• Informacje na temat:

  fitkau-perepeczko

Artykuły na temat: fitkau-perepeczko
 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko: Jestem zadowolona z wyników wyborów

  ..."Udział w wyborach to obowiązek każdego obywatela" - uważa Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Z tego względu aktorka głosowała w wyborach do europarlamentu i jest usatysfakcjonowana ich wynikami. Gwiazda krytycznie odnosi się natomiast do nietaktownej reakcji części społeczeństwa - jej zdaniem emocje są potrzebne, ale bez ich nadmiernej eskalacji.

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko kończy 75 lat

  Modelka, aktorka, pisarka. Agnieszka Fitkau-Perepeczko nie zapisała się jednak w historii polskiego kina wielkimi kreacjami, zadowalając się ledwie epizodycznymi występami. Wszyscy zapamiętali jednak jej wspaniałe warunki fizyczne, dzięki którym mogła z powodzeniem mierzyć się z gwiazdą filmów Federika Felliniego - Anitą Ekberg. W sobotę, 6 maja, wdowa po aktorze Marku Perepeczce obchodzi 75

 • Dobre rady Fitkau-Perepeczko

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest obecnie gościem Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Aktorka opowiedziała o swoim świetnym wyglądzie i pogodzie ducha, oraz o tym, że tęskni za Simoną - postacią, w którą wcieliła się w "M jak miłość".

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko: Nietuzinkowa miłość

  ...studia byli nierozłączni, stanowili piękną parę. "Zakochałam się wielką, prawdziwą i nieśmiertelną miłością. Byłam kobietą jego życia, a on mężczyzną mojego życia" - mówiła po latach Fitkau-Perepeczko(...) wrócił do zawodu rolą komendanta Słoika w serialu komediowym "13 posterunek". Jednak nie przypominał już przystojnego harnasia. Fitkau-Perepeczko grała Simonę w niezwykle popularnym "M jak miłość...

 • Fitkau-Perepeczko: Wielki apetyt na życie

  Wychowała się w Milanówku koło Warszawy w zwyczajnej rodzinie. Mała Agnieszka Fitkau-Perepeczko (71 l.) od najmłodszych lat wiedziała, że na każdy luksus musi zapracować sama. - Pamiętam jak dziś, że(...)... o mały włos nie zemdlałam, bo słowa te wypowiadał niezwykle przystojny, wspaniale zbudowany Marek Perepeczko - pani Agnieszka wspomina to zdarzenie z błyskiem w oku. Od tej chwili stali się niemal...

 • Świętuje w Australii i Arizonie

  Dla Agnieszki Fitkau-Perepeczko święta są niezwykle ważnym okresem w roku. "Wigilia była zawsze celebrowana w moim domu rodzinnym" - podkreśla aktorka.

 • Konflikt na planie "M jak Miłość"

  Na planie serial u "M jak Miłość" wrze. O wzajemne złośliwości podejrzewają się Witold Pyrkosz, czyli Lucjan Mostowiak i Agnieszka Fitkau-Perepeczko.

 • Przesądy w "M jak Miłość"

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko, czyli Simona z serial u "M jak Miłość" wyznaje, że jest przesądna. Od pewnego czasu aktorka interesuje się również tarotem.

 • Zatańczy za milion

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko, znana z roli Simony w "M jak miłość", oznajmiła ostatnio za jaką kwotę zgodziłaby się wystąpić w show "Taniec z gwiazdami".

 • Biedna Perepeczko

  Od kiedy producenci "M jak miłość" odsunęli Agnieszkę Fitkau - Perepeczko od serial u, aktorka nie ma za co żyć.

Zdjęcia na temat: fitkau-perepeczko
 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko, czyli niezapomniana Simona z "M jak miłość" nie czuje się skrępowana brakiem bielizny. My wręcz przeciwnie.
Wideo na temat: fitkau-perepeczko
Dyskusje na temat: fitkau-perepeczko