• Informacje na temat:

  florence welch muzyk

Artykuły na temat: florence welch muzyk
 • "Gra o tron": Florence and The Machine w serialu

  W sieci pojawiła się piosenka "Jenny of Oldstones" z serialu "Gra o tron" w wykonaniu Florence and The Machine. W marcu 2019 roku grupa zagrała w łódzkiej Atlas Arenie.

 • Florence & The Machine "What Kind Of Man": Nowy klip i szczegóły płyty!

  1 czerwca ukaże się trzeci album projektu Florence & The Machine, za którym stoi rudowłosa Brytyjka Florence Welch.

 • Stanęli na ślubnym kobiercu w 2012 roku

  ...przyjaciółka aktorki, Florence Welch z zespołu Florence and the Machine. Na ślubie obecni byli również Bette Midler i Christian Louboutin. Bardzo wysoko w rankingu najgłośniejszych ślubów roku uplasowały(...) Millepied, Amber Tamblyn ("Dr House", "Joan z Arkadii") i jej mąż aktor David Cross oraz aktorka Carey Mulligan ("Samotnia", "The Amazing Mrs Pritchard" ) i muzyk Marcus Mumford. ekl/ zig/

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • James Bay objawieniem 2015 roku?

  James Bay został zwycięzcą prestiżowej nagrody BRIT Critics' Choice Award 2015. Jak to możliwe, że na Wyspach przyznają już wyróżnienia za 2015 rok, w momencie gdy trwa jeszcze 2014? To proste. James Bay został uznany za największy talent planujący debiut w nadchodzącym roku. Podobne wyróżnienie otrzymywali wcześniej m.in. Adele, Florence & The Machine oraz Sam Smith.

 • Recenzja Marina & the Diamonds "Froot": Przy ścianie trochę ciasno

  Trzeci album Marina & the Diamonds doskonale pokazuje, że tak zwany inteligentny, damski pop od dawna pachnie szwindlem.

 • Coke Live: Polska - Szkocja 1:1 (relacja, zdjęcia, wideo)

  Trzy najgorętsze nazwiska młodego pokolenia polskiej sceny i dwa topowe, kumplujące się ze sobą zespoły ze Szkocji. Takie atrakcje zaoferował pierwszy dzień Coke Live Music Festival 2013.

 • Florence: Czasami czuję się wyczerpana

  Charyzmatyczna wokalistka Florence And The Machine, Florence Welch identyfikuje się z tragicznymi postaciami ze świata muzyki. Jej zdaniem życie artysty potrafi być dołujące.

 • Florence And The Machine: Brokatowe czułości (Coke Live 2013)

  Takich tłumów nie widziano na Coke Live od czasu występu Muse w 2010 r., a jeśli wierzyć organizatorom, to takiej frekwencji na tym festiwalu nie było jeszcze nigdy. Wyjaśnienie oczywiste: Florence And The Machine.

 • Florence And The Machine: Ile sił w płucach

  Krzyki, piski, owacje, tupanie - tak polska publiczność przyjęła brytyjski zespół Florence And The Machine, który w sobotę, 6 marca, wystąpił po raz pierwszy przed polską publicznością.

Wideo na temat: florence welch muzyk
 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.

 • Kochałem ją

  Pierre (Daniel Auteuil) prowadzi podwójne życie. Jego tajemnica ma na imię Mathilde (Marie-Josée Croze). Pierre ukrywa ją od 20 lat. Dawno temu wybrał spokojne życie rodzinne, zamiast podążyć za głosem serca. Teraz wypełnia go żal po stracie jedynej kobiety, jaką kiedykolwiek kochał. Jest złym ojcem i mężem. Dawno przestał wierzyć w miłość i szczęście. Jego sekret odkrywa Chloe (Florence Loiret Caille), synowa, której życie właśnie wywraca się do góry nogami. Syn Pierre'a zostawił ją bez...

 • Hiszpanka

  Akcja "Hiszpanki" rozgrywa się w roku 1918, przed wybuchem powstania wielkopolskiego. Wśród bohaterów znajdą się jasnowidze, spirytyści oraz Ignacy Jan Paderewski.