich Troje oraz Kombii, a także duet: Lidia Kopania - Marcin Mroziński. Galę poprowadzą Krzysztof Ibisz, Tomasz Kammel, Maciej Dowbor i Maciej Rock. Transmisja w telewizji Polsat.

 • Rosyjska niespodzianka Wet Fingers

  W konkursie na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze (25 lipca) tanecznemu duetowi Wet Fingers towarzyszyć będzie na scenie Eve Sah, 20-letnia finalistka Miss Polonia.

 • Ogłosi nazwisko najpiękniejszej Polki

  Edyta Herbuś będzie gospodynią gali Miss Polonia 2013. To właśnie Edyta ogłosi nazwisko dziewczyny, która zasiądzie na tronie zarezerwowanym dla najpiękniejszej Polki!

 • Maja Nizio ujawnia obrzydliwe zachowanie piosenkarza

  Miss Wielkopolski 2014 nie odpuszcza Sławomirowi S., wokaliście disco polo oraz organizatorom konkursu piękności. Piosenkarz miał wyzywać modelkę za to, że nie chciała z nim spać.