• Informacje na temat:

  foremniak bez

Artykuły na temat: foremniak bez
 • Małgorzata Foremniak: Co robi na wygnaniu?

  To była błyskawiczna decyzja. Małgorzata Foremniak (53 l.) w pierwszych dniach pandemii porzuciła stolicę i wyjechała do małej wsi niedaleko Sokołowa Podlaskiego.

 • Małgorzata Foremniak powraca do dubbingu

  W tym roku mija dwadzieścia lat, od kiedy Małgorzata Foremniak podłożyła głos disneyowskiej "Pocahontas". Okrągły dubbingowy jubileusz aktorka i jurorka "Mam talent!" uczciła udziałem w nagraniach polskiej wersji językowej animacji "Ups! Arka odpłynęła...".

 • Małgorzata Foremniak dawno nie była tak szczęśliwa! Chodzi o córkę!

  Małgorzata Foremniak (53 l.) i jej córka Ola latami zamiatały problemy pod dywan. W końcu niewypowiedziane żale sprawiły, że oddaliły się od siebie.

 • "Mam talent": Izabela Płóciennik poza finałem

  Mimo udanego występu i dużej liczby głosów od telewidzów nie udało się 19-letniej Izabeli Płóciennik dostać do finału siódmej edycji programu "Mam talent". Czy jurorzy podjęli słuszną decyzję?

 • Wstrząsające wyznanie Małgorzaty Foremniak! Prawie została kaleką!

  Mało brakowało, a Małgorzata Foremniak (52 l.) do końca życia zmagałaby się z kalectwem. W młodości doznała silnego urazu kręgosłupa. Dopiero dziś aktorka jest w stanie mówić o traumatycznych przeżyciach z przeszłości.

 • Cezary Żak oskarżony o Mobyng!

  Gwiazdor "Rancza" Cezary Żak stracił miejsce na arce! Mimo wysiłków i wsparcia Artura "Szałaputa" Barcisia, popularny aktor nie przeszedł selekcji kierowanej przez Króla Lwa i nie zdołał załapać się na pokład.

 • Małgorzata Foremniak: Czy jeszcze się zakocha?

  Ostatnio Małgorzata Foremniak (52 l.) często mówi w wywiadach o urokach życia w samotności, ale przyznaje też, że ma nadzieję, iż kiedyś jeszcze się zakocha i po raz kolejny podejmie ryzyko, wpuszczając kogoś do swojego serca i domu.

 • Olaf Lubaszenko chciałby być... pingwinem

  Od 2 maja w kinach można oglądać przezabawną animację "Ups! Arka odpłynęła..." - komedię o zwierzakach-pluszczakach, które nie załapały się na arkę, bo... nie było ich na liście. Przy okazji nagrywania dubbingu do filmu, gwiazdy polskiej wersji językowej postanowiły ujawnić swoje "wewnętrzne zwierzę".

 • Małgorzata Foremniak o odważych scenach seksu z Bartłomiejem Topą: To było dla mnie straszne!

  Małgorzata Foremniak (53 l.) to doświadczona i zdolna aktorka. Niestety, nawet dla takich osób odgrywanie intymnych scen może być trudne i krępujące. "To było dla mnie straszne!" - wspomina swój występ w filmie "Sługi Boże".

 • Olaf Lubaszenko w dubbingu "Ups! Arka odpłynęła..."

  Olaf Lubaszenko dołącza do polskiej obsady dubbingowej "Ups! Arka odpłynęła...". W pełnej humoru i przygód historii zwierzaków-pluszczaków wciela się w trąbalskiego Dave'a - stworka o wyglądzie rodem z Pokemonów.

Zdjęcia na temat: foremniak bez
Wideo na temat: foremniak bez
 • "M jak miłość": Będzie jej mniej

  – mówi gwiazda. Aktorka gra również w nowym serialu telewizji Polsat „W rytmie serca”. Format opowiada historię chirurga, który dołącza do działającej w Afryce organizacji Lekarze bez granic, a Barbara Kurdej-Szatan wciela się w postać pielęgniarki Marii Biernackiej. Partnerują jej takie gwiazdy jak Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak, Piotr Polk, Zbigniew Zamachowski oraz Elżbieta Romanowska

 • Bez litości

  Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

Dyskusje na temat: foremniak bez