• Informacje na temat:

  fotomodelki polskie

Artykuły na temat: fotomodelki polskie
 • Natalia Siwiec: Marzyłam, żeby ktoś dał mi szansę

  ...wszystko z ogromnym sentymentem.  Co wiedziałaś o polskiej mafii przed rozpoczęciem zdjęć? Czy film "Jak zostałem gangsterem" zmienił sposób, w jaki o niej myślisz? - Oglądałam mnóstwo dokumentów o polskiej mafii, przeczytałam też książkę jednego z polskich mafiozów. Ale ten film pokazuje zupełnie inne oblicze mafii. Jest wzruszający, śmieszny i brutalny.

 • Jestem bardzo fajną osobą

  Swoją karierę fotomodelki rozpoczęła w wieku kilkunastu lat. Jeden z magazynów nazwał ją najbardziej seksowną kobietą na świecie. Teraz stara się pomagać innym - walczy o prawa zwierząt i wybiera przyszłe polskie top modelki, które mogą powtórzyć jej sukces.

 • Monika Miller: Działaczka mediów społecznościowych

  Dla show-biznesu Monikę Miller odkrył dziadek Leszek Miller, publikując jej wizerunek w mediach społecznościowych. Od tego czasu kariera medialna fotomodelki idzie jak burza. Ostatnio z powodzeniem radzi sobie w "Tańcu z Gwiazdami".

 • Patrycja Wojnarowska: Operacja przed kamerami

  .... "Wojna według Wojnarowskiej", w którym zdradzi kulisy polskiej misji wojskowej w Afganistanie. Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny...

 • Szwedzka modelka w "Miłości na bogato"

  Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu "Miłości na bogato" już 22 marca na kanale Viva Polska. W jedną z nowych postaci, jakie zobaczymy w serialu, wcieli się fotomodelka Michaele Sorle, pół-Polka, pół-Szwedka. Czy zostanie gwiazdą polskiego show-biznesu?

 • Natalia Siwiec: Film "365 dni" rozpali Polaków

  Natalia Siwiec przyznaje, że widziała już obszerne fragmentu ekranizacji powieści erotycznej Blanki Lipińskiej "365 dni". Twierdzi, że film będzie dobrym powodem do rozpoczęcia w Polsce dyskusji na temat seksu. Jej zdaniem wielu Polaków nadal nie potrafi otwarcie rozmawiać o fizycznej bliskości. Siwiec uważa także, że aktorzy, którzy zagrali główne role w polskiej produkcji, są o wiele bardziej...

 • PeWeX powraca po zmianach (teledysk "Da Da Da")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Da Da Da", którym na polskiej scenie tanecznej przypomina o sobie grupa PeWeX mająca w dorobku przeboje "Dziunia", "Mam yorka", "Tap Madl" czy "Taki jestem" z gościnnym udziałem Stachursky'ego.

 • Lana Del Rey na Kraków Live Festival 2017: Co szykują fani?

  Jedną z gwiazd tegorocznej edycji Kraków Live Festival jest Lana Del Rey. Polscy fani amerykańskiej wokalistki szykują na jej koncert specjalne akcje. Sprawdźcie szczegóły!

 • Ewa Sonnet i krwawa jatka

  Specjalizująca się w krwawej jatce, ekstremalna estońska grupa metalowa Rotting Cock umieściła wizerunek polskiej wokalistki i modelki Ewy Sonnet na okładce swojej płyty!

 • ...z języka polskiego, angielskiego i geografii. Na maturze będzie liczyć na siebie i swoje wiadomości, ale nie wyklucza, że przygotuje kilka ściąg - tak na wszelki wypadek. Schowa je w dekolcie(...) rezygnować z kariery fotomodelki. Choć wiele osób zarzuca jej, że zbyt eksponuje swoją seksualność, nie przejmuje się tymi opiniami. "Jest bardzo popularna i podoba się zwłaszcza mężczyznom" - mówią...

Zdjęcia na temat: fotomodelki polskie