• Informacje na temat:

  foremniak odchodzi z na dobre na złe

Artykuły na temat: foremniak odchodzi z na dobre na złe
 • Foremniak odchodzi z serialu!

  Małgorzata Foremniak odchodzi z "Na dobre i na złe"! Informacja, którą zamieścił magazyn "Świat i Ludzie", wywołała prawdziwą burzę na internetowych forach.

 • "Na dobre i na złe" bez Foremniak?

  Nie tylko w życiu prywatnym najsłynniejszych polskich lekarzy serialowych, ale również w zawodowym, zajdą niespodziewane zmiany. Ostatni odcinek "Na dobre i na złe" sprawi, że fani z wypiekami na twarzy oczekiwać będą kolejnego sezonu.

 • Jednak nie odchodzi

  Wbrew krążącym plotkom, Małgorzata Foremniak wcale nie odchodzi z obsady "Na dobre i na złe"! Dowód? Wzięła udział w nagraniu nowej czołówki popularnego serialu!

 • Weekend w kinie: Złoto i miliony

  ..., ale w służbowym raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Osiem lat później do Gdyni ściąga ją jej były szef - Nowicki (Janusz Gajos), wysoki oficer CBŚ, który stoi na czele zespołu(...) przestał wierzyć w miłość i zatracił się w szarej codzienności. Pewnego dnia na jej drodze staje Sonia (Małgorzata Foremniak), trenerka rozwoju osobistego, która, owszem, wierzy w miłość, ale uważa, że...

Zdjęcia na temat: foremniak odchodzi z na dobre na złe
Dyskusje na temat: foremniak odchodzi z na dobre na złe
 • Re: Jednak nie odchodzi

  Ja się bardzo cieszę, że Małgorzata Foremniak zostaje w serialu Na dobre i na złe.

 • Re: Foremniak nie odchodzi! Doktor Zosia zostaje w Leśnej Górze!

  Rzekomy pocałunek Zosi i Piotra urasta do rangi mitu. Najgorsze jest to, że nowa strona serialu, obrażając inteligencję widza, podaje, że miał on miejsce! Jak dla mnie, tandem Zośka-Piotr w wersji romansowej czy bardziej na poważnie, to istna tandeta. Zburzenie konwencji serialu, że jednak dwoje ludzi (Burscy) "na dobre i na złe" być ze sobą nie może, bo górę biorą ambicje zawodowe obydwojga.

 • Re: Jednak nie odchodzi

  Jestem fanem serialu Na dobre i na złe od początku i musze stanąć w obronie dr Zosi Stankiewicz - Burskiej (Małgorzaty Foremniak). Na początku serialu tj jakieś 15 lat temu Dr Zosia była młodziutką świeżo po szkole lekareczką a przez okres 15 lat stała się Zofią doświadczoną dojżałą kobietą. Tak jak zmieniał sie serial, obsada tak i zmieniła się Zosia.