• Informacje na temat:

  fokus

Artykuły na temat: fokus
 • Krakowski Festiwal Filmowy: Fokus na Danię

  ...kilka portretów psychologicznych współczesnego człowieka, jak również fascynujące opowieści o odległych kulturach." W sekcji Fokus na Danię zobaczymy 7 pełnometrażowych dokumentów. Cykl otworzy(...) konferencji oraz wielu wydarzeniach specjalnych. Partnerami sekcji Fokus na Danię są Danish Film Institute, Duński Instytut Kultury w Warszawie oraz Ambasada Królestwa Danii. ***Zobacz także***

 • Krakowski Festiwal Filmowy: Fokus na Niemcy

  Każdego roku gościem specjalnym Krakowskiego Festiwalu Filmowego jest kinematografia wybranego kraju. Tym razem duża część festiwalowego programu poświęcona będzie filmowej twórczości naszych zachodnich sąsiadów. W ramach sekcji “Fokus na Niemcy" zaprezentowane zostaną najnowsze filmy dokumentalne i krótkometrażowe oraz program dla dzieci i młodzieży, a także wybór filmów studenckich...

 • ​Fokus na Estonię na 58. Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W programie głównym sekcji “Fokus na Estonię" znajdzie się 6 pełnometrażowych dokumentów, których bohaterami są w większości Estończycy, a także nieznane powszechnie(...). Kino dla Młodych.  Partnerami sekcji “Fokus na Estonię" są Estoński Instytut Filmowy i  Ambasada Estonii w Warszawie. 58. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się w dniach 27 maja-3 czerwca .

 • Doda o konflikcie z Fokusem

  W pojednawczym tonie wypowiedziała się Doda na temat konfliktu z raperem Fokusem, choć nie omieszkała wbić koledze szpili. "Trzeba być facetem z jajami" - pouczyła Fokusa.

 • Fokus: Kariera w 10 utworach

  Wojciech Alszer, znany lepiej jako Fokus lub Fokusmok, 13 marca 2015 roku świętuje 35. urodziny. Jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w naszym kraju może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym. Spośród wszystkich utworów katowickiego rapera wybraliśmy 10, które idealnie podsumowują jego karierę.

 • Tomasz Schuchardt: Fokus na Magika

  ..."Zapraszam na ten film wszystkich, którzy szukają dialogu, porozumienia i nowych, nieznanych stron życia" - mówi Tomasz Schuchardt, któremu kreacja Fokusa w "Jesteś Bogiem" przyniosła nagrodę za najlepszą drugoplanową rolę męską na tegorocznym festiwalu w Gdyni.

 • Rahim i Fokus: "Jesteś Bogiem" to nasza historia

  ..."To nasza historia i choć trudno zachować dystans, musimy przyznać, że efekt finalny jest rewelacyjny." - tak Rahim i Fokus mówią o filmie "Jesteś Bogiem". Porównywany do oscarowej "8 Mili" obraz, uchodzący za najbardziej wyczekiwaną polską produkcję ostatniej dekady, zagości w kinach 21 września.

 • Kim są polscy prepersi? Nowy serial w Fokus TV

  Już 2 listopada Fokus TV rozpocznie emisję nowego serialu "Prepersi". Kim są? Przed czym się zabezpieczają, a czego najbardziej boją? W pierwszym odcinku nowej serii prowadzący Andrzej Meller - reporter, podróżnik i korespondent wojenny - opowie o idei preperingu i wyjaśni, na czym polega ten ruch.

 • Magik, Fokus i Rahim na ekranach kin

  ..."Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida na podstawie scenariusza Macieja Pisuka opowiada historię zespołu Paktofonika. Trzej kumple z Mikołowa i Katowic - Rahim, Fokus i Magik, za miłość do muzyki(...) członków zespołu Paktofonika wcielili się: Marcin Kowalczyk (Magik), Dawid Ogrodnik (Rahim) i Tomasz Schuchardt (Fokus). W filmie wystąpili również: Katarzyna Wajda, Arkadiusz Jakubik, Marcin...

 • Doda kontra Fokus: Bo klip jest za ostry

  Miłe złego początki... Piosenkarka Doda i raper Fokus nie mogą dojść do porozumienia w sprawie teledysku do nagranego wspólnie utworu "Fuck It".

Zdjęcia na temat: fokus
Wideo na temat: fokus
Dyskusje na temat: fokus