• Informacje na temat:

  fokus rahim

Artykuły na temat: fokus rahim
 • Rahim i Fokus: "Jesteś Bogiem" to nasza historia

  ..."To nasza historia i choć trudno zachować dystans, musimy przyznać, że efekt finalny jest rewelacyjny." - tak Rahim i Fokus mówią o filmie "Jesteś Bogiem". Porównywany do oscarowej "8 Mili" obraz, uchodzący za najbardziej wyczekiwaną polską produkcję ostatniej dekady, zagości w kinach 21 września.

 • Magik, Fokus i Rahim na ekranach kin

  ..."Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida na podstawie scenariusza Macieja Pisuka opowiada historię zespołu Paktofonika. Trzej kumple z Mikołowa i Katowic - Rahim, Fokus i Magik, za miłość do muzyki(...) członków zespołu Paktofonika wcielili się: Marcin Kowalczyk (Magik), Dawid Ogrodnik (Rahim) i Tomasz Schuchardt (Fokus). W filmie wystąpili również: Katarzyna Wajda, Arkadiusz Jakubik, Marcin...

 • Producencki Rahim

  .... Na niej, oprócz czołowych polskich artystów (Abradab, Fokus, Lilu czy Śliwka Tuitam), Rahim daje szansę mało znanym, utalentowanym raperom z podziemia. Produkcja ta jest wynikiem sumy doświadczeń(...)Rahim współtworzył jedne z najważniejszych polskich zespołów hiphopowych, poczynając od legendarnej Paktofoniki, przez 3-X-Klan i Pijanych Powietrzem, a na Pokahontaz kończąc. Oprócz wyżej...

 • Rahim: Część mojej duszy

  ..."Dawid Ogrodnik odgrywa Rahima, którym byłem i jestem. Na pewno w tej postaci jest część mojej duszy" - mówi Sebastian "Rahim" Salbert - jeden z muzyków grupy Paktofonika. 21września do kin wejdzie film "Jesteś Bogiem" opowiadający historię tego zespołu.

 • Rahim i Buka prezentują "Nawyki"

  Otaczający nas świat nie musi być taki szary - przekonują w swoim najnowszym teledysku "Nawyki" raperzy Buka i Rahim.

 • Buka i Rahim "Optymistycznie": Płyta już w sprzedaży

  ...3,5 mln - taką liczbę odsłon w miesiąc od premiery osiągnął klip Buki & Rahima "Obiecuję Ci" z udziałem Natalii Nykiel. Promuje on album "Optymistycznie", który 30 października trafił do sprzedaży. Na Youtube można posłuchać również utworu "Krok na szczyt" otwierającego płytę.

 • Buka & Rahim we współpracy z Natalią Nykiel (klip "Obiecuję Ci")

  W sieci zadebiutował trzeci klip promujący wspólną płytę Rahima i Buki "Optymistycznie". Gościnie w utworze zaśpiewała Natalia Nykiel.

 • Cena flirtu z paranoją

  Rahim "Podróże po Amplitudzie", MaxFloRec...

 • Pokahontaz w studio

  Czołowi śląscy raperzy, Rahim i Fokus, weszli do IGS Studio w Mysłowicach, gdzie nagrywają wokale na najnowszą płytę grupy Pokahontaz.

 • "Stopy i werble" Christofera Luki już w sprzedaży (klip "We on")

  Dwóch amerykańskich artystów, Lord Netty i K David, i jeden polski producent, Christofer Luca - tak rozłożyły się siły w utworze "We on", czyli najnowszym singlu promującym album "Stopy i werble". Wśród graczy rodzimej sceny hiphopowej znaleźli się m.in.: Rahim, Fokus, Bob One, Zeus, K2 i Buka. 4 marca album trafił do sklepów.