• Informacje na temat:

  florence welch muzyk

Artykuły na temat: florence welch muzyk
 • Neil Young myślał, że Florence Welch jest mężczyzną

  Wokalistka brytyjskiej grupy Florence & The Machine wspomina w mediach swoje pierwsze spotkanie z Neilem Youngiem. Muzyk zdziwił się na jej widok, ponieważ był przekonany, że Florence Welch to mężczyzna.

 • Florence Welch śpiewa dla chorej fanki

  Liderka grupy Florence And The Machine, Florence Welch oraz gitarzysta zespołu, Rob Ackroyd zaskoczyli ich chorująca fankę i odwiedzili dziewczynkę w hospicjum.

 • Florence Welch: Rudowłosej rusałce stuknęła trzydziestka

  Liderka grupy Florence & The Machine, Florence Welch, 28 sierpnia kończy 30 lat, a swoim entuzjazmem i doświadczeniem mogłaby obdzielić niejednego artystę. Chwalona przez Dave'a Grohla, kochana przez fanów i rozchwytywana przez organizatorów festiwali. Nie musiała ani zarzucać blond lokami, ani trząść pupą, ani nawet świecić głębokim dekoltem, by wspiąć się na szczyt popularności i zdobyć uznanie...

 • Dave Grohl płakał na koncercie Florence & The Machine

  Lider Foo Fighters płakał, gdy oglądał koncert zespołu Florence & The Machine na Glastonbury. Brytyjska formacja zastąpiła na festiwalu grupę Dave’a Grohla, ponieważ ten wcześniej złamał nogę.

 • ​Florence and the Machine: Kochajmy diwy

  Florence mówiąca o tym, że jest Europejką, pomimo tego, co dzieje się w polityce jej kraju. Florence nawołująca do odłożenia smartfonów i delektowania się doświadczeniem. W końcu - Florence biegnąca przez fosę i wskakująca w tłum publiczności. Ona wie, jak występować, by wzruszać i porywać ludzi i niezmiennie robi to dobrze.

 • Florence + The Machine z dwoma nowymi singlami

  Brytyjska wokalistka Florence Welsh wraz ze swoim zespołem The Machine właśnie zaprezentowali fanom dwa nowe single. Posłuchajcie "Moderation" i "Haunted House".

 • Florence: Czasami czuję się wyczerpana

  Charyzmatyczna wokalistka Florence And The Machine, Florence Welch identyfikuje się z tragicznymi postaciami ze świata muzyki. Jej zdaniem życie artysty potrafi być dołujące.

 • Florence & The Machine: Koncert w Łodzi wyprzedany

  ...​Najbliższy koncert Florence & The Machine w Łodzi został wyprzedany. Muzycy przyjadą do Polski 12 grudnia i wystąpią w Atlas Arenie.

 • Florence and The Machine: Nowa płyta w tym roku

  Zespół Florence and The Machine, który w tym roku ponownie wystąpi w Polsce, szykuje się do wydania nowej płyty.

 • Recenzja Florence and the Machine "High As Hope": Każde drzwi są otwarte

  Florence and the Machine przyzwyczaili słuchaczy do tego, że poniżej pewnego poziomu nie schodzą. Tak jest i teraz. Nie przyzwyczaili ich jednak do spokoju i wyciszenia, a to cechy, które - obok szczerości - prawdopodobnie najlepiej definiują "High As Hope".