• Informacje na temat:

  fishburne

Artykuły na temat: fishburne
 • "Hannibal": Jack nie jest zaślepiony

  W serialu "Hannibal", Jack Crawford, w którego wciela się Laurence Fishburne, jest specjalistą w tropieniu seryjnych morderców. Jednak ulega manipulacji Hannibala.

 • Niezależny Laurence Fishburne

  Laurence Fishburne ( "Mystic River" , "Matrix Rewolucje" , "Biker Boyz" ) wystąpi w niezależnej produkcji "Akeelah and the Bee". Reżyserem i scenarzystą filmu, ktorego scenariusz został nagrodzony w konkursie Nicholl Fellowship, jest Doug Atchison.

 • Kolejna gwiazda opuszcza serial

  Lisa Edelstein powiedziała "do widzenia" serialowi "Dr House", Patrick Dempsey opuszcza "Chirurgów", a teraz okazał się, że i Laurence Fishburne nie przedłuży swojego kontraktu z ekipą "CSI: Kryminalnych zagadek Las Vegas".

 • Fishburne nakręci "Alchemika"

  Laurence Fishburne ( "Matrix" , "Rzeka tajemnic" ) zaadaptuje, wyreżyseruje i zagra główną rolę w ekranizacji książkowego bestsellera Paulo Coelho "Alchemik" - informuje serwis "Production weekly". Zdjęcia, które kręcone będą w Dubaju, ruszą w 2006 roku.

 • "Hannibal": Pojedynek

  Narratorem nierównego pojedynku między dwoma wielkimi umysłami staje się niestabilnie emocjonalny Will, czekający w areszcie na proces. Tymczasem Lecter zaczyna blisko współpracować z Jackiem Crawfordem (Laurence Fishburne) w wyniku czego... zajmuje miejsce Grahama i staje się konsultantem FBI! W drugim sezonie poznamy także więcej szczegółów na temat relacji mordercy z jego psychoterapeutką...

 • Laurence Fishburne w "CSI"

  Gwiazda "Matrixa", Laurence Fishburne zastąpi Williama Petersena w jednej z głównych ról w "CSI: Kryminalnych zagadkach Las Vegas".

 • "Korzenie": Nowy miniserial od 31 maja w HBO GO

  Już dziś, 31 maja w HBO GO rusza nowy miniserial Korzenie przedstawiający historię niewolnictwa w Ameryce z perspektywy jednej rodziny. Produkcja jest remake’iem kultowego serialu w gwiazdorskiej obsadzie. W serialu widzowie zobaczą Foresta Whitakera, Annę Paquin, Laurence’a Fishburne’a, Jonathana Rhys Meyersa oraz Malachi’ego Kirby w roli głównej. Premiera serialu w HBO odbędzie się w lipcu.

 • Alchemik Laurence Fishburne

  Laurence Fishburne ( "Ukryty wymiar" , "Gangster" ) napisze scenariusz i wyreżyseruje filmową wersję słynnej powieści Paulo Coehlo, "Alchemik". Aktor zagra w obrazie także główną rolę. Film powstanie dla wytwórni Warner Bros.

 • "Hannibal": Drugi sezon już w AXN

  Jackiem Crawfordem (Laurence Fishburne), zajmując miejsce Willa i stając się konsultantem FBI. W nowym sezonie oprócz dotychczasowych bohaterów pojawią się m.in. Mason Verger (Michael Pitt), zamożny...

 • Laurence Fishburne upolowany

  Laurence Fishburne ( "Matrix" ) dołączył do obsady thrillera psychologicznego "Prey". Reżyserem będzie James Marsh, który na swoim koncie ma m.in. film "The King" z Gaelem Garcią Bernalem ( "Amorres Perros" ) w roli głównej.

Zdjęcia na temat: fishburne
Wideo na temat: fishburne
 • Predators

  Nowy rozdział sagi o niesamowitym przybyszu z kosmosu, wyprodukowany przez Roberta Rodrigueza, twórcę "Sin City - Miasta grzechu" i "Od zmierzchu do świtu". Grupa elitarnych żołnierzy trafia na planetę Predatorów, gdzie musi stawić czoła bezlitosnej rasie wojowników, którzy urządzają na nich prawdziwe polowanie. Reżyseria: Nimrod Antal ("Motel"). W rolach głównych: Adrien Brody ("Pianista" - Oscar), Topher Grace ("Spider-man 3"), Lawrence Fishburne ("Matrix"), Alice Braga ("Jestem legendą")...

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.

Dyskusje na temat: fishburne