• Informacje na temat:

  foremniak i jej córka

Artykuły na temat: foremniak i jej córka
 • Córka Foremniak robi karierę

  Przyszedł moment, w którym życie zweryfikowało nauki, jakie przez lata wpajała córce. I jej Ola dała sobie radę!

 • Córka Foremniak w serialu z mamą

  Aleksandra Jędruszczak, 20-letnia córka Małgorzaty Foremniak, debiutuje jako aktorka w serialu "Hotel 52"! I to u boku swojej sławnej mamy!

 • Małgorzata Foremniak: Każdy ma jakiś talent

  Ten czarujący uśmiech doskonale znają uczestnicy i widzowie programu "Mam talent!". Małgorzata Foremniak debiutowała w komedii "Kingsajz", a nasze serca zdobyła, grając doktor Zosię w "Na dobre i na złe".

 • Foremniak: Nowa rola w serialu

  Serialowy "Hotel 52" już niebawem odwiedzi Małgorzata Foremniak.

 • Małgorzata Foremniak cały czas w ruchu

  Intensywne treningi sprawiły, że się przeforsowała. Małgorzata Foremniak nie zrezygnowała z udziału w sierpniowym triathlonie, ale kontuzja nogi stawia jej start na długim dystansie pod znakiem zapytania. Czy uda jej się pokonać własne słabości i zdobyć cel?

 • Foremniak: Egzamin zdała na piątkę!

  Jej największą ambicją, jak każdej matki, było dobre wychowanie dzieci. Teraz czerpie z tego satysfakcję...

 • Córki na salony!

  ...dziennikarstwie, czyli zawodach, którym towarzyszy blask fleszy. Na pewno w ślady mamy chce iść córka Małgorzaty Foremniak, Aleksandra. Ma już na swoim koncie epizody w serialach, ale na szkołę teatralną się nie(...) żona aktora. Braciak od ponad 10 lat związany jest z Mają Hirsch, z którą ma kilkuletnią Marysię, ale zawsze utrzymywał kontakt z córkami. Czy gimnazjalistki przyszły ze sławnym tatą na premierę...

 • Foremniak stawia na pracę

  Małgorzata Foremniak nie rezygnuje z miłości, ale daje sobie na nią czas... Teraz aktorka postanowiła skupić się na karierze i dzieciach.

 • Złoty przycisk Małgorzaty Foremniak

  Od lipca Małgorzata Foremniak pokaże telewidzom, jak przeciwstawić się stalkerowi, a od września na nowych zasadach będzie oceniać uczestników "Mam talent!".

 • Foremniak matką chrzestną

  ...(Małgorzata Foremniak) i inżyniera Wendę (Olgierd Łukaszewicz). W scenach chrztu, które kręcono w warszawskim kościele św. Marii Magdaleny, brała udział najmłodsza aktorka, debiutująca w filmie - Nina Kwiatkowska. Jak podkreślają aktorzy będzie to film niezwykły, świetnie oddający klimat lat międzywojennych w Polsce. "Mam ogromny sentyment do tego filmu i mojej postaci. Wcielam się w postać inżyniera...

Zdjęcia na temat: foremniak i jej córka
Dyskusje na temat: foremniak i jej córka
 • Re: Gwiazdy, które adoptowały dzieci

  Odwiedź ją bo w mediach pełno jest informacji, że ma tak dobre serce, że własna córka przez 15 lat się do niej nie odzywała mając żal za śmierć ojca, a wtedy męża foremniak. nawet ten pajac od tańca nie che podac jej teraz ręki choc dzieki skandalowi wypłyną w popkulturze. Fakt, że ludzie jej najbliżsi oraz ci, którzy jej coś zawdzięczają nie chcą teraz, gdy jest samotną i opuszczoną, starzejącą