• Informacje na temat:

  fiuk wiola

Artykuły na temat: fiuk wiola
 • Natalia Lesz z Wiolą Fiuk!

  Jeden wieczór, jeden program, jedna słynna skórzana kanapa a na niej - finalistka "Tańca z gwiazdami" - Natalia Lesz i laureatka "You Can Dance" - Wiola Fiuk. Kandydatki na gwiazdy przetestuje w swym programie Kuba Wojewódzki.

 • Natalia Lesz z Wiolą Fiuk!

  Jeden wieczór, jeden program, jedna słynna skórzana kanapa a na niej - finalistka "Tańca z gwiazdami" - Natalia Lesz i laureatka "You Can Dance" - Wiola Fiuk. Kandydatki na gwiazdy przetestuje w swym programie Kuba Wojewódzki.

 • Ona tańczyła najlepiej!

  Spełniło się życzenie Michała Piroga - Wiola Fiuk została pierwszą kobietą, która wygrała polską edycję "You Can Dance". W nagrodę otrzymała stypendium taneczne w Broadway Dance Center oraz 100 tysięcy złotych.

 • "You Can Dance": Już półfinał!

  Półfinałowy odcinek "You Can Dance - Po prostu tańcz!" będzie pełen niespodzianek. Na scenie, oprócz półfinalistów, zatańczą razem uczestnicy poprzednich edycji programu, m.in. Wiola Fiuk i Kuba Jóźwiak.

 • Ada nie zatańczy w finale YCD

  Znamy już finałową trójkę programu "You Can Dance - po prostu tańcz". O główną nagrodę walczyć będą Wiola, Marcin i Gabryś. Ze stypendium na Broadway'u pożegnała się najmłodsza uczestniczka show, 16-letnia Ada.

 • Ruszają castingi do "You Can Dance"

  ...(Polska Filharmonia Bałtycka) - 18 stycznia 4. Białystok (Hotel Gołębiewski) - 20 stycznia 5. Warszawa (Torwar) - 22 stycznia. Przypomnijmy, że trzecią edycję "You Can Dance" wygrała Wiola Fiuk.

 • Historyczny moment w "You Can Dance"

  .... Do występu w nowatorskiej technice przygotuje uczestników zwyciężczyni trzeciej edycji show - Wiola Fiuk. Która para trafi pod jej skrzydła? Będzie też mocne uderzenie. Tancerze będą musieli pokazać...

 • Roztańczona złota 16-tka!

  ...radzą sobie Wiola Fiuk, Marcin Mroziński, Paulina Jaksim, i Gabriel Piotrowski, Jakub Mądrzycki czy Anita Florczak. Dotychczasowy faworyt programu Karol Niecikowski nie poradził sobie ze stresem(...) odpadnie. Najwidoczniej twardy trening wzmocnił ją i w Barcelonie nie dala już tak łatwo za wygraną. Oto finałowa 16-tka: 1.Marcin Mroziński 2.Wiola Fiuk 3.Adrianna Kawecka 4.Iza Orzełowska 5.Justyna...

 • Piróg znowu zapłakał

  ...w finale. W "You Can Dance - Po prostu tańcz!" pozostali: Wiola Fiuk, Iza Orzełowska, Adrianna Kawecka, Gabriel Piotrowski, Michał Pawłowski i Marcin Mroziński. Zobaczymy, kto z nich za tydzień pożegna się...

 • Pomaga w spełnianiu marzeń

  ...robi to, o czym zawsze marzył - choreografię do teatrów. Wiola Fiuk, Paulina Figińska, Kuba Jóźwiak i Natalia Madejczyk mają swój teatr na wybrzeżu. Udział w show na pewno pomógł im w spełnieniu marzeń(...)? - Dotychczas tylko dwa razy udało mi się trafnie wytypować zwycięzców: Wiolę Fiuk i Kubę Jóźwiaka. Dlatego wolałbym teraz nie podawać nazwisk. To, że ja uważam kogoś za świetnego tancerza, wcale nie oznacza, że...

Zdjęcia na temat: fiuk wiola