• Informacje na temat:

  fotograf warszawski

Artykuły na temat: fotograf warszawski
 • Fotografie Marilyn Monroe po aukcji trafią do muzeum

  ...3 tys. fotografii Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a trafi do muzeum. Zdjęcia z ceną wywoławczą 5 mln zł zostaną zlicytowane 25 czerwca w warszawskim domu aukcyjnym DESA Unicum. Nabywca będzie zobowiązany przekazać je wybranemu polskiemu muzeum.

 • "Sierpniowe niebo": Film o powstaniu warszawskim

  Nakręcone w 1944 r. podczas powstania warszawskiego zdjęcia, nigdy wcześniej niepokazywane szerszej publiczności, zobaczyć można w filmie "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały", który trafi do kin 13 września. Reżyserem jest pochodzący z rodziny powstańców Irek Dobrowolski.

 • Ciężarna Lara Gessler nago w centrum Warszawy

  Lara Gessler pozowała nago w środku miasta. Ciężarna córka Magdy Gessler wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej, która została zrealizowana na jednej z warszawskich ulic. Internauci są podzieleni. Fotografie skomentowała też przyszła babcia.

 • Julia Wieniawa: "Nawet w worku wygląda jak milion dolarów"

  Przez stopniowe łagodzenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, można zauważyć na ulicy coraz więcej przechadzających się osób. Również Julia Wieniawa postanowiła opuścić swoje przytulne mieszkanie, by udać się do swojego sąsiada. Okazało się, że jest nim Marcin Tyszka. Spotkanie nie obyło się bez zdjęć w niesamowitych wnętrzach fotografa.

 • Święto fotografii koncertowej

  ...27 marca w warszawskim Palladium odbędzie się finał konkursu na Koncertową Fotografię Roku 2009. Poznaliśmy już artystów, którzy wystąpią na imprezie.

 • Zdjecia Monroe na aukcji w Warszawie

  Ponad 200 fotografii autorstwa amerykańskiego fotografa Miltona H. Greene'a zostanie zlicytowana 8 listopada w warszawskim domu aukcyjnym DESA Unicum. Kolekcja składa się głównie ze zdjęć Marylin Monroe, której Green był przyjacielem, doradcą i wspólnikiem.

 • Wystawa zdjęć zwycięzcy "Azja Express"

  Jeszcze przez trzy dni na warszawskiej Pradze można oglądać wystawę zdjęć Ludwika Borkowskiego. Fotografie zostały wykonane w czasie podróży, jaką aktor odbył jako uczestnik reality show "Azja Express". Borkowski nie wyklucza, że będzie kontynuował przygodę z fotografią, zwłaszcza że jego wystawa została bardzo ciepło przyjęta przez odbiorców.

 • "Praktycznie nieznany reżyser"

  Plakaty, grafiki, fotografie, rysunki oraz rekwizyty do filmów animowanych reżysera Waleriana Borowczyka można od poniedziałku oglądać na retrospektywnej wystawie artysty w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej.

 • Bardzo drogie zdjęcia Marilyn Monroe

  ...237 fotografii autorstwa amerykańskiego fotografa Miltona H. Greene'a zostało zlicytowanych za ponad 2,4 mln złotych w jednym z warszawskich domów aukcyjnych. Najcenniejsze okazało się zdjęcie Marilyn Monroe w sukni baletowej, które sprzedano za 60 tys. złotych.

 • Wstrząsający "Portrecista" w Muranowie

  Trwająca kilka chwil martwa cisza, a następnie niepewne oklaski zaskoczonej i zszokowanej publiczności zakończyły we wtorek, 17 stycznia, przedpremierowy pokaz filmu "Portrecista" w warszawskim kinie "Muranów", poświęconego fotografowi z obozu w Auschwitz. Na pokazie obecny był reżyser Irek Dobrowolski oraz bohater filmu 89-letni Wilhelm Brasse.

Zdjęcia na temat: fotograf warszawski
Wideo na temat: fotograf warszawski
 • Wystawa zdjęć zwycięzcy "Azja Express"

  Jeszcze przez trzy dni na warszawskiej Pradze można oglądać wystawę zdjęć Ludwika Borkowskiego. Fotografie zostały wykonane w czasie podróży, jaką aktor odbył jako uczestnik reality show "Azja Express".